Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
3. dec 2009

gabi ahoj
ako misatko?spinka?

garonka
3. dec 2009

Leni a nezjedla si nič čo ti nesadlo na žaludok?

lenocka84
3. dec 2009

lusy neviem o tom
nic mi nebolo
mozno rano to kapucino

garicka
3. dec 2009

hej mišatko ešte spinká ale už nie dlho ☹ . v noci sme boli hore od polnoci do druhej rána a potom od piatej si vyplakával, ale keď som sa postavila že idem k nemu tak stíchol, tak som vstávala a ľahala jak dilko .... 😝 a ona je baby taký pažroš... len by jedol aj keď mu už mliečko ide hore krkom... a také veľké grgá že občas mám pocit že ho to zadusí 😅

garicka
3. dec 2009

a som riadne napálená lebo mi prestala fungovať aj nová (mám ju len 2 týždne) elektrická odsávačka tak ju šiel môj drahý reklamovať, a aj elektronickú váhu lebo ukazuje že miško má 3,90 kg a pritom má len nejakých 2,90 kg. a kilo múky váži na nej 1,420 kg.... no tak posúďte.... či ma nemá niekedy poraziť 😠

garonka
3. dec 2009

Gabi beba je mňam aj sunar 😀 ja sa teším ako budem malemu vyjedavať 😀 a nech pekne papa kym mu chutí 😉

Leni tak asi z kapučína no daj si piškotky niečo aby si nemala ani kyselinu v ustach 😉

garonka
3. dec 2009

ci pana a reklamaciu uznali? mňa by urvalo od zlosti že človek kupi drahe veci a su niekedy na prd sa kazia 😠 a odsavačka prestala fungovať? nesaje?

tu ma počkajte idem vyvenčiť hava

vefi89
3. dec 2009

uz som aj ja spat.

Gabi ahoooj..No citam, ze mas v noci krasny spanok, aspon viem, co ma caka a neminie 😅 inak sa ako citis??nie si cez den unavena??

garonka
3. dec 2009

vefi no kde si bolaaaaaaaaaaaaaaaa?

vefi89
3. dec 2009

bola som u svagrinej, daco poriesit

vefi89
3. dec 2009

ohladom nejakych exekucii a tak a rozmyslam, co budem dnes robit, lebo vcera ked som prisla tu na konik, nikto si ma nevsimal, tak som vsetko vyriadila a dnes budem asi len varit???a ostatok casu neviem ako vyuzijem 😀

vcera som aj na svokru nahukala, tak sa so mnou nebavi 😅 nikdy nema na mna cas, hlavne, ze svojej dcerenke robi otroka a na mna a muza sa vzdy vysere a uz mi to lezie na nervy. aby sa stara zenska bala vlastnej dcery 😕

garonka
3. dec 2009

a si poriešilaaaaa? ja som dnes objednala kočík lebo prišiel by po novom roku tak hadam bude do Vianoc doma pod stromčekom troniť 😀 cukor je oki a maly je otočeny tak ako ma hlavičkou dole a nožky hore preto tak kopcuje a aj zatvorení sme 🙂 len ja truba som sa nepytala či to je ozaj chlapec alebo madam 😀

vefi89
3. dec 2009

😀 😀 a bolo vidno medzi nozky?? tak to je super, ze ste v poriaku a ze je vsetko v poriasku 😀 😀 a ako si sa bala a zbytocne.... ja musim este cakat do 14-teho a tiez ak bude vsetko ok tak aj ja objednam vozitko 😀 😀
vybavila zatial 😅 😅

garonka
3. dec 2009

hej draha ja som tu bola len si zmizla het 😠 a o siedmej som vstavala nooooo ja ti dam že si ťa nik nevšímal 😅 dostaneš po holej riti 😀

juj moja to poznam i u nas je to kus ine moja babka sa bojí vlastneho syna až chorobne a hlavne že mojej mame trepala že rozdelí peniaze ale ešte Anderko o nich nevie hlavne že su to babkine prachy rozhoduje o nich ten sprostý synačik 😠

vefi89
3. dec 2009

ale sme to dopadli. 😅 a aj tak ste si ma nevsimali 😝
ale sa musim priznat, vcera som bola taka nervozna, ze som nevydrzala a zapalila som si 😨

garonka
3. dec 2009

keď ja som kukala a kukala a krasavec či krasavica sa nam otočilo chrbtom no som zvedava keď urobia ďalší utz lebo to sa chodí aj na prietoky a to je tiež utz nie? a ďalšiu poradňu mam 17.12 to nechapem že ja už chodím každe dva týždne 😕

haloooooooo kde ste všetky tehule zmizlií?

garonka
3. dec 2009

no ja ti dam veru po holej 😀 😀 😀 😀 😀 aspoň i Miško si zahulil 😀 😀 😀

čo varíš? ja drahemu bôčik či ako sa to vola to sa obvarí a potom sa to na studeno je je to pomazane cesnakom a červenou paprikou i soľou fuj

vefi89
3. dec 2009

dufam ja nezacnem chodit kazde dva tyzdne 😠 by sa potom drahy z roboty moc ulieval, lebo musi chodit so mnou, pokial mame len jedno auto 😖 al sa mi zda, ze aj prietoky su UTZ..nemas v TK napisane pohlavie???prestuduj, ci sa tam nieco nepise naaaahodou 😀

vefi89
3. dec 2009

to ani ja nemusim, sa mi zda, ze je to moc mastne..
ja dnes idem spravit stehna na kyslo s knedlou, ale ci sa mi to podari neviem 😀 😀 plan B bude chleba s cibulou a solou 😀 😀 😀 lebo zasa dako sestaky nie su..
ja neviem, ale nech sa snazim akokolvek, nikdy s peniazmi nevyjdem a to uz fakt nekupujem nic, len jedenie aj to setrne a platim seky a dako sme stale na nule 🙄

garonka
3. dec 2009

a v preukaze kukam že od ôsmeho mesiaca sa chodí každé dva týždne no parada lepšie mi bolo raz za mesiac 😀

ani ja to nejem ale môj drahy to zbožňuje hlavna vec že v noci jedol mastne ražniči od jeho mamky a rano vracal skoro pol hodinu mu vravím načo od nej je tie gebuziny keď nevie variť či vari zabudol ako ho minuly rok skoro otravila veď sme behali na infekčne a kade tade 😠

mňaaaaaaaaaaam stehna s kapustou prídem 😀 aj my davame furt len na žradlo a do henteho týždňa mame len par lístkov no od pondelka zrejme len suchy chlieb budeme jesť 😠

vefi89
3. dec 2009

nie s kapustou, ale na kyslo!!!!!!!ale dam k tomu calamadu-sama som robila a som taka hrda na seba, lebo mi fakt vysla 😀 😀 no zbohom, kazde dva tt, ma slak trafi. Aby zacal drahy do roboty na bicykli chodit 😀 😀 😀
tvoja svokra nevie varit? 😲

garonka
3. dec 2009

no ja som už dvakrat bola každé dva týždne to je na zblaznenie 🙂 ale hlavne ma drahy rano stále odnesie 😉

no ja neviem čo ona robí ako varí ale neksutočne gebuziny vyvara 😠 mňa nukala kolačom nejakym tvarohovym ale som odmietla ked som videla akože želatínu na vrchu 😕 tak radšej som odmietla aby som neskončila so žaludočnymi problemami 😝

vefi89
3. dec 2009

to musi byt sranda, ze stara zenska otravila svoj deti. To som hadam ani nepocula. Co prezila druhu svetovu vojnu a granat jej vybuchol pod nohami? 😀 😀 😀
idem si zakurit a hadam aj spat, lebo som znova daka omrdena a unavena, to pocasie si so mnou robi co chce

garonka
3. dec 2009

vefi my tu mame prekrasne jarne počasie 😀 aspoň dnes sa vyčasilo 😀

no môj maly tam jesť hadam nebude to si neviem predstaviť aby mu niečo bolo 😕

no leť ja zatim vyvesím voňave pradielko i tak šecky tehule ušli 😝

garicka
3. dec 2009

ahoj vefi
cez deň unavená ani nie som, možno je to tou kávou ale v noci je to o držku radšej sedím s malým na posteli aj odgrgnúť ho tak dávam lebo sa bojím že s ním spadnem.... 😅

inak aj ja som zvedavá ako dopadla tá reklamácia, potom vám dám vedieť, lebo len teraz s tým šiel števo do mesta. a mladý tak papal že ma až ogrckal ale to možno aj preto že keď som ho držala na pleciach na odgrgnutie tak som ho nadvihla a asi zatlačila na bruško a tak si 2x odgrgol a následne nato ma ogrckal 😀

lenocka84
3. dec 2009

uz som zase medzi vami
vybavujem par veci, a ked to dobre pojde budem spokojna
heh

garonka
3. dec 2009

som tuuuuuuuuuuuuuuuu

Leni čo dnes varíš?

zazalienka
3. dec 2009

ahoj baby.. ako sa mávame?? garonka, som sa tu dočítala že slovakia13 má dcérku.. Miu Vilmu tuším..

lenocka84
3. dec 2009

lusy polievku mam zo vcera, klasika moja najoblubenejsia, slepacia, a k tomu netusim
uvidim naco bude mat drahy chut
ja dnes len tak dietne, kedze mi bolo zle, nechcem prepchavat zaludok

zaza ahoooj

zazalienka
3. dec 2009

ahoj ahoj.. už mi ten domácki kľud lezie na nervy, idem sa asi vyvetrať do obchodu, ani noviny nemám, ani časopis..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre