• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
babky chcem sa Vas spytat mam napisane v tehot.knizke poslednu vetu pri ultrazvuku: Choriom pr.st.pr.hrana akoze co to znamena?
7. dec 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mata a aky mate vybraty? ja som menila stale dookola kym sme nekupili ten čo mame v albume presne taky istý len naš musím odfotiť a šupnuť sem :sunglasses:
7. dec 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk... :wink:
7. dec 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka tak to ti presne nepoviem,nazov neviem.mm vie ale spi /je po nocnej/
ale taky podobny jak tvoj.len ja neviem preco ale zda sa mi maly.ja by som mala rodit v auguste a v tu zimu este dobre lebo malinke babenko bude a leto nasledujuce tiez v pohode ale co zima /2011/?uz mu bude tesny
7. dec 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka tak to neviem čo to je...ale keby to bolo niečo vážne doki ti určite povie
Garonkáááá mnááám aj ja chcem tarhonu s maskom. Booože pizza je len také východisko z nudze... Ale asi už aj idem volať, lebo to nevydržím.
7. dec 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mata na živo je veľkyyyyyyyy ma priestrannu vaničku a aj fusak tam plava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moja neterka do toho kočíka nahadzala kopu babik a vozila ich po chodbe :grinning:
7. dec 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tvoj je trojkombinacia?to znamena-vanicka, sportovy a ...
7. dec 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji ja zas by som si pizzu dala a so 4 druhmi syra mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prestante tu o jedle lebo idem zase jest.robite tu chute s pizzou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mata ano je to trojkombinacia a stal nas 330 € je pri ňom aj taška, plaštenka a teta nam dala zadara aj sieťku proti hmyzu
7. dec 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale co je ta 3 vec?vajicko?
7. dec 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeeeeeeeeeee je tam vajíčko, športova časť a vanička :slight_smile: a kolesa mame paradne nafukovacie a ani kočík nepočuť :dizzy_face:
7. dec 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky chlpáči je už živší, sa už nahráva, tak s ním idem cik, kým je mu dobre a hned som tu... A snád už aj s pizzou :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len keby ta pizza dosla za minutu a ne hodinu :unamused:
7. dec 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzeram jek blbec ale nevedela som co k tomu patri. a vy ho uz mate domka?
7. dec 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatim umyjem riad lebo môj drahy sa baví s telefonom ako male decko :angry:
7. dec 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka v pohode no mame ho konečne doma inač mal byť po vianociach a vo štvrtok volali, že si mame pre neho prísť tak stojí v izbičke len drahy ho stale okukuje tak som ho prikryla :grinning:
7. dec 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nam raz pizzu doniesli za rekordnych 20 min to ešte bola pekelne horuca :grinning:
7. dec 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
ako sa mate?

ja som az teraz nasla cas na pc
blby den
a zajtra detto
7. dec 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm tak ja vzdy cakam minimalne hodinu :cry:
7. dec 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ste mi spravili chut na pizzu.no DAKUJEM :grinning: :grinning: :grinning:

garonka aj ja uz chcem byt v stadiu ked budeme mat kocik doma... :unamused:
7. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni ahoj a prečo si mala blby deň? si veľa vybavovačiek mala?
7. dec 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka neboj budeš a zbehne to čím skôr, no ja som ho nechcela doma lebo svokrovci hučali že skoro kupujeme vybavičku že to stačí ako sa narodí tak sme ten kočík aj trocha z truchu kupili nech si uvedomia, že babo z pôrodnice príde domov a nema nič? veď zakladne veci treba tak či tak
7. dec 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati ten cas pride, ale ja som na rade skor :wink: leni ta co sa stalo? tesis sa na zajtra na 3D?
7. dec 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka my sme už aj dve hodiny čakali na pizzu lebo mlady panko zabludil a nechceli sme ju lebo bola taka studena ani jesť by sa nedala
7. dec 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je blbost po porode kupovat kociar ved na neho sa caka isty cas a co dovtedy ako budeme fungovat?
7. dec 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dostali ste ju gratis?
7. dec 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Mirka presne tak len môj svokor je staromodny ale kočík schvalil keď ho videl :grinning:

dal nam ju zadara kedže bludil a bola studena len drahy vymyšľal nech ju berie naspäť ja som nedovolila lebo hladna som už bola ako vlk zohriala som v mikrovlnke a hotovo :grinning:
7. dec 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka mas pravdu,nejake zakladne veci treba.ale mozno to svokrovci nemysleli v zlom.

mirka a nepredbiehaj sa!!!!
alebo mozes.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem zjesť tu tarhoňu s mäskom mňam mňam mňam :grinning:
7. dec 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok