• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
gabi ahoj
ako misatko?spinka?
3. dec 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni a nezjedla si nič čo ti nesadlo na žaludok?
3. dec 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusy neviem o tom
nic mi nebolo
mozno rano to kapucino
3. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej mišatko ešte spinká ale už nie dlho :frowning2: . v noci sme boli hore od polnoci do druhej rána a potom od piatej si vyplakával, ale keď som sa postavila že idem k nemu tak stíchol, tak som vstávala a ľahala jak dilko .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ona je baby taký pažroš... len by jedol aj keď mu už mliečko ide hore krkom... a také veľké grgá že občas mám pocit že ho to zadusí :sweat_smile:
3. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som riadne napálená lebo mi prestala fungovať aj nová (mám ju len 2 týždne) elektrická odsávačka tak ju šiel môj drahý reklamovať, a aj elektronickú váhu lebo ukazuje že miško má 3,90 kg a pritom má len nejakých 2,90 kg. a kilo múky váži na nej 1,420 kg.... no tak posúďte.... či ma nemá niekedy poraziť :angry:
3. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi beba je mňam aj sunar :grinning: ja sa teším ako budem malemu vyjedavať :grinning: a nech pekne papa kym mu chutí :wink:

Leni tak asi z kapučína no daj si piškotky niečo aby si nemala ani kyselinu v ustach :wink:
3. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ci pana a reklamaciu uznali? mňa by urvalo od zlosti že človek kupi drahe veci a su niekedy na prd sa kazia :angry: a odsavačka prestala fungovať? nesaje?

tu ma počkajte idem vyvenčiť hava
3. dec 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som aj ja spat.

Gabi ahoooj..No citam, ze mas v noci krasny spanok, aspon viem, co ma caka a neminie :sweat_smile: inak sa ako citis??nie si cez den unavena??
3. dec 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi no kde si bolaaaaaaaaaaaaaaaa?
3. dec 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som u svagrinej, daco poriesit
3. dec 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ohladom nejakych exekucii a tak a rozmyslam, co budem dnes robit, lebo vcera ked som prisla tu na konik, nikto si ma nevsimal, tak som vsetko vyriadila a dnes budem asi len varit???a ostatok casu neviem ako vyuzijem :grinning:

vcera som aj na svokru nahukala, tak sa so mnou nebavi :sweat_smile: nikdy nema na mna cas, hlavne, ze svojej dcerenke robi otroka a na mna a muza sa vzdy vysere a uz mi to lezie na nervy. aby sa stara zenska bala vlastnej dcery :confused:
3. dec 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a si poriešilaaaaa? ja som dnes objednala kočík lebo prišiel by po novom roku tak hadam bude do Vianoc doma pod stromčekom troniť :grinning: cukor je oki a maly je otočeny tak ako ma hlavičkou dole a nožky hore preto tak kopcuje a aj zatvorení sme :slight_smile: len ja truba som sa nepytala či to je ozaj chlapec alebo madam :grinning:
3. dec 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: a bolo vidno medzi nozky?? tak to je super, ze ste v poriaku a ze je vsetko v poriasku :grinning: :grinning: a ako si sa bala a zbytocne.... ja musim este cakat do 14-teho a tiez ak bude vsetko ok tak aj ja objednam vozitko :grinning: :grinning:
vybavila zatial :sweat_smile: :sweat_smile:
3. dec 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej draha ja som tu bola len si zmizla het :angry: a o siedmej som vstavala nooooo ja ti dam že si ťa nik nevšímal :sweat_smile: dostaneš po holej riti :grinning:

juj moja to poznam i u nas je to kus ine moja babka sa bojí vlastneho syna až chorobne a hlavne že mojej mame trepala že rozdelí peniaze ale ešte Anderko o nich nevie hlavne že su to babkine prachy rozhoduje o nich ten sprostý synačik :angry:
3. dec 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sme to dopadli. :sweat_smile: a aj tak ste si ma nevsimali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale sa musim priznat, vcera som bola taka nervozna, ze som nevydrzala a zapalila som si :fearful:
3. dec 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď ja som kukala a kukala a krasavec či krasavica sa nam otočilo chrbtom no som zvedava keď urobia ďalší utz lebo to sa chodí aj na prietoky a to je tiež utz nie? a ďalšiu poradňu mam 17.12 to nechapem že ja už chodím každe dva týždne :confused:

haloooooooo kde ste všetky tehule zmizlií?
3. dec 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ti dam veru po holej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspoň i Miško si zahulil :grinning: :grinning: :grinning:

čo varíš? ja drahemu bôčik či ako sa to vola to sa obvarí a potom sa to na studeno je je to pomazane cesnakom a červenou paprikou i soľou fuj
3. dec 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ja nezacnem chodit kazde dva tyzdne :angry: by sa potom drahy z roboty moc ulieval, lebo musi chodit so mnou, pokial mame len jedno auto :confounded: al sa mi zda, ze aj prietoky su UTZ..nemas v TK napisane pohlavie???prestuduj, ci sa tam nieco nepise naaaahodou :grinning:
3. dec 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ani ja nemusim, sa mi zda, ze je to moc mastne..
ja dnes idem spravit stehna na kyslo s knedlou, ale ci sa mi to podari neviem :grinning: :grinning: plan B bude chleba s cibulou a solou :grinning: :grinning: :grinning: lebo zasa dako sestaky nie su..
ja neviem, ale nech sa snazim akokolvek, nikdy s peniazmi nevyjdem a to uz fakt nekupujem nic, len jedenie aj to setrne a platim seky a dako sme stale na nule :rolling_eyes:
3. dec 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v preukaze kukam že od ôsmeho mesiaca sa chodí každé dva týždne no parada lepšie mi bolo raz za mesiac :grinning:

ani ja to nejem ale môj drahy to zbožňuje hlavna vec že v noci jedol mastne ražniči od jeho mamky a rano vracal skoro pol hodinu mu vravím načo od nej je tie gebuziny keď nevie variť či vari zabudol ako ho minuly rok skoro otravila veď sme behali na infekčne a kade tade :angry:

mňaaaaaaaaaaam stehna s kapustou prídem :grinning: aj my davame furt len na žradlo a do henteho týždňa mame len par lístkov no od pondelka zrejme len suchy chlieb budeme jesť :angry:
3. dec 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie s kapustou, ale na kyslo!!!!!!!ale dam k tomu calamadu-sama som robila a som taka hrda na seba, lebo mi fakt vysla :grinning: :grinning: no zbohom, kazde dva tt, ma slak trafi. Aby zacal drahy do roboty na bicykli chodit :grinning: :grinning: :grinning:
tvoja svokra nevie varit? :astonished:
3. dec 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som už dvakrat bola každé dva týždne to je na zblaznenie :slight_smile: ale hlavne ma drahy rano stále odnesie :wink:

no ja neviem čo ona robí ako varí ale neksutočne gebuziny vyvara :angry: mňa nukala kolačom nejakym tvarohovym ale som odmietla ked som videla akože želatínu na vrchu :confused: tak radšej som odmietla aby som neskončila so žaludočnymi problemami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to musi byt sranda, ze stara zenska otravila svoj deti. To som hadam ani nepocula. Co prezila druhu svetovu vojnu a granat jej vybuchol pod nohami? :grinning: :grinning: :grinning:
idem si zakurit a hadam aj spat, lebo som znova daka omrdena a unavena, to pocasie si so mnou robi co chce
3. dec 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi my tu mame prekrasne jarne počasie :grinning: aspoň dnes sa vyčasilo :grinning:

no môj maly tam jesť hadam nebude to si neviem predstaviť aby mu niečo bolo :confused:

no leť ja zatim vyvesím voňave pradielko i tak šecky tehule ušli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vefi
cez deň unavená ani nie som, možno je to tou kávou ale v noci je to o držku radšej sedím s malým na posteli aj odgrgnúť ho tak dávam lebo sa bojím že s ním spadnem.... :sweat_smile:

inak aj ja som zvedavá ako dopadla tá reklamácia, potom vám dám vedieť, lebo len teraz s tým šiel števo do mesta. a mladý tak papal že ma až ogrckal ale to možno aj preto že keď som ho držala na pleciach na odgrgnutie tak som ho nadvihla a asi zatlačila na bruško a tak si 2x odgrgol a následne nato ma ogrckal :grinning:
3. dec 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som zase medzi vami
vybavujem par veci, a ked to dobre pojde budem spokojna
heh
3. dec 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tuuuuuuuuuuuuuuuu

Leni čo dnes varíš?
3. dec 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby.. ako sa mávame?? garonka, som sa tu dočítala že slovakia13 má dcérku.. Miu Vilmu tuším..
3. dec 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusy polievku mam zo vcera, klasika moja najoblubenejsia, slepacia, a k tomu netusim
uvidim naco bude mat drahy chut
ja dnes len tak dietne, kedze mi bolo zle, nechcem prepchavat zaludok

zaza ahoooj
3. dec 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoj.. už mi ten domácki kľud lezie na nervy, idem sa asi vyvetrať do obchodu, ani noviny nemám, ani časopis..
3. dec 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok