• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
my nemame vytah :frowning2:
16. dec 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbina, chceli sme vediet ale nejako to nevyslo :confounded: v 18 tyzdni nam povedali, ze chlapcek a o 2 tyzdne neskor v uk ze dievcatko , takze nevieme, ale co uz nevaaadiiii bude prekvapkanie.... a v uk sa uz dalsi ultrazvuk nerobi, iba ak sukromne co je strasne drahe alebo ak ma zena problemy, co my sme zatial nemali chvalabohu :slight_smile: takze uz len chvilka a budeme vediet na 100 % :grinning:
16. dec 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je pravda, že je to skoro, ja som začala v 6 mesiaci a dobre som sprevila lebo si neviem predstaviť kto by mi teraz nakúpil popral a požehlil
16. dec 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogerka, krasny kocik aj ja som chcela velmi prave tento, ale manzel mi nedovolil, ze strasne drahy :confounded:
16. dec 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne doktor povedal že dievčatko že si je istý ale že si nemám chystať ružové veci
16. dec 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogerka nestojí okolo 1000 € ten prenadherny kočík?
16. dec 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: moj drahy si ma setri. a navyse nevyzna sa v tom, co je mozno aj trosku stastie, potom si mozem vybrat co chcem :grinning: ale nebol az taky drahy ako na nete. tu v BA maju vzorkovu predajnu a prave nan maju akciu :wink:
16. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka a ake veci si si napokon nachystala? :grinning: lebo ja mam vsetko neutralne.....
16. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame ho za 727. neni to malo, ale menej ako v akciach na nete
16. dec 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nam ostali nejake bubaky zo svadby, a vraj je kvalitny, snad vydrzi aj pre druhe babo, ak ukecam draheho :dizzy_face: tak nelutujem vysolene eurace
16. dec 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dali vecičky sestra a švagrinky, mali chlapcov, tak mám pre chlapca ale veľa neutrálnych a poom mi nakupili aj zopár ružových.....ale väčšinou neutrálne .....
16. dec 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no rogerka, a co si ku nemu vsetko dostala? isto patri k tym kvalitnejsim kocikom.....
16. dec 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super, ze mas podedene :slight_smile: ja som baran a chcem mat vsetko podla seba, tak mam aj trosku obavy, co najdeme pod stromcekom, hlavne u svokrovcov. do mojho vkusu sa nie kazdy trafi...
16. dec 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sportova cast+vajicko+vanicka, pumpa, proti dazdu neviem ako sa to vola :slight_smile:, je tam zabudovana aj hudba pre babo, co je podla mna uplne zbytocne a hlavne ta melodia je dost vtipna :zipper_mouth: , taska je ktomu a este nejaka sietka proti hmyzu tusim
16. dec 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa moc teraz takým netrápim lebo babo rýchlo rastie tak na začiatok stačí len zopár nových veci, a tie zdedene budu po dome....tie zachovalejšie aj po vonku
16. dec 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, nehovorim, ze sa mas trapit :slight_smile: ja by som bola rada, keby sme mali zdedene, aj keby sa mi nie vsetko pacilo :slight_smile: len mam trosku obavy, lebo mne ked sa nieco nepaci, hned to na mne vidno, nic neskryjem :unamused:
16. dec 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, ale je fajn mať svoj vkus, mne sa páči všetko, ale dúfam že ke´d bude drobec vedši tak budem ho vedieť pekne obliecť
16. dec 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o to sa budeme snazit asi vsetky :slight_smile:
16. dec 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to heeeej.......už sa na to teším, ešte pracuješ?
16. dec 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa to vezme :slight_smile: uz treti tyzden som na PNke, ale v pondelok idem do prace - na 2 dni :sunglasses: potom su prazdniny a neviem, ci pojdem hned na matersku alebo ako, este sme sa o tom s lekarkou nebavili. ale uz som si zvykla doma a nechce sa mi robit :sweat_smile: ked mozem aspon na chvilu von
16. dec 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež bola na PNK a bolo to fajn, nerozčulovala som sa chodila na prechádzky - čo bol risk - kľud a pohoda, teraz som už na materskej pomaly týždeň, ale nie je to bohvie čo lebo ležím tak si ju neužívam
16. dec 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dala som nejake fotky do albumu kym mi admin nezmaže :slight_smile:
16. dec 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka, ten fusak ani nevyzera na 27 rokov, a este fajne ked aj chlapceka cakate akurat farba dobra....... no a uz vidim ako ten havo bude strazit, ten asi rad spi nie? :grinning: inac ja uz mam konecne pozehlene :dizzy_face:
16. dec 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt ten fusak je v super stave, vnútrajšok krásny bielučky...
16. dec 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha, ta kopa pradla... a fusak je super zachovaly, takmer ti zavidim... ale len v dobrom :wink: ja mam zatial len par veci :sweat_smile:
vierka PNka je super, uzivam si to doma s babom, len som 2 tyzdne nemohla ani nos vystrcit z domu, tak som sa citila ako vo vazeni a nerobilo mi to dobre :cry: od vcera mam vychadzky, tak mi je o mnoho lepsie, uz mi aj papat chuti :slight_smile:
16. dec 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natali fusak mama stražila ako oko v hlave ani mne sa snim nedovolila v detstve hrať snim :grinning: a hoci ma do neho guľala ako 5 mesačnu lebo som sa narodila v juni :grinning:
joj havo chrape stale :grinning:

vierka no krasny je a v čistiarni nechapali že aky je zachovaly, že načo ho davam čistiť no predsa ma 27rokov tak predsa
16. dec 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogeka a to je len polovica z toho ďalšia nas čaka asi na Vianoce ale drahy žehlííííííííí hoci sa hrozí tych mini veci :grinning:
16. dec 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogerka....tak to sa máš super, mne vtedy vychádzky nedali.....hlavne že ti chutí... :slight_smile:
16. dec 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty brdo... to ma za trest? co take urobil? :fearful: nech ti len pomaha :slight_smile:
havinko je zlaty, takych ja mozem :slight_smile: my mame kralika na strazenie :sunglasses:
16. dec 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to fajn keď má kto pomôcť
16. dec 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok