• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
baby dobre sa mi s vami pise ale idem uz.pa a dobru nocku
7. dec 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja rozmyslam ci kupim nieco mimcu na vianoce hoc len papucky, ved okrem kapustnici musi dostat aj podarunek :wink:
7. dec 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy ahoj
tak blby lebo vela vybavovania
a zajtra este trochu viac

mirka ja som si dnes kupila bielu kosielocku, vpredu na viazanie
som neodolala, ze reku uz nieco chcem mat
7. dec 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ty sa mas ja nemam este nic, tak preto nieco na tie vianoce kupim, uz by pomaliky asi aj trebalo :grinning: a co na 3D sa tesis?
7. dec 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni juj a v takom počasí ešte aj vybavovať musíš? ja som leňošila cely deň :grinning:

baby a čo kupujete drahym na Vianoce? ja vôbec neviem :rolling_eyes:
7. dec 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm garonka tak dobru chuť. Ja som si práve objednala pizzu, ale dojde až o 3/4 hodinu :angry: No ale aspon mi do vtedy vytrávi tie keksiky čo som pojedla :wink:
Chlpáčik už aj žere mi tu chrume za chrbtom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji ja som už davno schrumla mäsko ale drahy oproti mne jedol pečene rebierka no išlo ma poraziť lebo take chute mi robi že až :angry:

chlpačikovi sa polepší raz dva naš keď dostal pichačku do večera bol ako z divych vajec :grinning:
7. dec 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vyzerá to tak že zaberáááá :grinning:
A garonka ty prečo nemôžeš pečené rebierko???? Mna by porazilo keby niekto jedol vedla mna taku dobrotku a ja by som nemohla :confounded:
7. dec 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji ja ma racionalnu životospravu nejedavam ani kapustu, ani mastne a hlavne vypražane ale sladkym zhreším stále :grinning:
7. dec 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem sa natiahnuť nech male tiež konečne haja :grinning: tak dobru nocku vam zajtra som tu zas :grinning:

paaaaaaaaaaaaaaaa
7. dec 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejaké problémy so žaludkom???? Nom ja by som tiež nemala lebo som mala zápal žaludka viac krát, asi mám veľa kyseliny a potom mi nejako žere sliznicu žaludka... Ale teraz sa to nedá... Vyprážané ani ja moc nejedávam, to kyselinu mám hned v tu ranu ale také pečene rebierko. Juuuj, včera kačička s kapustou, booože hreším stále na tom jedle ale ja som taká slabá osoba v tomto :unamused:
7. dec 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruuuu nocku garonka, a nech malé poslucha v tom brušku :wink:
7. dec 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka aj sa tesim aj obavam
take zmiesane pocity
a veciciek uz mam plno, po synovcoci sme zdedili

lusy no zial ano, inak sa nedalo

hmmm rebierka, pizza
my dnes mame gulasik, s hubami
7. dec 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooom lenočka to je tiež dobrotka. Ja som práve dojedla pizzu. Mnááám taká bola dobrá :dizzy_face:
7. dec 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si akurat chystam ete ten gulasik, lebo sme hladni a potom uz len oddych
7. dec 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhm tak dobru chuť prajem, aj som teraz napapaná, tak už len sedím a odfukujem :sunglasses:
7. dec 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobree ranko upršané :wink:

Veji, ako si to myslela, že budem mať pôrod ľahší, keď sa toľko hýbem??
8. dec 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, Mirka ak sa ukážete a budete mať čas, pozrite si toto: http://grafika4u.sk/prispevok49491.html
8. dec 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vefi, u nás je slniečko, :slight_smile: dnes ideme s miškom na rehabilitáciu tak dúfam že nám ukáže nejaký iný cvik z vojtovky, lebo ten čo cvičíme tak sa už veľmi nedá, lebo sa miško len krúti a pri tom musí byť v rovnej polohe. prajem pekný dníček
8. dec 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brééé ránko kočky... No vefi, myslím preto že budeš rozhýbaná a svalstvo nebudeš mať oslabnuté a ochabnuté z neustáleho ležania... Ked stále takto posiluješ svalstvo lepšie bude znášať tu záťaž :wink:
Ako viem že niektoré kočky ináč nemôžu ale je to potom ťahšie.
Inač včera má celý den boleli pánvové kosti, myslíte že sa môžu rozťahovať a pripravovať???
8. dec 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji, určite áno. Ono sa to všetko pripravuje na pôrod od začiatku až do konca. :wink:
Bože, také hnusné počasie tu máme :angry:
8. dec 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile:
8. dec 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj...čo si doteraz spala?? :grinning:
8. dec 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahhhooooooooooooooooojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2009 o 11:36  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste si dohodli ča, že sa všetky stretnete? :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi čaukoooooooo ja som od rana hore len som trocha požehlila a konečne do večera z postele nevstanem :grinning:

šupla som do albumu kočík a ostatne vecičky neskôr keď maminka prinesie :confused:
8. dec 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka čauko to akoby sme mali telepaticke schopnosti :grinning:
8. dec 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nie:slight_smile:co robite?
8. dec 2009 o 11:38  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyzerá supeeeer :wink: mne sa dnes zasa nič nechce :fearful: asi pôjdem aj do postele poobede :sweat_smile:
8. dec 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi ani mne a ešte som od rana vytočena lebo naša švagrinka si zas vyhodí z kopytka braško je v nemocnici pustia ho domov vo štvrtok alebo piatok a jasne detičky šupne k mojej mame ta bude cely víkend v nervoch :angry:
8. dec 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok