• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ahojte baby jaj dneska som sa tak zlakla este som aj plakala.isla som na vecko a tam som mala na papieri taky vytok hnedy ako ked je tesne pred ms.ale doki povedal ze je to zatial ok....napiste mi ze je to v poriadku
18. dec 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieri, ak by si mala chlapca a nie dievcatko, ake meno by si mu dala?
18. dec 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mati, neplas sa, ked doki povedal, ze je to ok, tak ma pravdu :wink:
18. dec 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
donesiem ti jeden mám..... :slight_smile:
18. dec 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no leni, len potom už chrbát boli moc auuu... Tak ked budeš mat také megabruško potom nejaký pajonček treba kupiť či ten pásik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aby sme behali jako laňky :grinning:
Rogerka, mna tiež dnes bolela aleakosi to teraz prešlo... Tak dúfam že na dnes už nezačne. No a treba len ticho klud prípadne lahnuť do tmy. To pomáha mne.
18. dec 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matik a doki ti nepovedal, že z čoho to máš??? Neplaš sa tak snad má už nejaký ten prípad za sebou. Len sa moc teraz neprepínaj a nenamáhaj vianoce neveanoce, treba viac polihávať a oddychovať.
18. dec 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna boli uz od obeda, len teraz zacina viac... asi som malo pila :frowning2:
vierka, dakujem :wink: pojdes pesi z KK az sem do BA? :grinning:
veji tak to mi je jasne
mna bolia krize od zaciatku tehu, takze sa bojim co to bude neskor s vacsim bruchom
leni, mna tiez uz od zaciatku bolievali krize a potom to preslo :wink: teraz ma bolia len ked lezim na chrbte, inac v pohode, tak to mozno nebude take bolave :wink:
18. dec 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepovedal mi.ale ze mam oddychovat,lezat a nic nerobit
jaj vdaka baby tak sa bojim....
18. dec 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zboznujem ked lezim na chrbte, ale tak vraj sa to nema kvoli babu, tak neviem
na bruchu nehrozi, a na boku ma to uz nebavi
neviem potom spat
18. dec 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na bruchu lezat nemozem, kvoli tomu mojmu pupku velkemu :grinning: to by som musela najskor vyrezat dieru do matraca :grinning: inak som tak najradsej spala a na chrbte neviem spat doteraz, iba na boku...
preco by sa kvoli babu nemohlo lezat na chrbte??? este som o tom nepocula... na uzv tiez nelezim na boku, tak neviem, preco by to malo skodit...
18. dec 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, neboj sa, len sa setri. neboj, bude dobre :wink:
18. dec 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenik no ja si teiž už tak nevychutnám ten oddych na boku. Inač vtedy ma aj maličké viac kope ked ležím na boku. A neviem čo je na tom pravdy že ležanie na chrbte nieje dobre lebo bábo tlačí na orgány a ešte čosi že kvôli pupočnej šnure. Ale fakt neviem, človek toho počíta.

A mati ty si tu na slovensku či niekde v zahraniči???
18. dec 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka, kam si zmizla? ides do ba??? :grinning:
18. dec 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu zo slovenska.snazim sa nic nerobit.len oddychujem uz cely tyzden.ach jaj... :cry:
18. dec 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezmizla len došli z čiech svokor aj švagrina tak došli ma pozrieť....rada dôjdem pozveš ma?
18. dec 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tu snád nič nezanedbaju, lebo v ZUK viemže to zanedbávajú a do konca 3 mesiaca to ani neberu ako tehu. Ale tu na Slovensku by ti určite povedal keby sa niečo dialo... Nebojkaj a mysli na pekné veci, nech je maličké v pohode. LEbo ked si nervozna tak to cíti.
18. dec 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji dakujem snazim sa.ja som isla k dr asi pred 3tt a odvtedy som bola u neho uz 4 krat.a teraz som v 7tt tento MK mi to zle ukazuje.ale nebudem nic robit a este ma zvykne boliet podbrusko ako pred kramami.ach jaj.
18. dec 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka, kludne prid, neni problem :wink:
matka, z bruska si nic nerob, aj mna zo zaciatku bolievalo, ani neviem dokedy... to si tam babatko pripravuje domcek :wink:
18. dec 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rada by som ani si nevieš predstaviť ako.....vypadnúť z toho domu kedykoľvek.....a rada by som si pokecala aj osobne... :slight_smile:
18. dec 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka, to ti verim. ale este chvilocku vydrz a bude vsetko. aj vychadzky, aj debaty, len este treba chvilocku vydrzat :wink:
18. dec 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď hej keby to nebolo ťažké.... :frowning2: ...je po dlhom čase plný dom ľudí a ja som mimo toho všetkého :frowning2:
18. dec 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogerka tak nech si ho uz pripravi,nech sa malinke uhniezdi zabyva sa a nech maminku nech v klude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. dec 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matik len sa nebojaj. Ja si viem predstaviť že to musíš prežívať. Tiež som taká citlivá. Ale treba optimisticky rozmýšlať, vtedy nič nepokazíš.
18. dec 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj hlava mojaaaaa
co je to dnes za deeeeen
tak podla vypoctov novo zelandskych bojovnikov, cakam dievcatko
tak som zvedava
18. dec 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tak snad sa novozelandský bojovníci nepletú :grinning: A ty by si čo radšej chcela???
18. dec 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejka moj mm povedal ze to vsetko az privelmi prezivam,ale neviem ako by sa tvaril on keby ho bolelo brucho kazde 3 hod a bolo mu od rana na vracanie.jaj ti chlapi!!!
18. dec 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka vydrz, viem, ze je to tazke, ale uz to ozaj nepotrva dlho :wink: mysli na to, ako bude o par tyzdnov plny dom kvoli tvojmu bejby :wink:
matka, uz ste dvaja, uz to nebude taky full komfort ako doteraz, to k tomu vsetkemu patri :wink:
veji hocico zdrave
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok