• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
baby aj ja chcem isť s vami na vianočne nakupy :confused:

dnes kupim našmu nezbedníkovi španielsku deku no skoro ma porazilo v jednom obchode bola akcia 20 € tak som sa tešila že huraaaaaaaaa a prídem tam a cena od dnes 27 € no nech sa daju vypchať tak kupim inde taku istu :grinning:
30. nov 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni a veji su adminky tej stranky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi

kde si zmizla? dnes čo porabaš?
30. nov 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej baby to tu budem sama? :confused: :confused: :confused: :confused:
30. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuu
30. nov 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nezmizla som, len mam hlavu v smutku z pravnikov a exekucii, takze mam co robit :confounded: :astonished: , som mohla kludne vystudovat advokatku a mala by som svaty pokoj
Pisem same odvolania, namietky a ziadosti, na stole kopec papierov, no chaoz :confused:
30. nov 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ešteže tak :grinning: kde sa poflakuješ? maš ešte neterku u seba?

na ďalšej poradni čo ťa čaka?
lusy ty a sama???
nehrozi
a k nakupom sa mozes kludne pridat, no ale v ziline???

vefi co porabas?

ja dovaram polievocku, som ju najprv dala do maleho hrnca ale preliala som ju do obrovskeho, tak snad ostane aj na zajtra
mnamky fazulkova
Leni to až tak ďalekoooooooooo? :grinning: :grinning: :grinning:
keby sa dalo bruško na pol dňa odložiť nie? nech si aj naši drahí vyskušaju :grinning: lebo môj na mňa včera vrčal čo toľko kňučím no mne je ťažko sa zohnuť a nebodaj sa vyguľať z postele :grinning:
mňam fazuľova polievka mňam tu som nejedla už trišťvrť roka :angry:
ja si dam zeleninovu a plnene kuracie cecky so zemiakovou kašou a hruškovy kompot, ktorý som zavarala ja :grinning: to sa pochvalim :grinning:
30. nov 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm aj to znie dobre
mna nalakala na fazulovu jedna kocka z inej temy ked ju spomenula, tak ze reku dnes si uvarim aj ja
a uz sa vari, uz to tu vonia
30. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garonka,
dalsia poradna asi to iste co aj ty. Tiez mam sono, tak sa tesiiiim, a som strasne zvedava aj na vysledky z cukru a budem sa pytat na odber biochemie, nech mi ziastia, ktora latka mi v tele chyba, aby mi konecne tie krce presli. A dufam, ze mi maleho pomeria, aby som vedela, ci je ok, lebo brusko stale mrnave :grinning: :grinning: a dufam aj pindura ukaze. Ved ty ides 8.12.nie??

Leni a vy tam od Ziliny tak makko rozpravate??
30. nov 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka, neviem ako tvoj,ale moj ma tiez brucho :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi tak ja urcite ked zijem v ba
hehe
ale ano tam sa tak pekne makko rozprava, niekedy to rada pocuvam, ale obcas by som vrazdila :grinning: :grinning: :grinning:

a ty mas 8.12. poradnu?? aj ja
poobede, cca okolo 3tej
30. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni

aj udene mňsko v nej maš? či len sama fazuľka?

vefi

no mňa tiež čaka sono, vyšetrenie zospodu :confused: toho sa bojím najviac, vysledky cukru a protilatok :confused: a aj ja chcem vedieť koľko vážime :grinning:
joj idem teraz vo štvrtok 3.12 a piatok na odber na infekčne musím zohnať nejaku masku lebo ma s tych starych dôchodcov zas porazí :angry:
30. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi môjmu len rastie takže akoby v prvom trimestri bol taky druhy mesiac :grinning:
30. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ja mam az 14.12. som sa pytala preto, ze chlapy co robili dialnicu k nam casto chodili, tiez od ZA a strasne sme sa na nich vedeli dosmiat. ale boli fajn, no len az prilis makko mektali :grinning: :grinning: Priklad: Maľa som chľeba s masťou a cibuľou :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja našťastie chodím na poradňu rano už od pol 7 čakam kym príde sestrička na siedmu a tak lepšie lebo niesom vystresovana ako decko :grinning:
30. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusy, A ja som si myslela ze mas 8.12. :sweat_smile: nevadi, aspon budem na teba mysliet v spravny cas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moj ma taky 5,6tt :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja si chodim na poradnu kedy sa mi chce, ale nikdy som tam nestretla viac ako 2 zeny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tu rozpravame mäkko :grinning: moja babka slovensky vôbec nevie a najlepšia šou je u lekára :grinning: keď som robila tlmočníčku :grinning: a švagrina je z BA ta rozprava trvdoooooooo
30. nov 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi tak to zase nieeee, az take to nie je

lusy len fazulka a zemiaciky, plus bobkovy list, trosku saturejky, potom mliecko, zahustit a po odstaveni trosku octu
mnamky

lusy ja uz asi budem mat kontrolu cez brusko
a preco budes mat zospodu??? to sa nerobi len na zaciatku?
30. nov 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani moja rodina po slovensky nevie :grinning: mama ceska, oco madar, ja som tiez madar (ale uz nezatahujem, naucila som sa pekne slovensky), a muzova rodina su taliani, takze oni tak divne vypravavaju, stoji za to ich pocuvat :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vefi i ja svojmu taky týždeň ratam, len včera som mu vravela že mu bruško pozičiam nech do mňa toľko nepinda keď kňučím keď sa neviem z postele vyguľať, nerada napínam brucho preto sa guľame na boku :grinning:

aj ja na poradni som vždy prva alebo druha len potom treba čakať za doktorkou ta si príde kedy chce a dovtedy sa nazbiera toľko indianov že až :grinning:
30. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ta potom to boli asi exemplari, ti dvaja, co sem chodili :grinning: :grinning:

Garonka, ale mna od spodu pozeral uz na poslednej poradni a nas chvalil, ze je este vsetko v naprostom poriadku
30. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice hej, ty si spominala tych cernosiek, ze chodi vela :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni

robí aj zospodu od začiatku len par mesiacov ma nekukala a teraz kukne či sa otvarame alebo nie no strach neskutočny tak hadam sme oki :wink:

vefi

môj svokor maďar slovensky vie a babka len gadžuje niekedy sa slovensky nerozprávalo, no ja sa rehocem keď u lekara trepla, že zapomla doma pudiľár no akože zabudla peňaženku a doktorka na ňu pozera potom na mňa takže prekladať je sranda :grinning:
30. nov 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a to dokedy sa vysetruje zospodu??
ja som sa uz tesila ze len cez brusko
30. nov 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi aj my chceme byť v poriadku tak som zvedavaaaaaaaaaaaaaaaaaa myslíme optimisticky :wink:
Vsak aj my iba pudilar mame :grinning:
Garonka a my vam to prajemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
30. nov 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok