Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

blsicka
19. dec 2009

3 tyzd.mi meska menzes, ale stale mam pocit, ze uz uz ho dostanem, krce v podbrusku, hlavne na pravej strane, pocitujem ostre pichanie. Test som si robla 3 x / vzdy poobede / a bol vzdy negat. chora niesom, lieky neuzivam... bolia ma prsiaa a mavala som tyzde hnacky / rano a naobed / inac nic. co si o tom myslite ?

lucy1990
19. dec 2009

Mohlo by to byt ono 🙂 mne test ukazal az ked som bola tehotna 2 mesiace, asi som mala malo hcg hormonu 😒

vejula
19. dec 2009

Rogerka, presne tak, iného by som uýž ani nechcela.
Blsicka ja som si po troch týždnoch vynechania MS robila testa bol negatívny. O dva týždne na to stále nič tak znova test a už dve// Neskôr som zistila že som mala posunutú ovuláciu o tri týždne takže preto mi to hned neukázalo.

blsicka
19. dec 2009

nechcem si uz robit dalsi test, som potom zmatena...

vejula
19. dec 2009

ani si nerob hned... Nemysli na to urob si o týžden a potom sa objednaj ku dokimu aj ked bude jedna/ aj ked dve // bo ak si tehotná tak treba a ak nie tak tiež aby zistil prečo ti tak dlho mešká ms

garonka
20. dec 2009

dobré ránko guľky sa vaľate v snehu? ja mam dnes pyžamovy deň 😀

elko69
20. dec 2009

garonka to su tie velke tazke periny??take mala aj moja babka ale to bol des to ked na mna hodila ako na male dievcatko este skoro ma s nimi zabila :D :D

garonka
20. dec 2009

elko presneeeeeeee to su tie periny same perie v nich je a hrube poriadne 😀

valria321
20. dec 2009

ahojte tehulky ako sa mame dnes?????ja brutal nadchu mam ledva dycham☹

lenocka84
20. dec 2009

bre ranko kocice
ako?
my tu sme pekne zasnezeny, krasne ranko bolo
len cesty uz vyzeraju horsie

elko69
20. dec 2009

no aj ja trosku soplim ale hada to coskoro prejde :D ta zima nam ale dava co??hi

valria321
20. dec 2009

elko69 no ja som mesiac kašlala uplne zachvaty teraz zase soplim sa tej choroby nezbavim dufam že do pôrodu budem fit aby som malu nenakazila🙂)davaš si aj niake kvapky do nosa??

lenocka84
20. dec 2009

baby vy ste chore?
valria snad homeopaticke kvapky by ti uskodit nemali, skus tie
a hlavne vela caju a lezat, to je najlepsi lekar

valria321
20. dec 2009

lenocka84 no mne nezaberaju žiadne kvapky nič ja nechapem jedny mi zaberaju ale sestrička mi ich zakazala že sa niako dostavaju do sliznice tak ja trpim a dycham ustami ale je to na hovno už si pripadam ako debil už druhy mesiac chora nedoliečim to ked nemôžem žiadne lieky a ma to ser mala zachvilku tu a ja chora bože☹(

garonka
20. dec 2009

valria a antibiotika ti dokina nedala?

valria321
20. dec 2009

garonka nedala ja mam len silnu nadchu mi povedala že musim vydržať tak držim🙂)ale už mam nervy a riadne ved to nenormalne ja vylezem na chvilku von a už chora a teraz chodim na poradnu každy tyžden tak sa zime nevyhnem čo už niako zvladneme..čo garička a maly niake nove info???a ty si bola isto na poradni a hovorili vahu maleho tak sa pochval??🙂

garonka
20. dec 2009

val no skus nejake hometopatika su prirodne 😉
vahu mi nepovedala dokina a poradňu mam 7.1 tak to neviem čo bude ale hadam važíme tak ako mame 🙂
gari sa ma s Miškom dobre, sem tam tu zakukne, maly jej krasne pribera, ako maly šarpejík 😀

valria321
20. dec 2009

joj tak jej zavidim ale v dobrom mi to mame ešte len pred sebou a ako sa tak divam ostali sme tu len dve čo to budeme mať za chvilklu za sebou🙂)všetko už nakupene divam že aj kočik aky pekunky aq ako peknesvieti🙂)

garonka
20. dec 2009

val aj my budeme to mať za sebou no ty to už maš rovno pred dverami 🙂
no kočík zlaty a to som ani netušila že ma reflexne pasiky tak nas aspoň bude vidieť 😀
vy už kočík mate? celu vybavičku?

lenocka84
20. dec 2009

valria a ty si fotky nepridavas?

valria321
20. dec 2009

nahodim fotky ale momentalne nemam ako do pc behom tyždna ich tu mam ....a garonka vybavičku aj kočik mame na poslednu chvilku som zohnala 3kombinaciu taky kriklavo zeleny taky som strašne chcela tako...no nemohla som ho nikde zohnať až mi ho kamoška objednala bo ona ma obchodik z takymito vecami pre babetka....a mi už mame šetko asi mesiac nachystane aj tašku do nemocky len už aby mala bola každy den do postielky pozeram a tam nič hehe neviem dočkať

lenocka84
20. dec 2009

valria a pridas link na ten obchodik? mozno aj my by sme nieco vybrali 😉

valria321
20. dec 2009

lenocka84 moja ona nema stranku na nete to je fakt len taky maly obchod v centre žiliny vola sa kamababy ale neni na nete..

lenocka84
20. dec 2009

a kde v centre? by som tam sla kuk ked teraz budem hore

valria321
20. dec 2009

na marianskom namesti priamo co su pod laubnami tie obchodiky tak tam je len jeden taky...

garonka
20. dec 2009

val a značku kočíka si pamätaš? rada by som kukla 🙂
no mne je dnes v postieľke dobreeeeeee 😀

lenocka84
20. dec 2009

tak to si pojdem kuk
ma to zaujalo
mozno ma tam nieco zaujme

valria321
20. dec 2009

garonka som pisala značka je tako...a ešte bola nan akcia 10%ona občas da na niake kočare akciovku takže sa oplati vyšiel ma na niakych 300eur
takže pohodka a inač baby som sa rozhodla že malu neponesiem z porodnice v autosedačke ale vo vaničke z kočarika no lebo mam termin na začiatku januara a to taka kosa a chudatko male bude narvate v autosedačke žiadne take pekne si ju uložim do tej vaničky z nemocky to mame autom kusok tak risknem hadam nebudu stať policajti....vy ako ??

lenocka84
20. dec 2009

valria ale tako je plno, skus cez www.e-kociky.sk pozriet, ten pan tam ma dost druhov Tako
mozno tam je aj ten tvoj

valria321
20. dec 2009

je tam jeden taky podobny cely zeleny ale neni to on je trošku iny ja ho odfotim a dam foto cez tyžden do albumu🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre