Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

rogerka
14. dec 2009

ja som zacala zdobit medovniky, ale pre dnesok som to vzdala 😠 mne sa paci, ked je to tak najemno, len sa mi stale upchavala dierka na sacku, a to som ten cukor preosiala... potom som zavolala susedu na navstevu, je to taka 80-rocna babka a od mojej svadby sme sa prakticky nevideli, bo sme prerabali byt a stale nebol cas a teraz som uz vyse mesiaca chorlava, tak som ju nechcela nakazit. ale uz je lepsie, uz by som mala byt zdrava, tak som ju zavolala na obhliadku 🙂 sme pozreli fotky zo svadby, poohovarali susedinu vnucku a tak 😀

lenocka84
14. dec 2009

aaaaaahojte
co porabate?
ja som bola chvilu robit taxikarku

rogerka
14. dec 2009

ahoj, tak si tu 🙂 my pozerame spravy, ako potkany utocia na lunik IX. co ty?

lenocka84
14. dec 2009

ja som prave doveceriala, a idem relaxovat

rogerka
14. dec 2009

ja uz mam vedla seba manzela, tak idem. majte sa tu krasne, pekny vecer 🙂

lenocka84
14. dec 2009

tak pekny vecer prajem
pa paaaa

garonka
15. dec 2009

dobré ránko guľky

vefiiiiiiiiiiii nejak to tu zanedbávaš čo sa staloooo? 😕 😕 😕 😕

rogerka
15. dec 2009

Ahoj babky, tak som este PN, ale mam vychadzky, juchu 😀 uz som aj bola vonku, tak sa vytesujem 😀
mimochodom, je tu vobec niekto? 😅

garonka
15. dec 2009

rogerka ja som tuuu lebo nejak tato tema zamrza nik tu nechodí 😕 akurat si zohrievam polievočku a rychlo spapam hladna som ako vlk
mala si dnes poradňu?

rogerka
15. dec 2009

nee, tu mam 22., na kontrole som bola u obvodnej. teraz sa napchavam, konecne som hladna a aj mi chuti po 2 tyzdnoch 🙂

rogerka
15. dec 2009

ukecala som ju, nech mi da aspon vychadzky, lebo mi nerobi dobre, ked som tu furt zavreta, tak mam od 10 do 12. citim sa ako prepustena z vazenia 🙂 uz sa chystam, ze zajtra pojdeme v tom case pozriet kocik a snad nejake darceky stihnem kupit, lebo este nemam vobec nist ☹

garonka
15. dec 2009

jaj moja aj u vas v BA je taka kosa? tu svieti slniečko ale fučí ako v horach 😕 no mne chyba sneh

ja mam poradňu teraz vo štvrtok tak som zvedava ako dopadneme tak hadam asi len dobre kym nebudem zas tych indianov vyhaňať z čakarne no nič proti romom ale ak prídu s jednou desiati tak to je už silna kava 😠

ja som dnes dala poprať veci pre babo nech drahy požehlí a nech pekne to je nachystane lebo na Vianoce tiež dostaneme oblečko a toľko prania by bolo 😀

garonka
15. dec 2009

spapam polievočku a hneď som tuuuuuuuuuuuuuu

rogerka
15. dec 2009

hej, aj tu je kosa, nefuci, svieti slniecko, tak som si to celkom uzila 🙂
no, s niektorymi spoluobcanmi je to tazke 🙂 ja som raz tiez cakala u lekarky a dosli tam 2 take mlade baby, pre istotu aj s niekolkymi "bodygardmi", taka mensia tlupa 🙂 lepsie zazitky mam s nimi z trolejbusu, tu ich byva vela a je zazitok cestovat uz len s 3. kazdy si sadne do inej casti a okrikuju sa jak na trhu, no hruza 😖
tvoj drahy zehli? to je super 🙂 skusila by som to navrhnut aj mojmu, ale mam strach, ze si ublizi 😅

rogerka
15. dec 2009

dobru chut

garonka
15. dec 2009

rogerka som tuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

rogerka
15. dec 2009

supeeeer 🙂 akurat pozeram na nete, chcela som kupit mame vonavku na vianoce a nasla som ju za dobru cenu na nete, keby som si ju objednala este vcera, zajtra by som ju mala doma a uz ju nemaju ☹

garonka
15. dec 2009

a aku voňavkuuuuu? mne sa páči Davidoff tu používam roky 🙂
a akej stranky si objednať chcela?

rogerka
15. dec 2009

www.parfums.sk, asi ju uz vypredali ☹ mne sa paci DG light blue, ma to sice skoro kazdy, ale je taka prijemna, svieza. mame som chcela aignera spring, ona ma rada take koreniste, je to podobne ako CK...
nasla som este dalsiu stranku s dobrou cenou, len ma zarazili gramaticke chyby, tak mam strach to objednat odtial...

garonka
15. dec 2009

aj tu máááááááááám vonia božsky 😵 😵 😵 😵

rogerka
15. dec 2009

idem si zdriemnut, nejako ma klati. dnes som vstavala skoro na moje pomery...

garonka
15. dec 2009

dobru nockuuuuu a pekne sničky 😀

rogerka
15. dec 2009

dakujeme 🙂

garonka
15. dec 2009

ja som si od obeda troška zdriemla na 20min kym ma nezobudila domovníčka 😠

natalia777
15. dec 2009

ahojte aj ja som tu uz 🙂 garonka, tak co postielka uz stoji? 😀

garonka
15. dec 2009

Natali ajooooooooj jasne je v albume len ju musím krajšie a celu odfotiť som len tak provizorne cvakla večer 😀

natalia777
15. dec 2009

jaaaj az teraz som si vsimla 🙂 je pekna, v zltej farbe, neutralnej 😀 uz vies na isto ci chlapcek? 😀 pozeram ze aj ty si dnes prala, ja som uz dnes polovicu pozehlila, viac sa mi nechcelo, strasne ma bolel chrbat, ajaaaaaj

garonka
15. dec 2009

no ja nechavam žehlenie pre draheho 😀 a plus aj naše veci tak mlady panko ma čo robiť 😀
fajna kosa je vonku nemam ani pančuchy, som zvedava či si dnes kupim lebo zamrznem vonku 😕

lenocka84
15. dec 2009

ahojte kocky
dnes mam perny nabity den, tak mam co robit so stihanim
ako sa mate?

vejula
15. dec 2009

čavte kočky... A čo ty leni, čo porábaš, ked nestíhaš???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre