• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ake hodky?
28. nov 2009 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jááj, zabudla som tam dať číslo.. naša svadbe trvala 3 hodiny komplet:slight_smile:)
28. nov 2009 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
len tak kratko?
28. nov 2009 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bože, u mňa sa prejavuje tehu demencia.. trvale.. píšem jak hotentot.. noo, ano, my sme mali takú mini svadbu, o pol tretej bol sobáš a pred šiestou sme boli doma.. krátky spoločný obed a bolo..
28. nov 2009 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to som povodne chcela aj ja, ale ked sa do tho zacali montovat rodicia zrazu nas je ze 60
i
28. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vieš čo, je to na nezaplatenie.. a kopec ušetrených peňazí.. aj pre maličké.. my sme mali byť pôvodne my dvaja plus svedkovci, ale nakoniec sa tiež do toho zamontovali naši a bolo nás 20.. aj to už bolo dosť.. v podstate svadobný obed komplet vyšiel na 9000 Sk, čo bolo úplne super.. na viac ľudí ma už nikto nezlomil, aj toto bolo už dosť..
28. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

jej vy sa tu o svadbe bavíte? ja by som sa vydala ešte raz :grinning:
28. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobry vecer vam.
Drahy konecne trafil ku mne a ako som sa tesila, ze sa mi bude venovat, tak on hned pred televizor a ide cumet 007. a ja ten film tak neznasam
28. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
garonka, ja už nie.. môj manžel mi bohate stačí a iného nechcem.. už nikdy.. a svadba bola úplne super.. moja prvá a dúfam že posledná:slight_smile:) ale bolo to krásne.. keď teraz pozerám na tú sukňu a moje brucho tak sa musím smiať.. 18 kg urobí svoje:slight_smile:)
28. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som sa vydala ešte raz a za svojho draheho :grinning: mňam boli fajne kolače, jedlo no všetko joj joj joj
28. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vefi my 007 nahrávame, aj keď neviem načo keď ho máme na DVD.. ideme kuknúť slávika, ja som zvedavá či Kulynko s Desmodom vyhrá.. už teraz držím palce.. je to moja srdcová záležitosť :sunglasses:
28. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ach, no ja neviem, ale pre mna by poslednuu dob nemusel televizor ani existovat
28. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja zas slavika nemôžem ani pozerať mne je ten Mokry tak nesympaticky :angry:
28. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja ho tiež moc nemusím.. ale Kuly je tam a to mi stačí... boooože som jak puberťáčka:slight_smile:)
28. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noaaaaaaaa zazi to je normalka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja kuk poštu pre teba :grinning: ako stara baba
28. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vefi aj si sa vyspala?
28. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nespala som vobec, to sa neda, ked je bachot na dvore. vsak ja som tu bola, som sa pekne pozdravila a nikto ma nevidel, tak som aj usla :sweat_smile:
28. nov 2009 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som tu opat
drahy sa podujal ze ma natrie, noooo tak som to zneuzila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som stale sama doma opustena :angry:

vefi aj ja som chcela zaľahnuť ale nakoniec som radšej visela tu na koníku :grinning:
28. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lusy, ja mam sice stareho doma, ale ako vzdy ho zaujima vsetko ine, len nie ja :rolling_eyes:
Dufam sa v noci vychrapem, lebo zajtra nebudem moct ist na prechadzku s monoklami pod ocami :grinning:
28. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lusy a kde mas polovicku?
28. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne moj manžo poobede natrel nohy a hneď som zalomila na dve hodinky:slight_smile:
28. nov 2009 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zazi pekne. a uz si zdrava??a ako Veronika?
28. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no Leni moja polovička robí šofera celej svojej rodinke :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: od rana no som už v kľude lebo dosť som sa rozčulila

vefi

ale aspoň ho maš doma, a krče stale v nohach maš? To hlavne v noci?
28. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte kašlem jak odtrhnutá ale už to ustupuje.. Veronika príde budúci víkend tak som zvedavá či zasa nebude mať nejakú nákazlivú chorobu alebo čo.. máme ísť kamošovi na 40-tku..
28. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
najma v noci, ale vacsinou, len ked chcem spat :grinning: :grinning: to akokeby som bola zakliata, ze hned ako zavriem oci, tak mi nohy tancuju bez mojho vedomia :grinning: :grinning: ale strasna bolest, neprajem vam to. Kolkokrat sa bojim ist spat, aby ma znova nechytili :confounded:

Ale dnes rychlo usiel den, ani neviem ako :astonished:
28. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zazi, a doma to ma uz lepsie??ci este stale jej maminka vyvadza? a zacali ste nieco riesit?
28. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vefi mne zas deň šiel strašne pomaly som sa nudila jak pes a ešte aj havo ignoruje cely čas chrape v košíku :grinning:
28. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To asi tym ze si bola sama. Si si mala dat s niekym rande a by bol vecer ani nevies ako :grinning:
28. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no moja do takeho počasia kde by som šla? nechcem byť chorááááááááááá :sunglasses:
28. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok