• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ahojte
28. dec 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mopsa poznam chraptosi to su poznam ich ale aj nasa japonska cinka chrpci :D a mame 2 bassetou....2x 30kg a 1x 2kg si vies predstavit ist s nimi von :D
28. dec 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baset to je taky havo s dlhymi ušami nieeeeeee? mops chrape, krochka a funí :grinning:
28. dec 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano usate torpeda ako ich vola moj tato :wink: juj ano krochka to je to spravne slovo...ked tu stretnem jednu mopslicku tak to radost pocuvat to krochkanie...
Ahoj mati...
28. dec 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa mas Mirka?
28. dec 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale na ... a co ty co noveho? mimco poslucha?
28. dec 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale poslucha.rano poctivo vraciame.ale nic mi nejde von.len slina.fuj.
a ty preco na ...?
28. dec 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je to na dlho napisem ti IP...no ked nevraciac tak je to fajn ale zas niekedy sa vyvracat je lepsie ako nie...
28. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas pravdu ze ked sa vyvraciam je mi lepsie,len ten cas pred vracanim....ach jaj.ok napis IP.ja uz musim ist OFF.pa
28. dec 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bréé ránko tehule :grinning:
29. dec 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozeram ze tema pre mna :slight_smile:
Som prvy krat tehotna a nikdy som v rodine ani v okoli nemala babatka :sweat_smile:
takze som tu asi spravne :slight_smile:
29. dec 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym :slight_smile: tea333 u mna je to podobne, ziadne deturence v okoli mojom akurat teraz ma kamoska skoro 2 mesacnu dcerku
29. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea, potom vitak mezi nami :wink:
29. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako to vyzera u vas vefi, uz je to lepsie?
29. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu, už je fajn, len ostal neznesiteľný puch. ešte stále nám zem nevyschla, takže sa to bude asi ešte chvíľu čuchať :grinning: :grinning:
ale malý ma nenechal vôbec vyspať, aj teraz vyvádza ako keby bol besný :angry:
29. dec 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:

ja som sa dnes zas nevyspala každe dve hodiny som bola hore len nadranom keď treba vstavať som sa nevedela vytrepať z postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vefi svieti aj u vas slniečko?
29. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne ze tam uz mozete ako tak existovat, tak to bude este trvat ked zmizne ten puch... a co steny ostali plesnive alebo ako to vyzera? esteze sa to vsetko tak rychlo zmobilizovalo ale to si sa musela teda s bruskom pekne namakat, klobuk dole...
tak maly je betar, dava ti na vedomie ze je tam :slight_smile:
29. dec 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi a to si sa mala šetriť čo? ah jaj len davaj na seba pozor moja :pensive:
29. dec 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa k "neskusenym" buducim mamickam :grinning:
29. dec 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj akdarka ako sa dari?
29. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby konečne tu bude veselo :wink:
29. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lulu, garonka snad to tu "rozbalime" :wink: ja sa mam inak dost "choro" - mala som dilemu ci si dat sumivy panadol alebo nie, ale akurat som ho do seba luchla...tak snad som si neuskodila a ani babatku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dec 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akdarka vitaj :wink:

skus radšej paralen, a vyležať aby si neochorela viac :wink:
ja sa našťastie držím klop klop nech nezakríknem :wink: pijem zazvorovy čajík preventívne
29. dec 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka dakujem:slight_smile: a ten zazvorovy je dobry ako prevencia nachladnutia? a domaca vyroba alebo kupeny?
29. dec 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazvor pomaha aj na nevoľnosti, zlepšuje travenie a pomaha pri nachladnutí, a je dobry aj ako prevencia aby sme neboli chore, len treba s nim opatrne lebo štípe :grinning:
predavaju v lekarni aj sušeny zazvor ale ja kupujem čerstvy, nastruham zalejem vriacou vodou a po precedení ochutím cironom a medom, mňam doslova si ho vychutnavam :wink:
29. dec 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za tip garonka, vyskusam. uvidim kedy ma drapnu nevolnosti. ozaj uz ste poculi o "teorii" ze nevolnosti maju hlavne mamicky co cakaju dievcatko? alebo je to vymysel ako kopa takychto jpp (jedna pani povedala)?
ozaj bola niektora z vas pocas tehu PN?
29. dec 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tu zas :grinning: bola som v obchode. a predo mnou stará babka a pri pulte začne pýtať: 10 dg asi zo šiestich salám. ja byť to predavačkou, tak ju pošlem do riti, či si srandu robí :grinning:ach tí dôchodci, ešteže na nich robíme :grinning:
29. dec 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi to aj moja baba taka je naposledy maminu vytočila keď jej dala papierik čo ma kupiť a mamina skoro spadla z nôh, napísane jedna mandarínka, dva banany, a jedno jablko, no mama nakupila všetko po 5 kusov a babča sa zlostila, hlavne, že kopu éčiek ma a šetrí strašne niečo, a ozaj treba mať na tych dôchodcov nervy :angry:
29. dec 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu, zatial chválabohu nie, ryžovala som podlahy aj steny najprv savom a potom penetračným protiplesňovým náterom :slight_smile:

kukám, kukám, že nás tu čoraz viac :grinning:

inak nechcem zakríknuť, ale mám taký čudesný pocit, že budem rodiť pekne popredku. Už ma začína bolieť pri tvrdnutí bruška, a dokonca ma začína pichať na trtáči, v krížoch aj na panve. Asi tak 7-8 krát denne. je to predzvesť??
29. dec 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garonka, však na to ich máme, aby sme trénovali trpezlivosť :grinning: čítam, že ani tebe nedal malý v noci spať :grinning: :grinning: :grinning: mňa len kopal a kopal a bolel a bolel
29. dec 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok