• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
Mirka dakujem, :wink: :wink: mne sa zdá malý, oproti ostatným babám :grinning:
30. dec 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulu, autobusy by si mala vynechávať, aby ťa iekto nenakazil. Predsa viac ľudí, väčšia šansa, že ochorieš. :wink:
30. dec 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi ja som včera videla ste pekne narastliiiiiii :wink: :wink: :wink: :wink: sudok maš poriadny pred sebou :grinning:
30. dec 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka ved dojdi do PO my ideme do jedneho baru :sunglasses: bude tam aj jedlo :grinning:
30. dec 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka, ale menší ako ty :grinning: :grinning: už sa mi spravila aj tá tmavá čiarka pod pupkom :grinning: :grinning:
si mala tomu tuberákovi zabiť jednu, že či nie je normal, medzi tehotné sa trepať. tomu sa hovorí demencia :grinning: :grinning:
30. dec 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi teraz si to zabila :wink: ja som rytmus hihihihii s tymi autobusmi ma vefi pravdu ja mam tiez zakazane cestovat v MDH a SAD....
30. dec 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi ja som bola na infekčnom busom nechodím vôbec našťastie :sunglasses:

jaj Mirka Prešov moja spomienka tam som chodila do školy lebo ja nepochadzam z Ke ale z valalu :grinning:
30. dec 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ja sa idem chvastať, som sa konečne vyspala normálne, aj keď sa mi nechcelo ráno vstávať :stuck_out_tongue_closed_eyes: o desiatej som sa trepala z postele na to, že sa počúram :grinning: :grinning: a o jednej sme išli spať :grinning: takže zdravých 9 hodín spánku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde si chodila do skoly? z valalu jejej krasna saristina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vefi a mal teplotu 39 no boha mu ak budem chora, tak som len doma v teplučku, a basta :grinning:
Garonka, veď to som čítala, že si bola na infekčnom. ale ja som busy dobrovoľne sekla, lebo jediný autobus nám chodí cez lazy a samé babky to kašle kýcha :sweat_smile:
30. dec 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka no jasneeeeeeeeee sme vychodniarky nie? :grinning: :grinning: :grinning: najprv bola škola na hlavnej ako je teraz krajsky sud, a potom ju presťahovali na Košicku ulicu bola som fotografka ale nebavilo ma to vôbec ta škola bola pre mňa ako prazdniny :grinning:
30. dec 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, aj ja poznám Prešov :grinning: :grinning: ale len Ľubotice :grinning: :grinning: tam som to neznášala :grinning: :grinning: :grinning:
baby mne sa vcera v noci snivalo, ze mi vypadali vsetky zuby no skoro len v predu mi ostaly uch brrr a viem co to znamena ale ta to vela ludi by muselo odist kurnik rano som kontrolovala zuby...a dnes som skoro vobec nespala a snivalo sa mi ze mi spadlo mimco...aj pohlavie som videla hihi len my budeme mat asi to druhe :sweat_smile: desne sny v tehotenstve mavam..
dakujem za rady s tym cestovanim busom, to mi ani nenapadlo... ale teraz je vela ludi chorych to je pravda... niektori aj na mozog ako ti dvaja dnes v cakarni co zazila garonka :grinning:

Akdarka: no to su nasi dlhodobi znami takze im povieme radostnu novinu, ved oni sa pojdu teraz niekedy pokusat o druhe aspon podla slov, ich dcerka bude mat v maji 2 roky
30. dec 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi tym starým by ruška trebalo a ma hneva čo nesedia doma ak su chorí :angry:
Mirka a čo by si chcela viac??babu či chlopa?
juj viem kde je ta skola alebo cca kde je a vefi Lubotice hihihi juj tam mam kamku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka to mne sa asi pred dvomi dnami snivalo s nejakym malym chlapcekom asi 2 rocnym a volala som ho stale Vladko podla draheho aj sa podobal.... ale az som tomu stale nechapala aj v tom sne.... aj cela moja rodina tam bola... ako keby nejaka oslava alebo co... ozaj blbe sny...
30. dec 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi podla cinskeho horoskopu pocatia je to dievcatko aj kamos mi numerologiou pocital ze to bude dievcatko a az po nom pride chlapcek tak uvidime :grinning:
30. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a najlepsie bolo ze tam bol kociarik aky cca chceme :grinning: a z neho spadol ako hrozne sny brrr
30. dec 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, mne podľa čínskeho vyšla baba, podľa teórie krvi chlap :grinning:
30. dec 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne povedali, že babo ma pinďura no som zvedava na ďalšom sone či sa otoči k nam normalne a da ozaj vedieť čo je zač :grinning:
tak to je ozaj dost zle co sa nam dokaze snivat... to sa clovek az tak prelaknuto zobudi a neoddychne si....
:stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to som teda zvedava podla sono co nam vyjde....az o mesiac
30. dec 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, aj mne sa zvyknú snívať bujačiny :grinning: ale niekde som čítala, že keď si tehu, tak je to normálne, že sa sníva o pôrodoch a bábätkách.

baby, čo dnes varíte?
s tymi pohlaviami babatiek je to asi vzdy prekvapenie :slight_smile:
idem si ja do niecoho zahryznut kočky
baby a okolo siedmeho mesiaca ratajte s tým, že budete mať sny o pôrode a same hnusny sny, mňa to zatiaľ prešlo ale dnes v noci sa mi snívalo o tom filme čo som na jednotke pozerala Zelena míľa :astonished:
lulu nieco mi hovor ja som dnes vstala s placom a to som skoro vobec nespala som zvedava ako zajtra budem spat aby som silvestra zvladla aspon do 2.00 hihi
30. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi ja nevarím mam zasobu na cele popoludnie 10 pikaa no vlastne už len 8 :grinning:
drahy uvarí polievku a aj mäsko mi urobí mne sa variť vôbec nechce :sweat_smile:
30. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok