• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
Lubka čauko :slight_smile:
7. dec 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:
7. dec 2009 o 10:43  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (26. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kde si zmizla? ozaj pri peci nehoríš :grinning:

Lubka čo dnes porabaš?
7. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte kočky... Tak dnes sme boli u veterinára so psíkom, má zapálené hrdielko, tak mu dalo injekciu chudatko...
7. dec 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nic ako zvicajne sa nudim doma:slight_smile:a ty?
7. dec 2009 o 10:45  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (26. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka

ja som zašita v spalni obklopena časopismi klikam do notebooku :grinning: a aj telka zapnuta tak dnes relax ale len nakratko lebo mamina príde po obede :confused:

veji

neboj havo sa vylieči ja našmu ak vidím že kycha alebo smrka uvarím čaj proti prechladnutiu s medom hoci to nema rad ale vypije lebo je smädny :grinning: to ho prejde ale pred mesiacom mal zapal močovych ciest prechladol nam keď sa nam otvoril balkon a on cely deň spal v zime môj zlaty dostal pichačku antibiotika a už je fit :grinning:
7. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tuuuuuuu
7. dec 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miško je od včera taký hyperaktívny, až nechápem. Večer mal štikútku a od vtedy sa nie a nie zastaviť. Ešte aj v noci ma buntošil :grinning: :grinning: ale som rada, aspoň viem, že je v poriadku :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no slava domaca pani že ste tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jaj štikutka? moje male ma aj 2x za deň :grinning: a to ako rozpoznaš? že to akoby stale klopkalo v brušku nie?
7. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooo ste ušli????zasa ste sa na mňa dohodli?????????????????
7. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem ako to rozpoznať, ale klopkal, alebo čo to vlastne robil asi dve hodiny v kuse v pravidelných intervaloch na tom istom mieste. :grinning:
7. dec 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefiiiiiiiiiiiiii ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
7. dec 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby pozrite si prosim vas moje fotoalbumy vcera som sa fotila :slight_smile: nemam velmi velke brucho na 18tt? :sweat_smile:
7. dec 2009 o 11:05  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (26. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a načo ti je toľko časopisov???veď sa musíš aj hýbať :grinning: :grinning:
ja si budem musieť ísť pílu naostriť a popíliť nejaké drevo, lebo akosi je pec hladná a nemám ju čím kŕmiť :grinning: lebo podstivo, keď je drahý cez week doma, tak alebo robí všetkým všetko, alebo nerobí vôbec nič, pretože načo sa má unúvať on, keď má žen chlapa :angry: ž ma to začína vytáčať, že má čas na všetkých, len na to, čo treba sa sere
vefi ja sa vtedy snažim postaviť a prejsť sa po byte trocha sa ukľudni ale včera to nemalo chybu drahy mi povedal, nech sa vody napijem :grinning: :grinning: :grinning:
lubka, nezdá sa mi veľké....pekné bruško máš :wink:

Lsy, aj ja som skúšala vodu piť a nič. ale mne to nevadilo, bolo to zlaté, len mi ho bolo ľúto, čo ak si hlavu trieskal :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dakujem velmi pekne:slight_smile:
7. dec 2009 o 11:09  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (26. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, nemáš začo, aspoň sa môžeš každému ukazovať a chváliť :grinning:
7. dec 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi a moje i nohami kope keď ma štikutku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo dnes varíš? ja mam od včera mňam

no budem čítať a čítať i konikovať a na každého dnes kycham švagrina ma vytočila :angry:

Lubka

nahodou bruško je pekneeeeeeeeee take ako ma byť :wink:
7. dec 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aby to bolo za mnou ten porod :slight_smile: bojim sa toho velmi. a kedy ste zacali kupovat prve veci pre babatko?
7. dec 2009 o 11:13  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (26. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, dnes asi nič nevarím, mám dosť roboty aj bez toho. Bratovi prepisujem diplomovku /platí ma salcami :grinning: :grinning: / a medzitým vás kukám :grinning:
včera sme boli na obede u mojej maminy, tak som vravela polovičke, nech sa riadne natlačí, že doma nič nebude :grinning: :grinning: a nepovedala som mu, že dokedy nebude :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, ja som začala asi v 15-tom???ale to len také drobnosti, pre moje potešenie :grinning: :grinning: vlastne som začala hneď po sone, keď už som videla ručičky a nožičky :grinning: :grinning:
aj ja by som už chcela mať po, ale nie preto, že by som sa bála, ale už ho chcem držať na rukách :wink:
7. dec 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi, brušeno máš pekučké
Inač kočky chcem sa spýtať, možno vám to bude pripadať divné ale kcem sa uistiť, že ked som bola u veterinára tak vo vedlajšej miestnosti robili psíkom rontgen... Tie luče nemôžu prejsť cez mur, že?????
7. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veji, nemali by prejsť, neboj sa :wink:
7. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi

ty si ale podarenaaaaaaa :grinning: my zas pre zmenu sme obedovali doma, drahy navaril, upratal, a ešte mi aj medovníky pomohol zdobiť no jemu to šlo tak super ja som všetko nakrivo zdobila :grinning: ale potom som sa posnažila i ja :grinning: a čo ste take fajne mali na obed? my kuraciu polievku a druhe jedlo tarhoňu a kurča na prírodno, no ešte že vtačia chrípka pominula lebo my len kury jeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lubka

ja som až okolo 25tt nakupovala teraz už mame kočík a aj postieľku ale par drobnosti chyba. Vo štvrtok nam urobila doktorka sono male je o dva týždne väčšie ma sa k svetu tak sme objednali kočík a šok ešte v ten deň ho doniesli :grinning: a pôrodu sa neboj ja už mam teraz strachy ale nejak na to nemyslím
7. dec 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejiii jasne, že nie nemaj strach :wink:
7. dec 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by aj teba zrengenovalo cez mur :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preto sa pitam lebo minuli tyzden sme boli na nakupoch a chcela som si kupit nejake dupacky a moj muz mi nedovolil:( ze az ked budeme vediet co to je:( :angry:
7. dec 2009 o 11:19  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (26. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne už sa sliepky tlačia krkom. mali sme zabíjačkové hurky a mäsko a klobásky pečené, k tomu zemiaky premastené a kapustu. fajnovkaaaa a potom sme celý večer pregrgali :grinning: :grinning: inak ani mne ozdobovanie nejde, ale narozdiel od drahého sa to aspoň pokúšam. ale ja medovníky nelúbim..inak už viete, čo pečiete na vianoce?
7. dec 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, ja by som sa odbiť nenechala. ja som si kúpila, kedy som ja chcela a nie kedy mi drahý dovolil :grinning: :grinning: ja som väčsinou žlté a zelené kupovala. LEbo sa môže stať, že až do pôrodu sa neukáže a potom ako pôjdete domov z nemocky?? :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok