Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
13. dec 2009

no mne tiez zmenil doktor z 11 na 7-9.6 ale to som uz pisala uvidim co povie nato moj gynekolog a ci sa termin znova nezmeni tak ho tu zmenim hned ako mi to potvrdi moj gynekolog cize sa ti posunula aj materska 😀 no ked sa to bude takto posuvat o chvilu sme na materskej 😀 😅 😉

mata1001
13. dec 2009

mirka 9.6 je velmi pekny datum.vtedy sa narodila moja malickost takze ten datum schvalujem 😀 😀 😀

lenocka84
13. dec 2009

ja som najprv mala 28.5
potom 6.6 a aj 11.6
a teraz zase maj
takze ako uz som kludna

mata1001
13. dec 2009

leni a si si ista ze tvoj dr je v pohode? 😀 😀 😀

mirka12011
13. dec 2009

😀 mati budem sa snazit 😀 a lenka tak pride vtedy ked bude chciet 😝

mirka12011
13. dec 2009

mati doktor je isto v poriadku vies ono babo ako sa vyvija tak sa mu aj termin moze posuvat keby sa vyvijalo pomalsie datum by bol neskor takze doktor je isto all right... 😀

mata1001
13. dec 2009

dobre mirka...

inac baby podla mojich vypoctov mam ja termin zac augusta. a narodeniny mam v juni ako som spominala.a mam 30.no krajsi darcek som si nemohla priat.len dufam ze vsetko bude ok.

mirka12011
13. dec 2009

no tak to isto si si nemohla nic krajsie priat...

mata1001
13. dec 2009

ze?!! 🙂 🙂 🙂

lenocka84
13. dec 2009

mati tak ako pise mirka, je to rozne
za 2 dni sa moze babo dost vyvinut, a tym padom sa to skresli
preto je vhodny aj ten 3D usg

mata1001
13. dec 2009

no teraz mi to ukazalo 7tt ale pochybujem ze som v 7tt.

mirka12011
13. dec 2009

mati od prveho dna poslednej menstruacie ak mas pravidelnu si vypocitaj a mas a nepochybuj je to tak...

lenocka84
13. dec 2009

nikdy nevies
mne ked dal prvy termin dr. tak som ostala sokovana, lebo som nevedela ze z coho by som bola tehu
a teraz sa to tak ukazalo ako som si aj myslela
takze konecne viem ako a kedy sa to stalo 😀 😀 😀

lenocka84
13. dec 2009

haloooooo halooooo kde ste vsetky

janefonda
13. dec 2009

Ahojte dievcata,
uz dlhsiu dobu si vas tu citam a vidim, ze nastastie je nas dost, ktore sme sa rozhodli byt maminami 🙂
a k tym terminom porodu: ja som na tom podobne, tiez ho mam posunuty. Pani doktorka mi ho tiez podla sona zmenila, ale myslim, ze to je naozaj uplne v poriadku.

lenocka84
13. dec 2009

janefonda ahoj
treba sa castejsie zapajat

janefonda
13. dec 2009

Jasne Lenocka budem sa snazit, len ked ja nemam teraz vela casu nakolko sa musim ucit na skusky 🙂 Ale vzdy ked sa potrebujem odreagovat citam si to tu a nadobudavam same nove poznatky 😉
Vidim ze budeme mat si obe majove babätka 🙂

janefonda
13. dec 2009

Vie mi niekto povedat, ako ste citili prve pohyby, chcela by som ich spravne identifikovat ked to pride. Kazdym dnom ich uz ocakavam 🙂 a velmi sa na to tesim.
Ozaj Lenocka, ked som tak nazrela viac dozadu zistila som, ze chystas svadbu.... uzi si ju ako len mozes. Ja som ju mala pred mesiacom a doteraz mam na nu krasne spomienky 🙂

lenocka84
13. dec 2009

jane ja co sa tyka terminu tak u mna je to pohyblive, toto je uz 3 termin 🙂

ano chystame svadbu, za 4tt, tak som aj nervozna ale sa aj tesim

lenocka84
14. dec 2009

dobre ranko dievcata
kde ste?

garonka
14. dec 2009

dobre ranko 🙂

ja som tuuuu len som zakukla kym sa naraňajkujem a aj hava vyvetram v tom krasnom mráziku vonku 🙂

Leni už sa ti krati to čakanie na svadbu 😵

barbina182
14. dec 2009

🙂 ahojky aj ja som tu

lenocka84
14. dec 2009

ahoj lusy
krati, a nervozita stupa
uz aby bol ten den tu a bol pokoj

barbina ahoooj

barbina182
14. dec 2009

lenocka..tak ti budes mať teraz svadbu?

lenocka84
14. dec 2009

no ano
9.1.

barbina182
14. dec 2009

supis ja som mala svadbu v lete a bola som tehotna asi 7-8tt ani som o tom nevedela až potomked neprisla mrcha.. 😀

garonka
14. dec 2009

Leni moja mamina ma v ten deň narodky 😵
svadba je krasna vec uvidíš 😵 ja som sa na svoju tak tešila že v piatok rano som mala stresy ako vycuvať z toho humbuku 😨
idem papať tak prídem nech aj havo vonku vymrzne u nas je -6 ale po snehu ani stopy 😠

lenocka84
14. dec 2009

my sme svadbu presunuli zo septembra, aby sme si ju uzili este bez babatka
to by uz nebolo ono

lusy tak to je super
ja tam chcem tiez gratulovat mojej maminke a jej sestre

garonka
14. dec 2009

Leni si ešte tuuuuuuu?

vefi je na poradni hadam ak som nezabudla že mala ísť dnes 😉

a ostatne kde ste?

nana84
14. dec 2009

ahojte tehulky, citam, ze tu pisete o 3D sone. ja som teraz v 18 tt, v januari by som mala mat velke sono a ultrazvuk a nejake vysetrenie u svojho gynekologa. kamaratka mi pradila dr. Holana z BA, ze ten robi tiez 3D a 4D sono a ze je to nejaky super lekar a vysetri aj babatko v brusku. vsetko by bolo ok, len mne sestricka od lekara povedala, ze v podstate moj lekar mi spravi to iste co aj v BA, len v BA si este doplatim cca 30 Eur. nemate s tym nejake skusenosti, mam dilemu ci mam ist aj tam aj tam alebo staci len vysetrenie u svojho lekara. dakujem za radu. papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre