Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mata1001
28. dec 2009

ahojte

mirka12011
28. dec 2009

mopsa poznam chraptosi to su poznam ich ale aj nasa japonska cinka chrpci :D a mame 2 bassetou....2x 30kg a 1x 2kg si vies predstavit ist s nimi von :D

garonka
28. dec 2009

jej baset to je taky havo s dlhymi ušami nieeeeeee? mops chrape, krochka a funí 😀

mirka12011
28. dec 2009

ano ano usate torpeda ako ich vola moj tato 😉 juj ano krochka to je to spravne slovo...ked tu stretnem jednu mopslicku tak to radost pocuvat to krochkanie...
Ahoj mati...

mata1001
28. dec 2009

ako sa mas Mirka?

mirka12011
28. dec 2009

ale na ... a co ty co noveho? mimco poslucha?

mata1001
28. dec 2009

ale poslucha.rano poctivo vraciame.ale nic mi nejde von.len slina.fuj.
a ty preco na ...?

mirka12011
28. dec 2009

ale je to na dlho napisem ti IP...no ked nevraciac tak je to fajn ale zas niekedy sa vyvracat je lepsie ako nie...

mata1001
28. dec 2009

to mas pravdu ze ked sa vyvraciam je mi lepsie,len ten cas pred vracanim....ach jaj.ok napis IP.ja uz musim ist OFF.pa

vefi89
29. dec 2009

Bréé ránko tehule 😀

tea333
29. dec 2009

Pozeram ze tema pre mna 🙂
Som prvy krat tehotna a nikdy som v rodine ani v okoli nemala babatka 😅
takze som tu asi spravne 🙂

lulu4
29. dec 2009

dobre ranko vsetkym 🙂 tea333 u mna je to podobne, ziadne deturence v okoli mojom akurat teraz ma kamoska skoro 2 mesacnu dcerku

vefi89
29. dec 2009

tea, potom vitak mezi nami 😉

lulu4
29. dec 2009

ako to vyzera u vas vefi, uz je to lepsie?

vefi89
29. dec 2009

lulu, už je fajn, len ostal neznesiteľný puch. ešte stále nám zem nevyschla, takže sa to bude asi ešte chvíľu čuchať 😀 😀
ale malý ma nenechal vôbec vyspať, aj teraz vyvádza ako keby bol besný 😠

garonka
29. dec 2009

ahojte 😵

ja som sa dnes zas nevyspala každe dve hodiny som bola hore len nadranom keď treba vstavať som sa nevedela vytrepať z postele 😝

vefi svieti aj u vas slniečko?

lulu4
29. dec 2009

hlavne ze tam uz mozete ako tak existovat, tak to bude este trvat ked zmizne ten puch... a co steny ostali plesnive alebo ako to vyzera? esteze sa to vsetko tak rychlo zmobilizovalo ale to si sa musela teda s bruskom pekne namakat, klobuk dole...
tak maly je betar, dava ti na vedomie ze je tam 🙂

garonka
29. dec 2009

vefi a to si sa mala šetriť čo? ah jaj len davaj na seba pozor moja 😔

akdarka
29. dec 2009

pridavam sa k "neskusenym" buducim mamickam 😀

lulu4
29. dec 2009

ahoj akdarka ako sa dari?

garonka
29. dec 2009

jej baby konečne tu bude veselo 😉

akdarka
29. dec 2009

ahoj lulu, garonka snad to tu "rozbalime" 😉 ja sa mam inak dost "choro" - mala som dilemu ci si dat sumivy panadol alebo nie, ale akurat som ho do seba luchla...tak snad som si neuskodila a ani babatku 😝

garonka
29. dec 2009

akdarka vitaj 😉

skus radšej paralen, a vyležať aby si neochorela viac 😉
ja sa našťastie držím klop klop nech nezakríknem 😉 pijem zazvorovy čajík preventívne

akdarka
29. dec 2009

garonka dakujem🙂 a ten zazvorovy je dobry ako prevencia nachladnutia? a domaca vyroba alebo kupeny?

garonka
29. dec 2009

zazvor pomaha aj na nevoľnosti, zlepšuje travenie a pomaha pri nachladnutí, a je dobry aj ako prevencia aby sme neboli chore, len treba s nim opatrne lebo štípe 😀
predavaju v lekarni aj sušeny zazvor ale ja kupujem čerstvy, nastruham zalejem vriacou vodou a po precedení ochutím cironom a medom, mňam doslova si ho vychutnavam 😉

akdarka
29. dec 2009

dakujem za tip garonka, vyskusam. uvidim kedy ma drapnu nevolnosti. ozaj uz ste poculi o "teorii" ze nevolnosti maju hlavne mamicky co cakaju dievcatko? alebo je to vymysel ako kopa takychto jpp (jedna pani povedala)?
ozaj bola niektora z vas pocas tehu PN?

vefi89
29. dec 2009

už som tu zas 😀 bola som v obchode. a predo mnou stará babka a pri pulte začne pýtať: 10 dg asi zo šiestich salám. ja byť to predavačkou, tak ju pošlem do riti, či si srandu robí 😀ach tí dôchodci, ešteže na nich robíme 😀

garonka
29. dec 2009

vefi to aj moja baba taka je naposledy maminu vytočila keď jej dala papierik čo ma kupiť a mamina skoro spadla z nôh, napísane jedna mandarínka, dva banany, a jedno jablko, no mama nakupila všetko po 5 kusov a babča sa zlostila, hlavne, že kopu éčiek ma a šetrí strašne niečo, a ozaj treba mať na tych dôchodcov nervy 😠

vefi89
29. dec 2009

lulu, zatial chválabohu nie, ryžovala som podlahy aj steny najprv savom a potom penetračným protiplesňovým náterom 🙂

kukám, kukám, že nás tu čoraz viac 😀

inak nechcem zakríknuť, ale mám taký čudesný pocit, že budem rodiť pekne popredku. Už ma začína bolieť pri tvrdnutí bruška, a dokonca ma začína pichať na trtáči, v krížoch aj na panve. Asi tak 7-8 krát denne. je to predzvesť??

vefi89
29. dec 2009

Garonka, však na to ich máme, aby sme trénovali trpezlivosť 😀 čítam, že ani tebe nedal malý v noci spať 😀 😀 😀 mňa len kopal a kopal a bolel a bolel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre