Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
30. dec 2009

lulu to prejde to poznam aj ja... ja som mala odpor k jedlu aj teraz hoikedy neiem co zjest co je v chladnicke ma nelaka hihi

garonka
30. dec 2009

no baby ja vas obdivujem, ako zvladate tie nevoľnosti, mne nebolo zle ani raz, len raz som vracala z obžerstva a aj z vysokeho tlaku a to som myslela, že mi žaludok exploduje ☹

lulu4
30. dec 2009

garonka, no aj tak si bola dnes prva 😀
10 pikaau mliecok, fiiiha to budu ale zasoby 😀 ja by som si dala dnes mozno na obed pizzu snad s drahym skocime niekam na obed, lebo varit dnes nezvladam...

garonka
30. dec 2009

a zaujímave ani smrad z chladničky mi nevadil ale čo neuveríte vonia mi benzín, ja strašne rada chodím na pumpu a ak drahy tankuje očuchavam 😀 😀 😀 aj benzínovu voňavku by som brala 😝

akdarka
30. dec 2009

lulu a parok s rozkom asi vynechas vsak? ja som si aj rano uvarila jedn parok a zjedla 😀 bolo to mnamky...ale idem asi napisat muzovi nakupny zoznam kedze ma dovolenku tak moze ist nakupit na Silvestra + pikao 😉

mirka12011
30. dec 2009

lulu pizzu pred garonkou nespominaj hhhi

lulu4
30. dec 2009

garonka na to co vsetko popapas ako to tu opisujem vsetko sladke, take onake, si skvelo drzis vahu, ked si pribrala len 8 kg.... ako to robis dievca? 😀 to mi furt vrta v hlave 😀

garonka
30. dec 2009

lulu tie pikaa mam na cely deň 😀 asi len do pol 4 vydržia 😀
joj ja keď počujem slovo pizza už letím na zachod z nej som bola 5 dní chora 😔

lulu4
30. dec 2009

viem viem ze pizza by tu malo byt zakazane slovo 😅

garonka
30. dec 2009

Mirkaaa presne tak že si to pamätaš moja 🙂

lulu4
30. dec 2009

a co vam doniesli nedopecenu? z toho to moze byt...

akdarka
30. dec 2009

baby, niektora tu ste aj zamestnana zena? alebo vsetky po skole tehu alebo este studentky? ale manzel ma nahovara nech idem na PN pocas celeho tehu...aj suhlasil, ze mmi bude platit leasing a vsetky energie co platim ja...takze je to lakave 😀 ale neviem co budem robit doma - asi oddychovat, jest, upratovat, pozerat tv, citat...no predsa som len program nasla 🙂

garonka
30. dec 2009

a ja som tak pizzu zbožňovala a normalne sa mi sprotivila ☹

mirka12011
30. dec 2009

mate sneh?

lulu4
30. dec 2009

neboj doma je stale co robit... a hlavne by si si oddychla...
a este k tomu parkom na ranajky, nehrozi to dnes... ved ma furt nadrapuje....

mirka12011
30. dec 2009

ja makam, ale momentalne niesom schopna prace tak mam off uvidim co mi poriadia lekars co dalej...

lulu4
30. dec 2009

ked mi bolo zle a kukala som z okna nad ranom boli biele strechy aj auta a teraz nic ani stopy...

mirka12011
30. dec 2009

presov hlasim sneh hihihi len dokedy,,,

garonka
30. dec 2009

lulu bola studena ako ľad, lebo ujo zabludil a ja som už bola taka hladna že som ju jedla hltavo o desiatej večer a v noci tie krče v žaludku to bolo hrozne, a hnačky vkuse 5 dni 😅 tak viem, že pizzu nikdy viac nechutí mi už ☹

a ako som pribrala len 8 kg? nejem mastne, vypražane, a 3 týždne v nemocke urobili svoje všetko dietne, bez soli fuj, a doma som si varila podľa svojho 🙂 ale teraz ma trapi obžerstvo tak určite budem mať viac kíl na sebe 😀

lulu4
30. dec 2009

no ja by som sa tiez potesila snehu, vzdy sa vytesujem ako male decko ale tu sa to neudrzalo... ved klasika...

garonka
30. dec 2009

aj Košice maju sneh a niečo drobne poprchava no ak toto zamrzne tak si nohy ruky ľudia polamu 😀

mirka12011
30. dec 2009

ja hlasim plus 2 kila v 5mesiaci som zvedava ako to pojde dalej :D:D:D

lulu4
30. dec 2009

jajaaaj, to bola najvacsia chyba zjest ju tak z chuti, ale to je uz jedno... viem si predstavit to ani ja by som uz nic take potom nechcela v zivote vidiet... teda zjest
no tak obzerstvo v tvojom pripade nie je nic hrozne si myslim... ked to budu dalsie dve kila nic strasne este....

akdarka
30. dec 2009

v SC sa nam trochu sneh udrzal ale uz sa topil o 8mej, a samozrejme v BA roztopene vsetko - ale ako soferku ma to potesilo lebo nebola poladovica...

akdarka
30. dec 2009

garonka, ty len pekne lez a nikam nechod uz ! len pekne papaj pikao 😉

lulu4
30. dec 2009

ved to ze aspon ta poladovica nie je.... my ideme zajtra autom k tym znamym travit Silvestra a ideme na aute.... tak som sa smiala z draheho ze to si teda uzije 😀 ale ze nechce aby som prechladla ked budeme vyckavat niekde na autobusy ktore teraz aj tak chodia nanic... a ja nie som sofer

akdarka
30. dec 2009

lulu a prezradite ze cakata babo alebo sa budes tvarit, ze na alkohol nemas chut? 🙂

garonka
30. dec 2009

lulu a v ôsmom či deviatom mesiaci sa pribera ešte viac, babo si robí zasoby tuku 😀 tak ma asi preto pochytilo obžerstvo 😀

akdarka chcela som zajtra k mamine na silvestra ale budem doma sedieť na riti, mamina ochorela joooooooj 🙄

vefi89
30. dec 2009

Bréé ránko všetkým 😉
Garonka, už mám domček v albume

mirka12011
30. dec 2009

vefi juj krasny domcek ani velky ani maly taky idealny...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre