• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
to vazne?? ja som si vzdy myslela, ze sa to az okolo 33 spusta.
27. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusy, kde si usla??
27. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi naozaj, rano som takmer odpadla ked som to videla
btw kto je lusy?
27. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi tu som len som večerala fajnu zeleninovu polievočku a pečeneho pstruha so zemiakmi lebo mne sa dnes variť nechceloooooooooooo :grinning:
27. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka to som jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lebo sa volam Lucia, Lusy, Lucifer :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka pjepaaaaac, to som nevedela
takze certicaaaaaa
27. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tha nie? a poriadna diablica som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: občas vystrkujem rožky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super
este nech sa vefi prizna ku menu a dobre bude :grinning: :grinning: :grinning:

a lusy obcas musi kazdy vystrcit rozky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby myslite si ze si mozem urobit "mineral"? nieco ako iskricka, ked mi je tazko od zaludka?
som sa s chuti najedla a odvedy mi je zle
27. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ked je zle, najlepšia fatra, a iskrička neviem, nemám s tým počas tehu skusenosti.
27. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som to riskla, a takmer hned po vypiti som si tak "grgla" az mi vyhrkli slzicky od stastia lebo sa mi ulavilo
27. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni

ja som si včera urobila iskričku či ako sa to vola len pol sačka som vysypala do pohara penilo to ako blaznive a hneď mi bolo lepšie lebo jedla som ako za dvoch, vôbec nechapem že ja mam nenormalnu chuť na žranie :angry: i teraz mi šiel drahy palacinky do reštiky oproti objednať
27. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusy tak mne to ohromne pomohlo
uz od nejakej 4tej som sa trapila kym som sa odhodlala si to urobit
27. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby ja s miškom na ruke pri pc
27. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už odfukuje len ho mám na rukách bez perinky lebo sa čertil bo sa nevedel vykakať ale poviem vám, vie narobiť riadny smrad :grinning: aspoň sa mi bude lepšie spať :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garicka ahoj
a ako to stihas aj s pisanim aj misatkom na rukach?
27. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednoručne ale som si nevzala okuliare a oči už pomaly zlepené :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem toho smraďocha uložiť a o chvíľku som tu
27. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj kočky, ja si pod chvílou kukám videjko čo mi nahral doki na morfo ultrazvuku, ako na mna tie krásne ustočka špúli a ako tam zazývalo, pusino otvorilo asi na 5 sekund, také bolo zlaté... Už ho chcem mať strašne na rukách... Mám pocit že to ani nevydržím :sweat_smile: Garičky tebe fakt závidím že už maličkého vidíš a môžeš si chytiť, aj ja už chcem.
27. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi čaukoooooooooooooooo :grinning:

dneska som bola kuki kočík a v decembri ho objedname :dizzy_face:
27. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejula len ten smradík čo robí ti neprajem, :wink:
27. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci čítala som a pozrela si link, kočík je paráda :wink:
27. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi dobre sa s nim naraba len drahy jak fras no čo už :slight_smile:
27. nov 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: nom to by sa už nejako prežilo :wink: Teraz si to aspon vybíjam na tom mojom malom chlpáčovi (myslím psíkovi) ho stále mrndolím škrabkám hladkám, nejako ukájam tie svoje materinské pudy :grinning:
27. nov 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji aj ja som chcela na 3D utz no nejak mi to nevyšlo ale to je iste krasne ak ho na videu vidieť :dizzy_face:
27. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji i ja mam doma take pritulne havčiatko :grinning: ale ten zas cely deň chrape v košíku ale ak príde drahy domov ožije raz dva a ku mne sa tuliť nechce ale k drahemu to hej :grinning:
27. nov 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam kocik tiez vybraty, kuk v albume, aj cena prijatelna
27. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie garonka, ja mám videjko len z normálneho ultrazvuku, ale trvá asi 40 minut. Nom ale aj tak je to zlaté, normálne mu tam tak krásne peričky zobral a ono ako keby pusinky posielalo tak stále robilo.... A ku koncu ked už malo toho dosť a sme mu pozerali hlavičku, tak si ju zakryl ručkami... Si ich prekrížil cez tváričku :slight_smile: A či pojdem na 3D sa ešte rozhodujem ale asi radšej nie... Sa mi zdá že to cíti a sa mu to moc nepáči... Ja viem že je to blbosť žaq sa zakrýval len náhodou ale mne to prišlo uplne tak ako keby sme mu nejako narušali intimitu... :grinning: :grinning: :grinning: Sama sa smejem na sebe ako si všetko vykladám po svojom ale to je proste taký pocit :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni kamoška ma taky isty kočík kupili ho v Poľsku stal 260 € so všetkym :dizzy_face:
27. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to ten náš to je hotový bohém ten by sa nechával škrabkať od celé dni, a ked náhodou sa tulime s drahým, tak začne medzi nás pchať čumáčik, alebo labkou medzi nás :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok