Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
8. dec 2009

kočík je super ľahky aj dobre sa ovlada, a ja ho dufam, že hore schodami vynesiem od prízemia na prve poschodie 🙂 pačil sa mi aj peg perego ale ma užšiu vaničku a ten ma priestrannu aj fusak vojde v pohode 🙂

natalia777
8. dec 2009

rogerka, ak ti mozem poradit, trojkolesovy by som si nekupovala, ma taky aj moja kamoska, a strasne na neho nadava, prave kvoli tej stabilit, ze je o nicom.... a akonahle maly podrastol kupila si kocik so 4 kolieskami 🙂 a povedala mi ze lutuje ten co kupila pred tym.... a urcite tie nafukovacie kolieska su lepsie, a este ak by aspon trosku ten kocik peroval 🙂 to by bolo super..... ale to je vsetko moj nazor a skusenosti inych 🙂

rogerka
8. dec 2009

aj mne sa pacil peg perego, ale kamoska ma zrusila, predne kolieska neboli nafukovacie, tak som sa mala pokukat po niecom inom. do takeho zeleneho som sa zamilovala 😅 vybavicku este nemame, nejake oblecko som uz kupila. najskor som nechcela kupovat velmi dopredu, sme chceli vediet najprv, ze co to bude. na poslednom uzv "to vyzeralo na dievca" podla lekarky, ale este to nebolo na 100%. ja by som brala skor chlapca a druhe nech je dievca 🙂
mam dilemu, ze co vsetko mam pokupovat. kazda stranka pise nieco ine, tak som z toho jelen...

rogerka
8. dec 2009

dakujem za radu 🙂 este som osobne nic v obchode neskusala, lebo najskor nebol cas a teraz zase musim byt doma ☹ vyskusam a uvidim. mne osobne sa viac pacia 4-kolesove, ale vraj je 3-kolesovy praktickejsi. ved uvidime. kazdopadne dakujem za nazor 😉

garonka
8. dec 2009

rogerka

my zatiaľ mame len zakladne veci postieľku a kočík, no a par oblečenia, ale moja mamina nakupuje ako nejaka pubertiačka i včera mi volala, že odložila v obchode 3 supravičky no jej vravím nech si peniažky šetrí 🙂 a aj par veci do pôrodky mam vložky, podložky a nohavičky po pôrode a ešte par veci treba tak časom kupim

garonka
8. dec 2009

baby idem kuk rozpravku prídem neskôr 😉 a pekny zvyšok dňa paaaaaaaa

rogerka
8. dec 2009

no, my okrem oblecka pre male nemame este nic 😅 mam co dohanat... postielku som chcela kupovat v januari, uz mam vyhliadnutu a nemali by ich vypredat do januara 🙂 no a kocik je v procese riesenia... pre seba nekupujem, snazim sa to oddialit, aby to este nebolo take realne "pred dverami" ci za ci ako to je

rogerka
8. dec 2009

prijemne pozeranie 🙂 ja si idem spravit nieco pod zub, uz sme hladosi od rana

lenocka84
8. dec 2009
valria321
8. dec 2009

lenocka84 a videli ste čo budete mať??

lenocka84
8. dec 2009

ee male bolo cely cas ku nam zadkom
bola fuska ho presvedcit aby sa vobec ukazalo

valria321
8. dec 2009

lenocka84 a chcete vedieť čo to asi bude???🙂a ozaj z mužikom akoš už sa polepšil??

lenocka84
8. dec 2009

vediet chceme ale male sa neukazalo
tak inokedy
uz je to lepsie

valria321
8. dec 2009

lenocka84 a do žiliny pridete byvať spolu??

lenocka84
8. dec 2009

my tam nepojdeme byvat
ja tam chcem len rodit, a po lete sa vratit domov, do ba
len kvoli teplu

valria321
8. dec 2009

a prečo neostaneš v BA ved tam maš celkom fajn vymoženosti čo sa tyka zdravotnictva

vejula
8. dec 2009

lenočka ty su bola už aj na 3D?????????

lenocka84
8. dec 2009

lebo chcem ist ku mame po porode

vejula ano bola som dnes doobeda

garonka
8. dec 2009

ahojteeeeeeeeeeee som tu rozpravka dopozerana a aj som si zdriemla 😀

Leni to malinke je nadherne škoda, že ani ja som nešla na 3D je to paradny zažitok, a ja mam v albume kočííííííík 😀 😀 😀

no mamina mi volala, že už aj zavinovačku kupila tak jej mojej krasnej aby nerozhadzovala tie eura ukradnem kartu

vefi89
8. dec 2009

dobry vecer 😉

garonka
8. dec 2009

vefi dobryyyyyyy najedena? 😀

vefi89
8. dec 2009

aj hej, ale už som znova hladná. Prosila som drahého, aby prišiel z roboty skôr a on mi teraz písal, že ide ešte striekať. 😠 Takže keď príde o ôsmej, môžem byť rada

vefi89
8. dec 2009

Tak ma vie koľkokrát vypáliť, keď chod domov ako sa mu zachce. Absolútne ho nesere, že môžem mať dáke ťažkosti. Aj dnes mi bolo tak zle od žalúdka a keď som s ním volala, tak mi zabil, že to ma prejde. By som mu dopriala tieto fajne pocity 😒 ☹

garonka
8. dec 2009

vefi ja to poznam, ja sa mam šetriť a môj si príde domov o pol piatej a ja že no môžme variť halušky s tvarohom a on mi šplechne že najprv odnesie ocka so synom na hokej lebo sa im zrazu zle parkuje a aj pre maminku pôjde lebo ta je v ustave na navšteve no tresla som dverami si choď ale na večeru budeme jesť len vzduch, a tak milo sa líškal, že urobíme ked príde tak jasne, ešte kym sa to urobí večera bude na stole o osmej 😠 😠 😠 😠 😠 toto neznášam keď celu rodinu autom rozvaža hoci aj do teplých krajin 😠 😠 😠 😠

garonka
8. dec 2009

a zajtra bude do večera v robote lebo mu dvaja ľudia vypadli hlavne že on si nesmie ani dovolenku zobrať ta mu vravím, že nech si v tej robote aj spí načo chodí domov

vefi89
8. dec 2009

toto isté mal môj otec so svojou mátičkou. moja mama jej raz zabila, že chce 5000 korún na benzín, že nie sme taxislužba a odvtedy bol pokoj. 😀 😀
ale aj tvoja polovička by si mala uvedomiť, kto je teraz prvoradý nie?? 😕

vefi89
8. dec 2009

my máme presne to isté doma. Jeden deň som sa naserinkala, povedala som, že ak do ôsmej nepríde, nepustím ho dom. a tak aj bolo o ôsmej som zamkla, zatiahla žaluzie a dovidenia!!pekne si drichmal u mamičky. ale potom sa polepšil a teraz to začal robiť znova.

garonka
8. dec 2009

vefi on je ako spiderman on si myslí že zvladne všetko ale v ramci svojich síl a už ma sere s prepačením že nikdy mi nepríde domov normalne 😠 ešte aj babo sa rozkopalo tak tak aspoň sme dvaja na neho 😀 ja nevravím aby mi sedel pri nohach ale take voloviny robiť? svokor šoferovať vie, auto ma, tak prosím ale nie on sa vyhovára nato problemy s parkovaním 😠 😠

vefi89
8. dec 2009

nuž je to divné. Že som sa aj ja nevedela narodiť ako chlap, by som mala tiež život-robím len to čo chcem 😀 😀 😀

garonka
8. dec 2009

no tvoj aspoň k mame šiel hajať ale môj v aute prespal lebo mi od polnoci nebral mobil do rana som nespala a o pol 4 volam mame či volať policiu že kde je a on bol u kamarata a kamošova frajerka všetkych v byte zamkla a šla na disko bola naštvana že jej frajer si robí doma žúr, no a môj drahy si to odniesol tak mu treba 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre