Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lucy1990
29. dec 2009

Akdarka, napriklad ja som na zaciatku a prvykrat 😉

vejula
29. dec 2009

čavte kočka... tAk ja neposilnujem ani jednu stranu, bo som tak zo stredu, zo Žiliny 😀

No zazi, držím prsty nech tie kríže rýchlo prejdu. Mna tiež občas riadne zabolia. Včera ako som umývala podlahu som myslela že to ani nedokončím už na mna mm kričal že nech s tým prestanem, ale čo nechám to všetko na verim Boha... Vieš ako zas bývať v takom bordeli teraz cez sviatky nič moc... Ale mne inač z krížov ta bolesť vystreluje do prevej nohy tak krývam... Už som to raz mala a prešlo mi to a teraz ma to chytilo zase.

Inač ja som mala svadbu v 5-tom mesiaci a bolo to super, šaty som mala také že mi to celkom zakrývali aj ked bruško som mala už dosť veľké.

lulu4
29. dec 2009

ahoj vejus, ako sme sa tu dnes pekne vsetky zisli 🙂 no bude to zabava s takym bruskom ako uz mate vy baby 🙂
ale kto iny za nas uprace ze? muzom sa povie neupratuj to nechaj to tak ale same sa to nespravi 🙂

tak svadba sa da spravit aj ked je nevesta uz vo vyssom stadiu ale to by som sa uz nechcela stresovat... tak pekne ten april mi pride taky akurat...

akdarka
29. dec 2009

ahojte lucy a vejula 🙂 takze pokryvame cele slovensko...haha
lucy uz si bola u dr? ja sa chystam 7.1.

zazi, to stvanie proti niekomu je strasne ubohe hlavne ked niekto skusa manipulovat dieta - esteze si mala sama urobila nazor a ma vas rada...ale v tej jej malej hlavicke teda musi byt "chaos" a jej matka jej to dobre komplikuje.

lulu4
29. dec 2009

boze baby u nas dnes zdochol pes ako sa povie.... 😠 drahy sedi cely den pri PC a pracuje a to ma mat dovolenku... tak radsej nech ma pracu ako keby nemal ale aj teraz??? som myslela ze niekam skocime aj ked ja s tym mojim cik cik by som akurat tak vsade zhanala zachod 😀

zazalienka
29. dec 2009

presne, malá má v hlave riadny chaos.. s tým nič nenarobíme.. len jej to uľahčiť trošku..

ja som ich dvoch dnes nahnala upratovať a len som dirigovala.. ale inak kmitali.. aj prach je utretý, aj povysávané.. keď sa chce všetko sa dá..

vejula
29. dec 2009

jj lulu, keby sme to mali nechať na chlapov tak žijeme ako prasiatka 😀 . No a v apríly budeš taK V 5-TOM MESIACI žE???? No to je v pohodičke, ja som sa vydržala baviť do tretej ráno a potom som išla hajať na izbu.
jj adarka sme tu zo všetkych kutov 😀

lulu4
29. dec 2009

zazi presne tak s tym sa neda nic robit... hlavne ze sa u vas citi dobre... ale ona bola sudom pridelena matke ak spravne chapem ze?
vidis aky su sikovni ked ich nazenies do toho, to ako toho mojho ked poviem piaty krat ze by mohol uz aj on povysavat tak zoberie vysavac a pusti sa do toho... ale inak je skoro cela domacnost na mne 😒

lucy1990
29. dec 2009

Ano, ja som bola u dokiho 21.12. lebo som mala poslednu ms 2.10., tak som si myslela, ze uz budem pomaly v tretom mesiaci, ale zistil mi, ze som mala posunutu ovulku a nakoniec mi oplodnenie vyslo az 15.11. 😅 a do dalsej poradne idem 8.1.

akdarka
29. dec 2009

lulu, moj manzel teraz tiez "dovolenkuje" ale tiez stale telefon na uchu, notebook a aj tak pracuje...ja sice trcim v praci, ale asi to tu nejako skor rozpustim 🙂 lulu, nieco naplanuj a vytiahni ho von!

vejula
29. dec 2009

mno ten môj by asi tiež poupratoval, ale ja som z toho nervozna, lebo mám pocit že pri tom upratovaní urobi zas veľa bordelu 😀 😀 😀 Neviem ako to mám vysvetliť inač ale napr. ked chlapi varia tak je viac roboty, ako musíme za nimi prataťž všetky tie povyťahované riady a také srandy. Ale tak snaha sa cení. Ten môj určite nieje neschopný, len pre neho je všetko čisté. KEd prídem s psíkom z vonku tak nechápe, prečo mu musím zas labky sprchovať, že však je čistý a tak... Ale mne by to nedalo aby mi tak behal po čistých piodlahách tak radšej si ho osprchujem sama 😉

lulu4
29. dec 2009

no akurat si prisiel drahy pri mna lazkat ze sa neciti najlepsie ze si musi dat off, tak sa idem asi k nemu pridat a zajtra si spravime nejaky program... jeho je tazke niekam vytiahnut... 🙂

vejus: no to uz budem tak okolo 5 mesiaca... verim ze to sa bude dat zvladnut ako si to zvladla ty tak zvladnem aj ja 🙂))

akdarka
29. dec 2009

lucy ale vychadza ti pekny termin🙂 ja som tiez levica - 7.8., a ja dufam, ze stihnem maleho levika 😉

vejula ty mas pekne brusko a pekneho psika - strazcu bruska 😉

ja skusam pri upratovani davat ultimatum: "povysavas alebo utries prach?" a moj manzel na to: "lahnem si k telke" no a nezabite ho! tak zacnem frflat, trieskat s hadicou demonstrativne po schodoch a nakoniec pride, ze to urobi...na dlhe lakte je to s chlapmi 🙂

lulu4
29. dec 2009

ja som rybka a male bude bud levica alebo panna... je mi to jedno.. nepoznam moc ludi v tychto znameniach ale kazde ma svoje plusy aj minusy...

vejula
29. dec 2009

lului určite zvládneš.... A inač ja mám všetkých troch bráškov panny a všetci su uplne iný 😀 😀 😀 Takže ťažko povwedať.

Adarka a ja som tiež levica 🙂 A maličké bude s najväčšou pravdepodobnosťou baran. Takže tvrdohlavec tvrdohjlavý... Ak by sa narodilo skôr ako 2 tt predčasne tak rybky ale na toho barana to vyzerá najskôr.

akdarka
29. dec 2009

vejula, kamarati maju skoro 4rocnu dcerku barana a to je teda osobnost - na vsetko ma odpoved, niekedy akoby uz mala 50rocne zivotne skusenosti, take hlasky ma ze z nej nemozeme, zamestna aj 5 ludi, tvrdohlava - no exotka ale zlatucka je...

lucy1990
29. dec 2009

Tak ja som baranok tiez, ale bola som zevraj ukazkove dieta 😀 akurat som vyzadovala pozornost a spolocnost 😉 😅

vejula
29. dec 2009

😀 Tak uvidíme ako maličký. Či bude ukážkové dieťa alebo malý exot 😀 😀 😀 Každopádne hlavne nech je zdravučký...

Vy ste kočky všetky augustovky???? Či lulu ty si už septembrovka??? Ja som práve kukala že už aj septembrovky majú založenú tému. Tak pekne, poriadne to letí.

mata1001
29. dec 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂

vejula
29. dec 2009

čavi matik čo máš nové???? Baby sa akosi vyparili ostatné...

lucy1990
29. dec 2009

Ahoj mati 🙂 presne tak vejula, nech je zdravucky, a nech je aj z casti exot aj ukazkovy 😀 nech je zabava 😅

lucy1990
29. dec 2009

Dalsia augustovka 😀

akdarka
29. dec 2009

to fakt leti poriadne!

ahoj mata 🙂 ako sa citis na zaciatku tehu?

mirka12011
29. dec 2009

jejej kolko babeniek bude rodit v auguste to bude horuco a krasne a mimca sa budu pytat na svet same do takeho krasneho pocka... 😅

akdarka
29. dec 2009

veru je nas tu augustoviek 🙂

lucy1990
29. dec 2009

Uz aj opalene sa nam narodia 😀

akdarka
29. dec 2009

lucy 🙂 to bude vitaminu D, zdrave deticky...

mirka12011
29. dec 2009

a kde ste vsetky babenky garonka a spol vencite hafankov?

vejula
29. dec 2009

jj taký snem levíčatiek 😀 Mirka ty si asi Junovka ak sa nemýlim, že????

No mne vychádza termín okolo veľkej noci, tak sme sa smialy že či už bude malý šibač medzi nami alebo ešte v brušku. Však necháme sa prekvapiť či už budeme robiť o jeden korbáč navyše 😀

mata1001
29. dec 2009

ahojte babulky,citim sa dalme tomu ok.rano sa vygrckame a potom lezime a jeme.a vy ako?no s tym augustom mate pravdu.vsetko nas bude boliet a este k tomu to supis teplo.no tesim sa...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre