Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
2. dec 2009

lusy, bola som v obchode 😉 , ale uz som tuu

lubka89
2. dec 2009

ahojte zeny ako sa mate? davno som tu nebola

vefi89
2. dec 2009

akurat vcera som zistovala kde si 😀 😀 ste mali svadobnu cestu? 😀

lubka89
2. dec 2009

je tu niekto?

lubka89
2. dec 2009

nie nemali ale necitim sa najlepsie 🙂

vefi89
2. dec 2009

A co ti je??dufam nic vazne 😕

lubka89
2. dec 2009

nic vazne len nejak divne my byva 🙂 to je asi stym ze mi rastie brusko🙂 😉 😉

vefi89
2. dec 2009

a co porabas cele dni??ci len oddychujes??a manzelik co??

lubka89
2. dec 2009

al vies co odichujem lebo ked nieco zodvihnem tak sa mi zatoci hlava a atak 😢 a manzelik je v praci 🙂 a dneska som mu povedala ze by som chcela ist k nasim ale povedal ze, nie lebo mu bude smutno🙂 ☹ ale ja chcem a neviem ci mama alebo nie:( porad mi🙂

vefi89
2. dec 2009

Nuz, to sa musis ty rozhodnut 😅 a zvazit 😕 a kde ti byvaju rodicia?

lubka89
2. dec 2009

no to hej 🙂 ale ked pojdem ku nasim tak moj drahy sa urazi 🙂 😖 😖 a nasi byvaju asi nejakich 50 km od nas🙂

vefi89
2. dec 2009

hmm... no ja ti fakt neviem, neviem ani co by som ja urobila, ale chvalabohu ja take problemi nemam. mne byva maminka ,,za rohom", takze ked tam idem, tak od rana do vecera. 😅 A teraz sa tesim, lebo v sobotu ide pozriet jeden domcek a ak sa jej bude pacit, tak sa stahuje hned do susedstva, tak sa tesim, a dufam, ze ho kupi 😀 by som chodila kazdy week na obed a kolaciky 😀

lubka89
2. dec 2009

ahhha tak to mas perfektne aj ja chcem tak byvat🙂 ☹ ☹ ☹

vefi89
2. dec 2009

mne teraz maminka byva v meste, ale to mam autom 10 minut, na bicykli asi tristvrte hodinku, a autobusom hodinu, lebo sa nikdy nevie dostat na hlavnu cestu 😀 😀 ale u nas na dedine je jeden nadherny domcek, 7i, kompletne zrekonstruovany, luxusna verzia. A chcela by byvat aj so svokrou, aby si mohli navzajom pomahat, tak som chcela, aby boli pri mne, aby som mala co robit cele dni a aby som mohla potom s Miskom chodit kukat a pomahat 🙂 uz len dufam, ze to vyjde, lebo ak nie, tak to bude nafigu stale skladat kociar do auta 😒
ale zasa nevylucujem, ze si po dakom case nebudeme pit krv 😀 😀

vauuuu, to uz si v 18-tom??ako to leti ten cas, si tu ozaj dlho nebola 😢 😀 kedy ides na sono?ci uz si bola, ked bolo malô take vacsie?

lenocka84
2. dec 2009

ahojte babizne
tak uz dovybavovala a uz som tu
ako sa maveme?

lubka89
2. dec 2009

no tak to je super🙂 no uz som v 18 to ale leti 🙂 aj brusko mi viskocilo🙂 na sono idem 20-teho pred vianocami 🙂

garonka
2. dec 2009

ahojteeeeee

Lubka kde maš fotku? nam sa tak zle pozera na prazdnu tvari 😀

Leni ja sa mam akoby ma niekto buchol po hlave, skoro som vstala a to len preto aby som večer normalne zaľahla 😎

vefi a už si off? čo ušlo sa ti niečo v obchode? mne nosí nakupy manžo, donaška až do postele 😀

garonka
2. dec 2009

konečne varím normalnu polievku ale nezaspím ani za svet 😀 aj som si balkona otvorila nech mam vzduch 😀 a v kuchyni mi horí fajnova škoricova sviečka no robím si vianočnu atmosku 😀

lenocka84
2. dec 2009

lusy ahoj

ja som dnes taka vselijaka
kukes foto ak mas cas

garonka
2. dec 2009

Leni ale sa ti bruško vyduvaaaaaaaaaaa 😉 😉 😉 😉 😉 ja som ani take nemala v 13tt 🙂 len moju šunku na bruchu 😀

lenocka84
2. dec 2009

lusy az moc nie?
ale vaha isla len o 1kg hore

garonka
2. dec 2009

perfektne brušinko maš veď počkaj ako sa budeš guľať 😀 aj zohnuť sa budeš mať big problem 😀
ja zatiaľ som pribrala 6kg no zajtra sa zas postavím na vahu ako priberam lebo optimalne by mi stačilo pribrať 10kg viac nie 😝
čo budeš dnes do večera robiť? ja som sama domaaaaaaaa no potom príde mamina na kavu

lenocka84
2. dec 2009

ja ani neviem
zle som spala, tak mozno aj podriemem
ja sa najviac desim toho ako si budem s takym bruchom holit nohy

garonka
2. dec 2009

moja ja už teraz mam taky problem 😀 jednoducho vezmem do kupelne stoličku a nohy vyložím na pračku a ako tak oholím ale horšie zo spodu to mi treba nato zrkadlo 😀 no ja som zažila pobaveny vyraz sestričky v nemocke keď kolegynka na druhy deň šla rodiť a v 9 mesiaci sa oholiť je fuška sranda zohnala na oddelení najväčšie zrkadlo ake mali a šup do sprchy no mala smolu lebo v sprche tma tak som jej svietila baterkou ktoru nam dala upratovačka a sestrička otvorí dvere do kupelne a my dve tam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no čo mala robiť chudera 😝

lenocka84
2. dec 2009

ty kokso
tak ja si holim vacsinou po pamati, tak ani zrkadlo netreba, len skor ta poza
a ten nas super sprchovy kut, hmm to bude zabava

garonka
2. dec 2009

aj my mame sprchovy kut no nič moc a včera som si kupila protišmykovu podložku aby som sa tam nezabila 😨

nejak pomaly mi ťaha ten kôň tak pribehnem neskôr

zatim si zdriemni 😉

lenocka84
2. dec 2009

kon to dnes nejako kasle, do teraz nesiel

garonka
2. dec 2009

Leniiiiiiiiiii už ti ide koník 😝 mne ano ale zas bude pomaly ťahať 😕

lenocka84
2. dec 2009

aj mne uz ide
tu oxidujem sama ☹
a zacina ma hlava boliet

garonka
2. dec 2009

i ja som tu samaaaaaaaaaa 😎 a aj doma samaaa s havom
a zdriemla si si trocha?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre