Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
26. nov 2009

kika kľudne sa k nam pridaj 🙂 my sme radi keď je nas tu viac 🙂

garicka
26. nov 2009

ahojte 😉

garonka
26. nov 2009

no som sa dobre pobavila 😀

garonka
26. nov 2009

jej Gabiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tak ťa rada vidííííííííííííííím

garicka
26. nov 2009

konečne som došla k PC od rána a mám tak hodku času tak idem dávať dokopy výbuch v izbe čo bude na druhý rok detská. inak my stále nemáme krstných rodičoooooov 😠

tak som sa len chcela pozdraviť a večer možno zakuknem tak jak včera ale priebežne budem kukať na koníka popri robote 😉

vefi89
26. nov 2009

Ahoj Gabika 😉 Misko spinka?

garicka
26. nov 2009

aj ja rada vidím teba a aj vefi a vítam nové babenky 😵

garicka
26. nov 2009

ahoj vefi,

hej spinká a zasa v postieľke nechcel zaspať tak som ho vzala na ruky - bez kolísania - a spal behom sekundy, asi potrebuje cítiť moju blízkosť alebo ho upokojuje moje dýchanie ? 🙂

garonka
26. nov 2009

Gabi ani my nemame krstnych rodičov a bude to big problem koho zavolať 😠

garicka
26. nov 2009

hej luci ale my chceme robiť krstiny už 26/12 ... 😀

garicka
26. nov 2009

vefi ako sa ti darí? okrem toho že ešte dorábate domček? daj na seba pozor aby ste s miškom došli až do najmenej 38 tt.... 😉

vefi89
26. nov 2009

Este nemate krstnych??? Ja uz mam asi mesiac 😀 Gabika a ake je to, ked uz mas maleho rpi sebe??Stale len spinka, alebo je nervacik?

miroslava89
26. nov 2009

ahojte..ja len pozeram... ze zase to tu ficiii ak oza starych cias 😅

garonka
26. nov 2009

hej tak idem ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a Miško dnes ako ? i večer budete na skype obaja?

garonka
26. nov 2009

Mirka čaukoooooooooooooooooooooo 😀

vefi89
26. nov 2009

Gabika neboj sa, s mierou sa snazim 😀 Dari sa dobre, ale uz sa neviem dokat na dalsie sono 14.12. 😀

garicka
26. nov 2009

ahooooooj mirkaaaaaa juj ale som rada že ťa vidím, veru ako za starých čias akurát že mi miško spinká v druhej izbe. baby ja ho tak strašne ľúbim, by som asi zomrela keby sa mu niečo stalo

garicka
26. nov 2009

luci hej aj o hodku budeme s miškom zasa skypovať lebo jeho teta v amerike ho už chce videť a včera keď sme si volali už bola offline

garonka
26. nov 2009

Gabi no ja tu budem ku večeru tak ako včera lebo ideme po mamu šla k bratovi do nemocky lebo jeho poondena žena mu neni schopna priniesť všetko čo potrebuje a on chudak tam ponapajany leží a nič si kupiť v bufete nemôže 😠

garicka
26. nov 2009

vefi väčšinou spinká lebo je ešte taký zaspatejší lebo sa narodil skôr a také detičky sú ospalejšie a je to aj z liekov čo bral. ale on vie plakať riadne keď je hladný. a dnes som sa zachovala ako macocha lebo papal o 23.30 a potom som si natočila budík na 03.30 aby som mu dala papať. no nejako som len vypla zvonenie a spala ďalej a môj miško papal až ráno o 04.30 teda bol bez jedla až 5 hodín. normálne mám za to výčitky svedomia že čo som ja za mater

garicka
26. nov 2009

teda to je čo za manželku? ja by som mojmu dala eby neprišiel. však tiež osm musela v nemocke len celý čas ležať a aj to ma dolu pustili len tak raz do týždňa na 15 minút

garicka
26. nov 2009

idem si zmeniť foto v pase za nejaké s miškom

garonka
26. nov 2009

jej Gabi super fotka 😉

garonka
26. nov 2009

no ste všetky ušli 😎

miroslava89
26. nov 2009

ja som tu len na mna svokra vrieska co nelezim 😖 wr.. ako keby som nemala toho uz dost.. do konca teh usa budem gulat😀

lenocka84
26. nov 2009

ahojte
mne poobede vypadol net takze az teraz som sa mohla prihlasit

garicka
26. nov 2009

ahoj lenocka ako si sa dnes mala? mňa teraz rozbolella hlava a teraz neviem či od hladu alebo z toho počasia 😀

lenocka84
26. nov 2009

garicka a nie od stastie z maleho?
to by som skor povedala
ja by som to uz chcela mat vsetko za sebou

aky si mala porod? v pohode?ja som taky zvedavy clovek, takze ak je to moc drze tak povedz

garicka
26. nov 2009

lenocka pôrod bol cisársky, som o tom písala vcčera zazalienke, takže si to môžeš prečítať a vôbec t nie je drzé od teba sa pýtať, však aj ja som zvedavá 😉

lenocka84
26. nov 2009

tak to som asi nejako prehliadla
pardon
a maly sa ma ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre