Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
19. dec 2009

vies teraz ma napadlo ja ked prutko nieco spravim ako teraz ked som chcela z tym co zbiera prah zo stropu prejst prah tak ma pichlo v lavom boku mozno to je namahou...

garonka
19. dec 2009

lubka smectu kľudne si daj, banany su dobre ak hnačka trocha ustupi, ja som včera skoro čreva vypustila vonku ako mi bolo zle, najedla som sa čučoriedok aby prešlo a vôbec 😠 smecta zabrala a to som vzala len jednu

garonka
19. dec 2009

ja som volala primarovi ako mi bolo tak zle, tak pokym nemam teplotu nemusím sa trepať on mi smectu odporučil, lebo ja som vo štvrtok pažravo jedla pizzu ah jaj nikdy viac 😠

lubka89
19. dec 2009

tak dakujem a moze to byt aj tou namahou lebo vcera som trosku riadila🙂

mirka12011
19. dec 2009

garonka zas zacinas z pizzou ty chces aby som tu zjedla postel? 😀 no uz by som si dala pizzu garonka nezostala ti?

garonka
19. dec 2009

mirka ja som asi jedla pizzu poslednykrat 😕 už sa bojím bojím a ani nebola nejaka zla dala som si hawai, šunka syr a ananas ale tak ma to podžubalo že až 😠
a druhy deň dietujem ale k večeru zjem dačo normalne som slaba ako myš 😅

vierapp
19. dec 2009

hmmm pizza aj ja by som si dala...dnes sa nevarí lebo zabíjajú doma tak oni si pečú mäsko ja ho nemusím lebo je dosť ťažké na žalúdku

mirka12011
19. dec 2009

hmm ja by som si dala mexicku kuracie masko, chilly, syr....mnam pridi k nam mam cestovinky zo zeleninkou a kuraci maskom to ti neublizi...

garonka
19. dec 2009

vierka a čo budeš jesť? ja som jedla ryžu a bujon 😅 na večeru dietne mäsko a zas ryža radšej neriskujem ešte poriadne jesť. a zajtra sa asi zas budem obžierať 😀

vierapp
19. dec 2009

no tak cestoviny tak to už hej....hmmm mňamky 😀

mirka12011
19. dec 2009

pridi aj ty no problem je ich kopec...

elko69
19. dec 2009

pizza sa mi akosik zprotivila ako plno veci v poslednej dobe 🙂 neviem nechut sa dostavuje obcas ale obcas trpim obzerstvom :D

vierapp
19. dec 2009

no to ešte neviem.....asi polievočku zo včera....nič iné mi neostáva

garonka
19. dec 2009

jej mirka a kukam že ty si v Prešove no nieje problem sa tam prikmotriť 😀 to len par kilometrov 😕 cestovinky s mäskom mňam

lenocka84
19. dec 2009

ahojte kocice
varite?
aj ja 🙂
co nove? u nas v BA sa vali snehu a snehu

mirka12011
19. dec 2009

ja by som prave pizzu jedla a jedla hoc ju nepapam casto tak raz za mesiac ale keby mi ju donesli za 5min tak ju jem denne do prezratia :D

vierapp
19. dec 2009

ahoj leni tak to u nás je len mráz....nesneží.. ☹

garonka
19. dec 2009

leni čauko, tu v ke nesneží 😠 ale je zima -9 🙂
ja ležím dnes sa len vyvaľujem celu noc som nespala a o pol 1 som si ryžu varila 🙄

mirka12011
19. dec 2009

garonka ved to za rohom...ahoj leni tak u nas na vychode mame kopec snehu a ta zima brrrr....

mirka12011
19. dec 2009

garonka ani ja som celu noc nespala uz som sa nevedela dockat kedy vstanem proste som sa zobudila v noci a nie a nie zaspat...

lenocka84
19. dec 2009

jaaaaaj baby keby ste to tu videli hotove biele Vianoce
len nech nie je na cestach v stredu doobeda ked budeme cestovat,a ked dorazime kludne nech navali aj meter 😉
a Vianoce mozu prist

mirka12011
19. dec 2009

no vraj na dalsi tyzden sa otepli no konecna vianoce na blate len to nieee nech vydrzi tyzden... 😅

elko69
19. dec 2009

jeeeeeeeeee aj tu snezi..az teraz som si vsimla ked to tu opisujete vy...krasne.....zeby boli vianoce na snehu aj ked hlasia od pondelka zevraj + 8 st..som tak pocula 🙂

vierapp
19. dec 2009

babuľky ja sa na chvíľu rozlúčim...idem zdriemnuť.....nejaka únava na mňa došla a k tomu som dobre spala len skoro som bola hore už o 6,30....

lenocka84
19. dec 2009

ako ked sa otepli to nebudu vianoce

vieri oddychuj, treba

mirka12011
19. dec 2009

no pozerala som na nete pocasie na 10dni ze sneh z dazdom uch ta diky krasne vianoce budu 🙄 dufajme, ze ujo ilko nebude mat pravdu 😉 vieri bru noc...

lenocka84
19. dec 2009

mirka to Ilko povedal ze sa otepli??
tak to vooobec nie je pravda
jemu to tento rok nejako nejde, ma z toho tipos bingo, takze tomu neverim
uz mu stupla slava do hlavy a predpovedat uz nevie

mirka12011
19. dec 2009

😀 tak to vyzera bo furt trepe somariny...

garonka
19. dec 2009

ja si urobím na vianoce sneh vezmem babkine periny a všetko perie vyhodím 😀 von oknom 😀

elko69
19. dec 2009

garonka no to nieje vobec zly napad :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre