Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
21. dec 2009

brrr, u nás je mínus 11, ale pec má pre istotu 80 😀

ale nad tým ani nevežujme, aby sa to fakt nestalo

dydynka
21. dec 2009

ahojte tehulky,,chcem sa vas opytat jednu vec,,,7 januara idem na poradnu a to by som mala byt v 17 tt myslite ze bude uz vidiet pohlavie babetka??

vefi89
21. dec 2009

dydynka, malo by byť vidieť, záleží, ako bude mimčo otočené a či vám roztiahne nôžky

dydynka
21. dec 2009

dakujem vefi,,strasne sa tesim,,a priatel je presvedceny otom ze to bude chlapec tak dufam ze ho sklamem :d

allinka79
21. dec 2009

dydy, musis svojho drobceka presviedcat, aby sa ukazal... ked chce farebne oblecenie... 🙂 ja som tak ukecavala nasu... 🙂 pohlavie ukazala hned, ale tvar nechcela 🙂

dydynka
21. dec 2009

he dakujem alinka,,tak dufam ze to zabere 😀

vierapp
21. dec 2009

ahoj ali ako sa nám cítiš? bude darček na narodeniny.... 🙂

allinka79
21. dec 2009

dydy, ver a ukecavcaj brusko 🙂

viera ahojcek, snad teda bude... 🙂 vcera som nebola pripravena na porod...

vierapp
21. dec 2009

tak teraz už nech počká.... 🙂 ......ja dnes mám v pláne viac pochodiť...pratať.....tak uvidím ako to zvládnem...dúfam, že drobec počká a nezačne štrajkovať

allinka79
21. dec 2009

radsej si to trochu rozloz a nebehaj dlho... radsej v prestavkach 🙂 Ja tiez trochu poupratujem. Vcera sme trochu nakupili a tak... a v stredu stromcek 🙂

vierapp
21. dec 2009

no ja dnes to pratanie prípadne ešte zajtra....zajtra do poradne a nákup....a v stredu už len stromček....tak uvidíme....moc sa namáhať nechcem....len prach a povysávam a umyjem zem....

allinka79
21. dec 2009

vraj sa nechces namahat... vysavanie a umyvanie zeme... hm... mna drahy setri, tak pomaham aspon malickostami...

vierapp
21. dec 2009

no mne to teraz nemá kto spraviť manžel je celé dni v práci ťahá 12tky tak nič iné neostáva, ale keď nebudem vládať prestanem no sa nezabijem keď niečo nespravím... 🙂

allinka79
21. dec 2009

viera ved hej... a ako je to s tebou? krcok skrateny, otvorena nie si a papas magnezko... dobre si pamatam? ci som uz uplne popletena?

vierapp
21. dec 2009

presne tak dobre si pamätáš....som zvedavá čo mi doktor zajtra povie

allinka79
21. dec 2009

potom hlavne napis... mozno radsej internu postu, lebo neviem, ako sa sem dostanem... tato uz bude doma 🙂 a ktovie ako bude cas ist na net...

vierapp
21. dec 2009

jasne...napíšem, veď ja tiež po dneskajšku neviem kedy dostanem na net aby som pokecala....tak zajtra ti napíšem čo a ako.....a ešte stále ležkáž

allinka79
21. dec 2009

trochu lezkam, trochu sa motam... poliala som kvietky, zvesim pradlo, ulozila som nejake veci, treba upratat stol a tak... 🙂
a drobec ma riadne okopava...

vierapp
21. dec 2009

tak aspoň vieš že je o.k. ja som sa predvčerom tak bála, že či je v poriadku dva dni sa pohol 4-krát, švagrina ale povedala, že je to v pohode,ale už je všetko v poriadku.. 🙂

allinka79
21. dec 2009

ved hej, aspon viem ze je ok... 🙂

ozaj, taka otazka... ked uz mam spotrebovany krcok a som otvorena, tak asi porod bude rychlejsi, ze? JUz sa vlastne musim len uplne otvorit, ze?

vierapp
21. dec 2009

presne tak, lebo vlastne ten proces zkracovania kŕčku a prípadne malé pootvorenie je dlhý proces, ale vraj ešte to otvorenie na 10 cm u niektorej ženy trvá tiež dosť dlho....tak to je rôzne

vierapp
21. dec 2009

garonka.....krásne vecičky už máte... 🙂 🙂

garonka
21. dec 2009

vierka to len tak zbežne som šupla do albumu mame ich kopu ale keď mam toto všetko pofotiť ah jaj 😀 a ďalší balík oblečka čaka maleho pod stromčekom no zas bude prania 😀

allinka79
21. dec 2009

takze to u nas bude fakt o nieco rychlejsie... dufam 🙂
nechcem sa na to spoliehat, ale tajne dufam... 🙂

vierapp
21. dec 2009

no tak to ani ja som nefotila všetko len jednu šúfladu z vecičkami, lebo som to mala už poukladané, nechcelo by sa mi to ukladať znovu....ja si rada pozerám vecičky iných mamičiek .... asi inšpirácia....no o tom praní viem svoje všetko dedené už je popraté ale tie nové ešte nie ani nebudem to hneď všetko prať lebo sú to vecičky aj pre väčšie deculo

vierapp
21. dec 2009

aj to treba väčšinou v čo človek dúfa a verí splní sa to.... 🙂

vierapp
21. dec 2009

konečne som pobalila darčeky....ufff....človek keď dlho leží tak mu aj sedenie dá zabrať.... 😉

garonka
21. dec 2009

vierka aj ešte nemam darčeky 😎 ani pre mamu hoci mam vybrate ale lení sa mi ísť vonku do toho mrazu a ani drahemu nemam hlavne, že naš havo darček ma 😀

vierapp
21. dec 2009

tak havino je dôležitý... 😀 ... no ja som nemala s tým problém lebo som vždy niekoho poslala kúpiť to čo trebalo tým, že ja nemôžem nič im neostávalo ... 🙂

allinka79
21. dec 2009

ja este musim zabalit malej hracky... asi ich hodim do jednej tasky a bude to akoze zabalene 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre