Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
16. dec 2009

vefi aj u nas 😝

lenocka84
16. dec 2009

ta pani je zo slovenska, maju dost obchodov aj na sk
a sama povedala ze keby nieco nie je problem s reklamaciou, ale ze casto ich nemaju
v dnesnej dobe ti ani nemecka znacka nezaruci bezbychnost
ako gesslein, svagrina ho ma, a uz ho davala 3krat opravovat

vierapp
16. dec 2009

vefi, s tým by nemalo byť podľa mňa problém, mi máme kočík z trhu a platí nám reklamácia, dali zaručný list

vefi89
16. dec 2009

lusy, ale ak by náhodou niečo, tak ja nič 😀 😀 žartujem, ja som prala zavinovačku s osatným oblečkom a nič sa jej nestalo, veď sa nemá prečo, je to tiež bavlna

vierka, ale ty si od severu 😀 nás to tak často nebýva

natali, ak boli deky nové, tak by sa nič nemalo stať, ak boli už použité, myslím skôr žmolky a tak, ta budeš mať clpatú zavinovačku 😀

lubka89
16. dec 2009

baby aj u nas snezi je to krasne🙂

garonka
16. dec 2009

aj u nas snežíííííííííííííííííííííííí ale len troška no radšej nech sneží na vianoce

vefi89
16. dec 2009

leni, myslela som nie značku, ale to, že obchod priamo v poľsku. ale takto to je super, keď je pani zo SK...a možno si to ešte trikrát rozmyslíš, však na kočík je ešte vždy čas 😀 😀 aj mne sa páčil každý týždeň iný 😀

vierapp
16. dec 2009

vefi, tak to máš pravdu.....a k tomu ešte bývam rovno pod tatrami ....do tatier mám len 6 km

mirka12011
16. dec 2009

jejej vsade sneziiii jupiiiiii

vefi89
16. dec 2009

ale je to krásne takto, aj keď mi je jasné, že ani do rána nevydrží 😀 😀 idem od vás preč, je tu s vami super, ale ja už pečiem 😝 vianočné 😝
ale ešte zakuknem

natali, potom daj vedieť, ako to dopadlo

natalia777
16. dec 2009

jaaaaj deky boli nove 🙂 to mi odlahlo teraz....... garonka, tak my len perieme tento tyzden 🙂 ale ja uz koncim s pranim, to su posledne kusky, teda ak nekupim opat nieco nove 😀 baby krasne kociky vsetky.....

vierapp
16. dec 2009

vefi, príjemné pečenie.... 🙂

mirka12011
16. dec 2009

natali a teba v UK nenutia ist sa ockovat proti pras.chripke? lebo kamoska je v UK a uz ju nutia ist a caka mimco o mesiac neskor ako ty...

garonka
16. dec 2009

Natali no my ešte na Vianoce dostaneme nejake veci tak preto som poprala naj mame pokoj ale drahy sa desí žehlenia, keď videl tie male veci v postieľke nachystane 😀 a plienky takisto 😀

vefi a čo pečieš? ake kolačiky?

natalia777
16. dec 2009

mirka, nie ani nahodou mi to moja porodna doktorka nenavrhla, a ta je so mnou od zaciatku tehotenstva a bude aj pri porode.... ale aj keby mi to navrhla, tak by som v ziadnom pripade neisla..... ja sa skor snazim vyhybat miestam kde je vela ludi...aj ked je to teraz velmi tazke pred vianocami... a ked na mna niekto zakasle normalne by som ......... 😠

mirka12011
16. dec 2009

no ja uz som na antibiotikach od vcera ma niekto nakazil ale zatial si to odnieslo len hrdlo tak som isla rychlo k lekarke aby sa to neprenieslo na nos a uz by som smrkala :D je to prechladnutie este dobre ze nie chripka...no ja by som sa tiez nedala...

vierapp
16. dec 2009

natali, tak to ti nezávidim,,,,,nechcela by som s stále báť, že ma niekto nenakazí...

vierapp
16. dec 2009

tam malo byť že ma niekto nakazí....

barbina182
16. dec 2009

natalia777 vi neviete este pohlavie a si uz v 37tt..ci ste ho nechceli vedieť

rogerka
16. dec 2009

caute kocky, ale ste sa rozkecali 🙂
my uz mame kocik 🙂

rogerka
16. dec 2009

a aj tu snezi 😉

mirka12011
16. dec 2009

ahojky aky mas kociarik?

rogerka
16. dec 2009

jane, nakoniec som sa rozhodla pre 3 kolieska, zda sa mi dost stabilny a super sa s nim naraba. foto v albume 🙂
nie je sice najlacnejsi, ale co som pozerala na nete, je relativne najlahsi z tych vsetkych, co som videla, ma nafukovacie kolieska, homologizovanu vanicku, je to komplet vsetko dokopy, tak sme ho dnes hned brali

garonka
16. dec 2009

aj mne sa pačil Jane nomad ale drahy zakazal lebo je drahy 😔 dlho som po ňom tužila tak nakoniec mame iny ten camarelo

rogerka
16. dec 2009

aj ten je velmi pekny, uvazovala som, ze vezmeme ten, ked som ho videla v tvojom albume 😅 ale tento je lahsi o nieco a ako som sa dozvedela dnes, budem ho musiet vlacita po schodoch na 2x 😒 ale nevadi, aspon potom rychlejsie schudnem 😀

mirka12011
16. dec 2009

taky ciervny maju susedia je uzasny...

vierapp
16. dec 2009

baby mate krásne kočíky...

mirka12011
16. dec 2009

ja este nemam ziaden :D este mame trosku casu 🙄

garonka
16. dec 2009

my našťastie byvame na prvom poschodí a voziť sa budeme výťahom 😀

rogerka
16. dec 2009

mirka, este mas doooost casu 🙂 ja som v 16tt este ani neuvazovala nad tym, ze aky kocik 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre