Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

rogerka
20. dec 2009

ja to mam len na 2 dni, tak aj keby nahodou, nejako to vydrzim 😉 😉 minuly tyzden, ked som sa od lekarky, som sa zastavila v skole, moje decka ma tam vymakli a nechceli ma pustit domov, tak to bolo take zlate 🙂 som zvedava, aki budu zajtra...

garonka
20. dec 2009

baby som tu stromček hotovy, len maleho veci nepofotene, nejak sa mi nechcelooo 😅
som cely deň v pyžame celkom dobre 😀

lenocka84
20. dec 2009

na mna stromcek caka v stredu vecer,pripadne stvrtok rano
tento rok ho prvykrat budem robit s mm, a tak som rada

rogerka
20. dec 2009

babky, idem od vas... po vydatnom spanku som vysoko energeticka a nevydrzim sediet 😀 snad sa mi podari biskupak, drzte palce 😉
pekny vecer, pa pa 🙂

lenocka84
20. dec 2009

drziiime, posli ochutnat

garonka
20. dec 2009

mňam biskupsky chlebíček, môj drahy zajtra vypeka nejake kolačiky

lenocka84
20. dec 2009

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

tu som hodila par foto z priprav
len si nevsimajte moje vyrazy tvare

garonka
20. dec 2009

leniiiiiiiiiiiii fotky užasneeeeeeeeee a šaty bombove, aj ja som take mala ohnute na brušku zoštíhľuju lebo som bola guľa a mne sa take šaty veľmi pačia, no tvariš sa celkom normal nebuď na seba zla 😕

lenocka84
20. dec 2009

unudene sa tam tvarim, boli to posledne saty, skusali sme asi 3hodiny tak som uz bola trosku aj unavena

a dakujem lusy

garonka
20. dec 2009

a si si aj tie vybrala? su perfektne a sadli ti ja som vyskušala len jedny a presne aj som ich brala 🙂

lenocka84
20. dec 2009

ano lebo ma zostihlovali
a mne vzdy sli aj tricka okolo krku
lebo na tych jednych co som su normal ramienka, ale tie uz tak dobre nevyzerali
tam som skor zavoj skusala, ze akoby vyzeral

garonka
20. dec 2009

leni som šupla do albumu moju fotku hoci mi len ramienka vidno ale šaty podobne ako tvoje no musím potom vymazať aby mi admin fotku nevymazal 🙂

lenocka84
20. dec 2009

som kuk
tiez take bohato zdobene cez prsia
moje ramienka su az uplne hore vyzdobene, takze ani na krk moc nejdem davat

garonka
20. dec 2009

hej take vyšivane boli a kremovej farby lebo ja som biela ako smrť 😀 a mala som len naušnice a korunku ručna vyroba stala ma 4000sk 😝 ale mam to doma pekne odložene a mne sa pačili šatky ramienka okolo krku ale take nemali tak som mala tie a ramienka mi trocha vadili nepadali vôbec ale ten nezvyk že ich mam na rukach

elko69
20. dec 2009

valria321 nie zatial to nepotrebujem aj ked v noci obcas nemozem dychat snazim sa to vysmrkat a lahnut si tak vyssie ale kvapky nie zatial...ale mala som na zaciatku tehu silnu anginu a som lezala 2 tyzdne v horuckach ale chvala bohu sme to nejako vylezali aj ked hrdlo ma este teraz pobolieva z toho...

elko69
20. dec 2009

jak tak citam o tych vecickas tak uz aj ja pomaly dostavam vecicky pre babo,teraz k meninam a k vianociam ma toho este caka a este ked dojde svokra z Anglicka to asi donesie 2 velke plne kabele bo tam sa to fakt oplati... 🙂 tak s anecham prekvapit..zatial vsetko neutral dostavame kedze nevieme ci mimco je dievcatko alebo chlapcek..

lenocka84
20. dec 2009

lusy ja som povodne chcela saty s vleckou stribrem vysivane, ale princezna to neni jasny pane 😀 😀 😀 😀
tak ale ziadny sa nedali rozsirit v pripade zeby brusko islo viac vonku

garonka
20. dec 2009

no mne zas take princezničkovske nepasovali a tak som po nich tužila 😒 ale krasne boli aj tie čo som mala 🙂
aky maš dnes večer?

lenocka84
20. dec 2009

lusy ja som tiez chcela ine ale som rada ze tieto boli dobre, lebo mne sa saty okolo krku vzdy pacili

vejula
20. dec 2009

kočky vidím že rozoberáte šaty kukala som leni tyak budeš riadna kočka. Ja by som tu už rada dala moje foto ale ma hnevá že beru len strašne malé rozlíšenia a svadobné foto su dosť veľké a všetko to upravovať to je na infarkt...

garonka
20. dec 2009

veji i ja mam fotky veľke a nechce sa mi upravovať na menšie 🙄
čo si dnes robila? ja som od rana v pyžamku 😀

lenocka84
20. dec 2009

veji ahooooj
dakujem, dufam ze budem
ukazem poto fotky
stale dookola riesime hudbu, ked mne sa podla tych ukazok nikto nepaci, hrozne

lusy ja som tiez cely den v posteli, ale nie v pyzamku

garonka
20. dec 2009

leni mate živu hudbu? či Dj?
ja som v pyžamku a nejak mi je fajn 😀 raňajky a večera do postele, skratka komfort 😀

lenocka84
20. dec 2009

lusy chcem zivu, viem ze robia lepsiu atmosferu, ale ked to sa tak tazko rozhoduje
a jediny dj ktoreho by som brala uz nehra

garonka
20. dec 2009

my sme mali živu hudbu boli bomboví každý sa bavil a aj Dj su dobrí ale treba natrafiť na poriadneho nie ako my sme boli na svadbe bratrancovi a mal DJ strašna nuda ani som topanky neroztancovala, skratka ten chlapec sa zbalil o pol 2 a už ho nebolo no katastrofa, a my pri živej hudbe sme do piatej rana sa šalili 😀

lenocka84
20. dec 2009

prave preto chcem zivu hudbu
mam na odporucanie, ale nejako sa mi nepacia
som z toho zatial sklamana

garonka
20. dec 2009

neboj ešte stihnete vybrať a kedy sa to vlastne vydavaš?

lenocka84
20. dec 2009

9.1.

garonka
20. dec 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej jeeeeeej to ma moja mamina narodky super datum 😵
inač už všetko mate zabezpečene?

lenocka84
20. dec 2009

viac menej ano, len ta hudba ma trapi
takze ja oslavujem svadbu, a ty maminkine narodky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre