Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
30. nov 2009

Leni

to by sa malo vyšetrovať zospodu na každej poradni čo ja som prekvapena, že moja doktorkama vyšetrí až teraz a aj krčok sa meria ale to ultrazvukom

vefi

aj garadiče? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
30. nov 2009

to neviem co je

vefi89
30. nov 2009

ja vas tu zasa necham, idem zakurit, aby som mala teplu vodu a mohla riad umyt, za daku pol hodku som spat 😉

garonka
30. nov 2009

vefi

no vidíš vidíš 😀 😀 😀 😀 jasne že to mate to su schody 😀 😀 😀 😀 😀

ja si zatiaľ zohrejem polievočku ale som tu tak mi neujdite 😝

lenocka84
30. nov 2009

lusy len sa pekne aj napapkaj, nech nie ste hladni
a s tym zospodu vysetrenim si ma vobec nepotesila

vefi ty byvas v dome?

garonka
30. nov 2009

Leni

ani ja to vyyšetrenie nemam rada depta ma to radšej ultrazvuk 😉

vefi býva v dome a furt niečo v ňom machruje búra priečky, muruje, no stále sa jej niečo najde 😀

vefi89
30. nov 2009

Garonka, no pekne si to napisala 😠 😀 😀 😀

ale uz budem mat za chvilu teplucko 😝

vefi89
30. nov 2009

idem dat aj ja varit polievocku 😝

garonka
30. nov 2009

no vefi bež variť aby si ešte tu chvíľu pirkvitnuť mohla 😉 ja snaď dnes tu deku kupim 🙂

vefi89
30. nov 2009

ja uz som dala varit 😝 idem spravit cesnacku, lebo je to rychle, lacne a dobre 😀

garonka
30. nov 2009

mňam cesnačka a cesnak znižuje vysoky tlak 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 to by sa mi hodilo 😀

vefi89
30. nov 2009

hej???tak potom by som ho ja nemala jest 😅 a co mas dobre ty papu-papu??

garonka
30. nov 2009

no Lenke som písala zeleninovu polievočku, kuracie cecky so zemiakovou kašou a hruškovy kompot ale namiesto ceciek som jedla morčacie krídla čo robila mamka mňam a malo mi nabalila 😀

vefi89
30. nov 2009

Keby aj mne mama tak posielala nieco podzub 😕 ale si mala dobre menu, ti zavidim.

garonka
30. nov 2009

včera sme u nej boli na obed 😀 pekne pred dvanastou nas čakala, aj na cintoríne sme boli lebo dedo ma dnes meniny no a dnes mu sviečku zapalim aj ja 🙂 a šli sme domov nabalení ako na vylet, ešte dala i lovky aby som kupila deku malemu ale mňa skoro šľahlo že už stojí 27 € 😠

vefi89
30. nov 2009

ale to je ozaj cena na hlavu. pozri cez kojenecke.eu, tam je celkom super vyber, aj ja odtial budem objednavat

garonka
30. nov 2009

šialena to cena je len našla som ešte jednu dobru síce stojí 24 € 😠 ale španielska deka je tak fajne huňata a tepla ☹ i ja budem cez kojenecke objednavať len najprv kočík musí byť 😀

a ty už kedy objednaš vozítko? a postieľku mate?

lenocka84
30. nov 2009

no tu som
cena 24eur za spanielsku deku je dobra cena
tie deky su total ze super
svagrina kupovala ovela drahsiu, takze toto je dobra cena, ak je to naozaj spanielska, a nie len imitacia

garonka
30. nov 2009

leni no tu v KE som ju našla a ma i napisane Madi in Spain 😀 tak hadam je to španielska deka 😀 ale krasna žirafkova a neskôr ju možno využíť aby sa na nej babo hralo 😉

vefi89
30. nov 2009

Lusy, postielku nechcem, nakolko mame malu spalnu,ale mam u svokry odlozeny ten pruteny kos, takze malô bude v nom buvat, lebo ja vo svojej posteli dieta nemozem mat, nakolko byvam v noci akcna 😀
a kociar som povedala, ze objednam, az ked uvidim sono a dr mi povie, ze je vsetko v poriadku.. ale rozmyslam, ze objednam okolo vianoc aby do februara dorazil 😀
a este budem potrebovat vajicko, ale to kupim asi len spod ruky, predsa len mame teraz vysoke vydaje

a ty uz mas vsetko??

garonka
30. nov 2009

mame len par vecí oblečko čo nam pokupila mamina a aj veci po jednej znamej mam a kupili sme aj postieľku v Poľsku s komplet vybavou za 80 € 😉
a kočík sme len pozreli ale uvažujem že ho objednam až po 30tt kedy maleho alebo malu uvidím na utz či je všetko tak ako ma byť 🙂 inač nam kočík by priniesli až domov je to trojkombinacia všetko tam je a našli sme lacnejší za 330 €

vefi89
30. nov 2009

idem si este rozmixovat polievku a venujem sa vam

lenocka84
30. nov 2009

lusy na www.lacnejsie-nekupis.sk mas komplet za dobre ceny, aj s vajickom
tak kukes

lusy a odkial si pozerala kocik? daj tip

garonka
30. nov 2009

Leni

my kupujeme ten kočík čo som dala link minule par stranok dozadu myslím že to bolo v piatok 🙂 vola sa Camarelo Q12 je super dobre sa s nim manevruje kupime ho tu v Ke a za týždeň je doma 🙂

vy kupite ten čo maš v albume? krasny je 😉 😉 😉 😉

garonka
30. nov 2009

http://www.medvidekshop.cz/35-Detske-kocarky-Ko...

tak tento ale v bežovej farbe 🙂

lenocka84
30. nov 2009

lusy asni ano
niesom ale rozhodnuta

camarelo? a ja som dala link?? ty k oki tak to idem ze hladat

garonka
30. nov 2009

http://www.medvidekshop.cz/35-Detske-kocarky-Ko...

to je presne ta farba len v skutočnosti je svetlejšia

vefi89
30. nov 2009

Vyzera super, ale mne sa zda aj tak drahy

garonka
30. nov 2009

drahy no čo už svokra zaplatí 😀 dala som ten do albumu bežový 😉

vefi89
30. nov 2009

mne maminka zaplati 😀 aspon sme to super premysleli 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre