Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

aninka89
10. júl 2009

ja pri váhe chytám depky, pretože slon už je zo mňa teraz 😠 Na bruško som začala priberať nedávno a dovtedy na všetko..... ☹ Už mám 15 kg navyše a každý mi hovori že posledné 3mesiace sa ešte dosť priberie, keby som nemusela tak ani na poradni sa váhe vyhnem

slovakia13
10. júl 2009

som strasne leniva ,ale snazim sa aspon ten jeden raz do dna,mam krem zo slovenska z lekarne ,ale uz sa mi mina ,tak musim nieco kupit tu

garonka
10. júl 2009

ja mam depky už teraz bruško nech rastie ale načo musíme priberať na zadku to nepochopím 😠 a aj na stehnach 😠 môj manžo ma čo robiť aby sa nezblaznil pri mne

slovakia13
10. júl 2009

ale mna najviac potesilo ked som pribrala na prsiach,tie by mohli aj zostat 😉
baby ked budeme kojit vsetko to zhodime

garonka
10. júl 2009

jaaaaaaaaj na prsiach nieeeee 😀 ja ich mam od puberty dosť veľke a ešte keď narastu viac schovam sa 😀 to budem ako Lolo Ferrari 😀

aninka89
10. júl 2009

presne viem ako sa cítiš garonka.....ja som tými začiatkami už prešla....nikde som nechcela chodiť lebo hneď mi bolo všetko malé, teraz mám skriňu plnú vecí ako keby po mladších sestrách 😠 😠 😠 a mužíček už moje lamentovanie ani nepočúva, pretože hoci jemu to nevadi, mne hrozne

slovakia13
10. júl 2009

😀 😀 😀
tak to ja som takym babam vzdy zavidela ,ja som mala vzdy nulky

inka28
10. júl 2009

aj mne sa prsia zvacsili a z toho ma najvacsiu radost moj manzel ale ja samozrejme tiez, v pase som tiez pribrala ale na vahe to nieje vidiet, to je asi to lahke sadielko 😅

garonka
10. júl 2009

aninka
môj je taky isty vkuse bedákam ale on utešuje hoci viem že to myslí dobre ale načo mi to je nie? ide ma odrovnať v maji som si kupila šaty na svokrinu 50tku a oslavuje koncom jula bruško mi rastie pomaly no do šiat sa nevtrepem 😠 😠 😠 asi mi postačí nejake vrece 😀 😀 😀

slovakia13
10. júl 2009

pockaj po 20tt 😉

garonka
10. júl 2009

slovakia

faaaaaaaakt? a ja som si myslela že baby s menšími prsami su spokojne ja som sa stále hanbila nosiť obtiahnuté trička lebo tie pohľady z nich mi bolo zle 😀 a manžo je hotový jemu sa pačia a moje lamentovanie ignoruje 🙄

garonka
10. júl 2009

ja by som len veľmi chcela aby bruško rastlo a rastlo ale prsia, zadok, stehna nech ostanu na svojom mieste 😀 😀 😀

slovakia
to budeme po 20 t priberať až až?

inka28
10. júl 2009

slovakia ja som myslela, ze staci nivea na to natieranie bruska, to si musim nieco specialne kupit?

slovakia13
10. júl 2009

samo kazda baba chce prsia ,iba tie co ich maju o tom nevedia-inak moja segra sa tiez vzdy stazovala na vellke ,ale stacilo ,ze pozrela na moje hned bola spokojna s tym co ma 😀 😀 😀

slovakia13
10. júl 2009

niekto pribera pomalicky pocas celeho tehu ,ale ja som zacala az teraz 😉
inka
ja mam specialny na strie,uz mam predsa len 32 koza uz neni taka elasticka ako kedysi ,tak neriskujem 🙂

inka28
10. júl 2009

jaj zase som hladna ako keby som tyzden nejedla a to som pred hodinkou jedla chleba vo vajicku

garonka
10. júl 2009

baby idem žehliť manžo už nema trička 😀

tak sa majte prikvitnem tu večer paaaaaaaaaaa 😎

slovakia13
10. júl 2009

aj ja este musim nieco vybavit ,ale o hodinku som tu ako na koni......

aninka89
10. júl 2009

aj ja mám kopec žehlenia 😖 😖 😖

garonka
10. júl 2009

nenávidím žehlenie 😖 😖 😖 😖

aninka89
10. júl 2009

no veď ani ja.....ale na začiatku tehu keď mi bolo zle a stale som spala alebo polihovala tak žehlil môj mangel.....bolo to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer a neprehaňam keď poviem že mu to ide lepšie ako mne...no ale teraz som doma tak ho nechcem "zneužívať"

inka28
10. júl 2009

chcem si kupit susicku, zevraj potom sa nemusi vsetko zehlit 😉

aninka89
10. júl 2009

neviem či je to tak. Švagrina má sušičku a pritom ma tiež skoro stále plný kôš prádla na žehlenie 😀

inka28
10. júl 2009

no musime kupit taku co hned aj zehli 😀

andrejusa
10. júl 2009

ahojte, práve sme prišli z mesta. Toľko som toho pojedla, že som ledva prišla domov po svojich. Dnes je mi od rána nenormálne zle. Strašne ma bolí a tlačí brucho. Skoro celú noc som nespala. 😔

slovakia13
10. júl 2009

andrejuska
v ktorom si tyzdni?

andrejusa
10. júl 2009

ahoj slovakia... v 7t., myslíš, že to môže byť niečo vážne???

andrejusa
10. júl 2009

Je to také blbé písať, ale celý deň ma nafukuje, ako keby som mala zastavené vetry alebo čo, ale tlačí ma to dolu pri váječníkoch... 😕

slovakia13
10. júl 2009

mna tiez na zaciatku stale bolelo brucho ,ako keby som mala dostat 😒
neboj ,sadaj na nejaku fotelu nohy hore a relax

slovakia13
10. júl 2009

a vetry 😉 neboj to bude dobre .....ja som si varila detsky caj a pomohlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre