• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
lulu to prejde to poznam aj ja... ja som mala odpor k jedlu aj teraz hoikedy neiem co zjest co je v chladnicke ma nelaka hihi
30. dec 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja vas obdivujem, ako zvladate tie nevoľnosti, mne nebolo zle ani raz, len raz som vracala z obžerstva a aj z vysokeho tlaku a to som myslela, že mi žaludok exploduje :frowning2:
30. dec 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka, no aj tak si bola dnes prva :grinning:
10 pikaau mliecok, fiiiha to budu ale zasoby :grinning: ja by som si dala dnes mozno na obed pizzu snad s drahym skocime niekam na obed, lebo varit dnes nezvladam...
30. dec 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zaujímave ani smrad z chladničky mi nevadil ale čo neuveríte vonia mi benzín, ja strašne rada chodím na pumpu a ak drahy tankuje očuchavam :grinning: :grinning: :grinning: aj benzínovu voňavku by som brala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lulu a parok s rozkom asi vynechas vsak? ja som si aj rano uvarila jedn parok a zjedla :grinning: bolo to mnamky...ale idem asi napisat muzovi nakupny zoznam kedze ma dovolenku tak moze ist nakupit na Silvestra + pikao :wink:
lulu pizzu pred garonkou nespominaj hhhi
30. dec 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka na to co vsetko popapas ako to tu opisujem vsetko sladke, take onake, si skvelo drzis vahu, ked si pribrala len 8 kg.... ako to robis dievca? :grinning: to mi furt vrta v hlave :grinning:
30. dec 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu tie pikaa mam na cely deň :grinning: asi len do pol 4 vydržia :grinning:
joj ja keď počujem slovo pizza už letím na zachod z nej som bola 5 dní chora :pensive:
30. dec 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem viem ze pizza by tu malo byt zakazane slovo :sweat_smile:
30. dec 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirkaaa presne tak že si to pamätaš moja :slight_smile:
30. dec 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co vam doniesli nedopecenu? z toho to moze byt...
baby, niektora tu ste aj zamestnana zena? alebo vsetky po skole tehu alebo este studentky? ale manzel ma nahovara nech idem na PN pocas celeho tehu...aj suhlasil, ze mmi bude platit leasing a vsetky energie co platim ja...takze je to lakave :grinning: ale neviem co budem robit doma - asi oddychovat, jest, upratovat, pozerat tv, citat...no predsa som len program nasla :slight_smile:
a ja som tak pizzu zbožňovala a normalne sa mi sprotivila :frowning2:
mate sneh?
neboj doma je stale co robit... a hlavne by si si oddychla...
a este k tomu parkom na ranajky, nehrozi to dnes... ved ma furt nadrapuje....
30. dec 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja makam, ale momentalne niesom schopna prace tak mam off uvidim co mi poriadia lekars co dalej...
30. dec 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked mi bolo zle a kukala som z okna nad ranom boli biele strechy aj auta a teraz nic ani stopy...
30. dec 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presov hlasim sneh hihihi len dokedy,,,
30. dec 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu bola studena ako ľad, lebo ujo zabludil a ja som už bola taka hladna že som ju jedla hltavo o desiatej večer a v noci tie krče v žaludku to bolo hrozne, a hnačky vkuse 5 dni :sweat_smile: tak viem, že pizzu nikdy viac nechutí mi už :frowning2:

a ako som pribrala len 8 kg? nejem mastne, vypražane, a 3 týždne v nemocke urobili svoje všetko dietne, bez soli fuj, a doma som si varila podľa svojho :slight_smile: ale teraz ma trapi obžerstvo tak určite budem mať viac kíl na sebe :grinning:
30. dec 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som sa tiez potesila snehu, vzdy sa vytesujem ako male decko ale tu sa to neudrzalo... ved klasika...
30. dec 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Košice maju sneh a niečo drobne poprchava no ak toto zamrzne tak si nohy ruky ľudia polamu :grinning:
30. dec 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja hlasim plus 2 kila v 5mesiaci som zvedava ako to pojde dalej :D:D:D
30. dec 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajaaaj, to bola najvacsia chyba zjest ju tak z chuti, ale to je uz jedno... viem si predstavit to ani ja by som uz nic take potom nechcela v zivote vidiet... teda zjest
no tak obzerstvo v tvojom pripade nie je nic hrozne si myslim... ked to budu dalsie dve kila nic strasne este....
v SC sa nam trochu sneh udrzal ale uz sa topil o 8mej, a samozrejme v BA roztopene vsetko - ale ako soferku ma to potesilo lebo nebola poladovica...
garonka, ty len pekne lez a nikam nechod uz ! len pekne papaj pikao :wink:
30. dec 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ze aspon ta poladovica nie je.... my ideme zajtra autom k tym znamym travit Silvestra a ideme na aute.... tak som sa smiala z draheho ze to si teda uzije :grinning: ale ze nechce aby som prechladla ked budeme vyckavat niekde na autobusy ktore teraz aj tak chodia nanic... a ja nie som sofer
30. dec 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu a prezradite ze cakata babo alebo sa budes tvarit, ze na alkohol nemas chut? :slight_smile:
30. dec 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu a v ôsmom či deviatom mesiaci sa pribera ešte viac, babo si robí zasoby tuku :grinning: tak ma asi preto pochytilo obžerstvo :grinning:

akdarka chcela som zajtra k mamine na silvestra ale budem doma sedieť na riti, mamina ochorela joooooooj :rolling_eyes:
30. dec 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bréé ránko všetkým :wink:
Garonka, už mám domček v albume
30. dec 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi juj krasny domcek ani velky ani maly taky idealny...
30. dec 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok