• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
zazi jaj tak to bolelo poriadne, ja zas kycham že si chytim brucho ale to vidím všetky hviezdičky
28. dec 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď to .... njhoršie je keď nič nezaberá.....no nič babulky na chvíľu vás opustím
28. dec 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieri paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja si aspoň do obchodiku vybehnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dec 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babi ja viem že existuju plno zoznámi čo si zobrať do porodnice ale podla mna tam nesu napisane naozaj potrebné veci...babi ktore viete čo naozaj budem potrebovať tak pište...dik... :slight_smile: :slight_smile:
28. dec 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylik každa nemocka žiada niečo ine, ja viem že v šaci je potrebne vziať košele nočne, kojenecke podprdy, vložky popôrodne a aj podložky pod seba, tehu preukaz, kartičku poistenca, a ostatne drobnosti, voda, tampony do podprdy možno aj odsavačka sa zide, a pre babo len plienky a utierky vlhčene

ty asi budeš na rastislavke ak sa nemylim nie?
28. dec 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky..garonka bola som na poradni sono az o mesiac :frowning2:
28. dec 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka a prečo až o mesiac? myslím že okolo 20tt sa robí ale to ti asi fakt o mesiac vychadza, inač je všetko oki?
28. dec 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no o 3tyzdne ale poradnu mam znova o mesiac tak potom ma posle...ano vysledky boli dobre, len vysledky na protilatky este neboli az o mesiac...ale robi sa mi ganglion na ruke znova po 3x uz na operaciu nejdem ani za nic len neviem ako budem dvihat mimco... :sweat_smile:
28. dec 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeee
28. dec 2009 o 18:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aku maš krvnu skupinu? keď ti brali krv na protilatky, či nevieš? jaj a na tu ruku niesu lieky alebo kremy aby potom nebolela?
28. dec 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky co si davate na bolest hlavy, lebo ma desne zacala boliet? ach jaaaaj :frowning2:
28. dec 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
0plusko neviem preco im vysli protilatky nie na ruku len operacia
28. dec 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka i ja mam 0+ a protilatky negatívne tebe ake vyšli ? lebo opakovane odbery na protilatky mi už sestrička nebrala

luluuuuuuuu vraj paralen sa môže no ja som nebrala nič len chladivy gel na čelo studena utierka šup na čelo a hajde do postele :wink:
28. dec 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto?
28. dec 2009 o 19:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne brala krv ze aku krvnu skupinu mam jej poslala vysledky ze 0plusko a tam bol podotaz ze opakovat krvne testy na zistenie protilatky...bola som v soku...
28. dec 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka12011 ja som dnes bola na vysledky krvi a tiez mam nula plus a to iste s tymi protilatkami, a nejak som tomu nerozumela, ale v karte to mali zvyracnovackou podskrtnute, tak newem :unamused:

inak baby kedy ste zacali priberat? mna mamina strasila, ze pri 1.tehu pribrala 27 kg :grinning: a ja som v 12.tt a este som nepribrala ani deko, jediny kto je rad je manzel :rolling_eyes:
28. dec 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka neviem uvidime ale ked to pomoze tak tu injekciu prezijeme no ne aj mimco to zvladne...priberat uch asi v 14tyzdni lebo ja vela som vracala a este aj vraciam...zatial 2kila ale to zo snazenim...
28. dec 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka no ja som z tych krvnych skupin total magor, mam tiež 0plus a potom vedľa kolonka protilatky negatívne, tak odbery mi nebrala nechapem, ale viem ak ma baba rh faktor negatívny a babo pri narodení je rh pozitívne tak mamina dostane injekciu Rhegu bože
28. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj no ja som za celu dobu vracala len raz a aj to kvoli tomu, ze som musela zosrotovat tresku o polnoci :grinning: a hned aj sla von ....ale inak nevraciam vooobec, akurat mi robia zle kadejake vone, najma cigarety okolo mna, alkohol, atd atd....a tak do 17 tt ta snad dobehnem s tymi kileckami :grinning:
28. dec 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no garonka aj ja niesi sama, ale pocula som, ze problem moze byt aj ked si 0plus a tato ma A B alebo 0 ale v akej miere tak neviem, ale menej ako ked by si bola 0minus a tato 0plus ked mas negativne napisane to znamena ze neotrebujes protilatky aspon si myslim....ved doktor alebo sestricka by ti hovorili neboj sa alebo sa opytaj ci je vsetko ok....tinka ja robim casnicku a zozaciatku som vracala aj z dymu a nebol dobehnes...
28. dec 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka12011 manzel teraz otvoril pizzeriu a sem tam mu pomaham, sice sa tam nefaci ale citim stale pizzu a cesnak :rolling_eyes: inak vcera som si vsimla v jednej zafajcenej kaviarni babu s vacsim bruskom, mohla byt tak 6.mesiac, a taka zlostna bola na tych ludi, az mi jej bolo luto....ty ak ozvladas svoje povolanie? vladzes este? ja sa moc nenarobim, skor len vypomaham, ale ja som stale taka unavena...no nenormalne daco...
28. dec 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka moja doktorka ma ma dosť koľko sa jej vypytujem ale ak by bolo niečo zle povedala by, drahy ma tiež 0plus vraj to neni problem horšie by bolo keby som ja bola 0mínus a vraj 0plus je vzacna krv :grinning:
28. dec 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej tak to sme potom vzacne a mali by si nas muzi vazit :grinning:
28. dec 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no 12-tky je uz tazke robit a k tomu tie nevolnosti a bolesti hlavy no neviem co dalej...keby ze niesu nevolnosti tak sa to dajako zvladne a tie priserne bolesti hlavy juj..
28. dec 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak aj mna casto boli hlava, minule som az tak plakala z toho....ja si davam paralen, lekarfka mi povedala, ze pokial ich nebudem jest ako lentilky, tak mozem aj 2 denne, ale zas to neprehanam....mne sa skor hlava kruti, ako na odpadnutie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dec 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj mna boli najskor z nespavosti a tak cely den taka bolest ani kava nezabera no
garonka tak vidis ake sme zvacne :D:D:D ako sa ma havo? moje sibalky dnes riadne vystrajali..
28. dec 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka havo je dnes ako z divych vajec, sme sami doma drahy odcestoval na služobku do BA príde zajtra a ten huncut len chodí po byte a ho hľada a ťažko mu vysvetlim čo je vo veci keď nepočuje :grinning:
maš havov dnu v byte?
28. dec 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:D tak to tvoj aj nase museli zjest dive vajcia :D:D:D dnes sa stredna tak radovala ze ma zhodila na zem ale neboj to som cupela a riplo zomnou...no ano mame ich v byte mas facebook? mam tam fotecky vsetkych 3...
28. dec 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka nemaaaaaaaaaaaam
a akej rasy su? ja mam mopsa ale chrape cely deň len dnes je akysi nenormalny :grinning:
28. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. dec 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok