• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
VIERKA ono ťa to prejde ..... ja som síce nevracala, ale bývalo mi zle....treba to trochu vytrpieť a bude dobre už si to budeš len užívať
28. dec 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka ani ja som nevracala, a kamoške bolo zle do 8 mesiaca ta vracala stále chudera
28. dec 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si to rada odtrpím, len nech je zdravé.:grinning:
No kočky končím, lebo ideme pozreť také čerstvo narodené mimčo - tak idem trénovať. :grinning:
28. dec 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam, že tu nebudem sama lebo do večera je ešte ďaleko a visieť tu budem dokedy budem vladať :grinning:
28. dec 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka....ja som ešte tu...nechystám a nikde
28. dec 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
No ja neviem isto, ci som tehotna, ale uz 4 dni mi je divne od zaludka, v noci sa budim a nemozem spat a ked mam rano ist do roboty, tak sa mi konecne spat chce.
28. dec 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Vierka zato :grinning: lebo byť sama doma je hrozne inokedy som bola šťastna ako blcha že sama doma ale teraz? mi to vadí :angry:
28. dec 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duratlicka a ako dlho ti meska MS? netestovala si? ja som prvykrat testla ak mi MS meškala týždeň
28. dec 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka....veď ani ja nie som rada sama, mne celkovo doma chýba niekto s kým by som kecala... :confounded:
28. dec 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja by som chcela vedieť ako by som zistila či som tehotná, lebo som mala vždy problém s MS, meškala aj 2 mesiace....a na začiatku tehu mi nebolo zle....po svadbe ako mi zase meškalo, tak manžel ako keby vedel, do mňa do vtedy hučal kým som si nespravila test....a bolo...v brušku malý drobec.... :slight_smile:
28. dec 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieri ešteže eistuje net :grinning: čo dnes pozeraš v telke? ja vôbec nič nenadchlo ma nič tak asi zas posťahujem z netu rozpravky alebo vianočne komedie
28. dec 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee.. tak som bola na poradni dnes.. malý je úplne OK, všetko drží, aj krčok, cTG v poriadku, prietoky tiež, malý je hlavičkou dolu stále, o týždeň znova.. a asi 20.1. bude sekcia konečne..
28. dec 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatiaľ nič keď mám pustenú telku tak prepínam a prepínam a nič z toho.....nemám moc náladu na TV, síce ani na nič iné, nejak som nesvoja
28. dec 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam na vas kocky este jednu otazocku, ako je to v zaciatkoch tehu so sexom? je mozne ho mat kedy sa nam zachce alebo ho uplne do 4 mesiaca obmedzit, lebo vcera sme boli na navsteve u mojej kamosky co ma 2mesacne babo a takto ma naplasila, ze ked som tehu tak by sme nemali mat sex do 4 mesiaca, ze mozeme poskodit ten plod a ze sa neudrzi a pod...
28. dec 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi sa teším s tebou som ťa čítala v januarovkach :slight_smile: a kríže nech ti natieraju aby neboleli, a som rada, že je všetko tak ako ma byť :wink:
ja som ešte v nemocke na CTG nebola :confused:
28. dec 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulu, myslim ze je to hlupost...
28. dec 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieri ja som na prime zapla nejaku volovinu ktora teraz začala :slight_smile: havo si tu chrape, čítať sa mi už nechce ale zbehnem do obchodu kupiť mlieko lebo ako si uvarím na večeru puding, drahy nekupil joooooooooj
28. dec 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka, príšerne to bolí, hučím od bolesti.. neviem čo budem robiť, asi budem musieť dať ibalgin aby to povolilo..
28. dec 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu .... ťažko povedať....plodu neublížiš, to je fakt, ale napr. ja som sa zo začiatku bála až neskôr sme k tomu došli, ale nie na dlho v 7 mesiaci mi zakázali ale to je môj prípad zo zdrav problémov.....švagrinka mala sex aj v deň pôrodu
28. dec 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu môžeš mať sex kedy chceš nieje to v tehu zakazane, vynimky su len tie ktorým to lekar zakaže su to tie ktore maju s krčkom problemy, nepočuvaj kamošku a užívaj si sexík kym môžeš lebo v neskorych mesiacoch tehu možno mať taku chuť nebudeš :wink:
28. dec 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi a to si sa prudko postavila? to ti verím ako kríže bolia ah jaj, daj si ibalgin ten sa môže a skus si ľahnuť a odychnuť si
28. dec 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm garonka ja by som brala ten puding aj z tou prechádzkou do obchodu
takze jej to zrejme zakazal zo zdravotnych dovodov lebo ona potom posledne tri mesiace kvoli krcku bola aj v nemocke.... ved sa vsetko dozviem u lekarky len som to chcela vediet dopredu... dakujeem
gari...ibalgin sa v tehu môže .... lebo mávam teraz dosť bolesti v krížoch z ležania.....
28. dec 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieri ja ibalgin nemôžem beriem lieky na pečeň, hoci našťastie ma kríže nebolia a ak ma i hlava sem tam bolí natriem chladivym gelom čelo, dam si studenu utierku na čelo a pokusim sa zaspať :slight_smile:
28. dec 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka: aka znacka je ten kociarik co ste kupili? ja len tak na nete pozeram kociariky... nudim sa tiez
28. dec 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby také niečo pomáhalo aj na kríže bolo by to fajn
28. dec 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu

Camarelo Q12 a stal nas 330 € so všetkym :wink: ma nafukovacie kolesa a super sa snim pohybuje :slight_smile:
28. dec 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieri a niekedy ani kremy nezaberaju, naposledy ma hlava bolela z počasia, taky ostry chladivy gel som kupila na čelo až ma vystrelo :grinning:
28. dec 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka zakašľala som a zohla som sa .. a ruplo..
28. dec 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok