Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
30. dec 2009

Mirka dakujem, 😉 😉 mne sa zdá malý, oproti ostatným babám 😀

vefi89
30. dec 2009

Lulu, autobusy by si mala vynechávať, aby ťa iekto nenakazil. Predsa viac ľudí, väčšia šansa, že ochorieš. 😉

garonka
30. dec 2009

vefi ja som včera videla ste pekne narastliiiiiii 😉 😉 😉 😉 sudok maš poriadny pred sebou 😀

mirka12011
30. dec 2009

garonka ved dojdi do PO my ideme do jedneho baru 😎 bude tam aj jedlo 😀

vefi89
30. dec 2009

garonka, ale menší ako ty 😀 😀 už sa mi spravila aj tá tmavá čiarka pod pupkom 😀 😀
si mala tomu tuberákovi zabiť jednu, že či nie je normal, medzi tehotné sa trepať. tomu sa hovorí demencia 😀 😀

mirka12011
30. dec 2009

vefi teraz si to zabila 😉 ja som rytmus hihihihii s tymi autobusmi ma vefi pravdu ja mam tiez zakazane cestovat v MDH a SAD....

garonka
30. dec 2009

vefi ja som bola na infekčnom busom nechodím vôbec našťastie 😎

jaj Mirka Prešov moja spomienka tam som chodila do školy lebo ja nepochadzam z Ke ale z valalu 😀

vefi89
30. dec 2009

Ale ja sa idem chvastať, som sa konečne vyspala normálne, aj keď sa mi nechcelo ráno vstávať 😝 o desiatej som sa trepala z postele na to, že sa počúram 😀 😀 a o jednej sme išli spať 😀 takže zdravých 9 hodín spánku 😝

mirka12011
30. dec 2009

kde si chodila do skoly? z valalu jejej krasna saristina 😝

garonka
30. dec 2009

vefi a mal teplotu 39 no boha mu ak budem chora, tak som len doma v teplučku, a basta 😀

vefi89
30. dec 2009

Garonka, veď to som čítala, že si bola na infekčnom. ale ja som busy dobrovoľne sekla, lebo jediný autobus nám chodí cez lazy a samé babky to kašle kýcha 😅

garonka
30. dec 2009

Mirka no jasneeeeeeeeee sme vychodniarky nie? 😀 😀 😀 najprv bola škola na hlavnej ako je teraz krajsky sud, a potom ju presťahovali na Košicku ulicu bola som fotografka ale nebavilo ma to vôbec ta škola bola pre mňa ako prazdniny 😀

vefi89
30. dec 2009

Mirka, aj ja poznám Prešov 😀 😀 ale len Ľubotice 😀 😀 tam som to neznášala 😀 😀 😀

mirka12011
30. dec 2009

baby mne sa vcera v noci snivalo, ze mi vypadali vsetky zuby no skoro len v predu mi ostaly uch brrr a viem co to znamena ale ta to vela ludi by muselo odist kurnik rano som kontrolovala zuby...a dnes som skoro vobec nespala a snivalo sa mi ze mi spadlo mimco...aj pohlavie som videla hihi len my budeme mat asi to druhe 😅 desne sny v tehotenstve mavam..

lulu4
30. dec 2009

dakujem za rady s tym cestovanim busom, to mi ani nenapadlo... ale teraz je vela ludi chorych to je pravda... niektori aj na mozog ako ti dvaja dnes v cakarni co zazila garonka 😀

Akdarka: no to su nasi dlhodobi znami takze im povieme radostnu novinu, ved oni sa pojdu teraz niekedy pokusat o druhe aspon podla slov, ich dcerka bude mat v maji 2 roky

garonka
30. dec 2009

vefi tym starým by ruška trebalo a ma hneva čo nesedia doma ak su chorí 😠

vefi89
30. dec 2009

Mirka a čo by si chcela viac??babu či chlopa?

mirka12011
30. dec 2009

juj viem kde je ta skola alebo cca kde je a vefi Lubotice hihihi juj tam mam kamku 😝

lulu4
30. dec 2009

mirka to mne sa asi pred dvomi dnami snivalo s nejakym malym chlapcekom asi 2 rocnym a volala som ho stale Vladko podla draheho aj sa podobal.... ale az som tomu stale nechapala aj v tom sne.... aj cela moja rodina tam bola... ako keby nejaka oslava alebo co... ozaj blbe sny...

mirka12011
30. dec 2009

vefi podla cinskeho horoskopu pocatia je to dievcatko aj kamos mi numerologiou pocital ze to bude dievcatko a az po nom pride chlapcek tak uvidime 😀

mirka12011
30. dec 2009

no a najlepsie bolo ze tam bol kociarik aky cca chceme 😀 a z neho spadol ako hrozne sny brrr

vefi89
30. dec 2009

Mirka, mne podľa čínskeho vyšla baba, podľa teórie krvi chlap 😀

garonka
30. dec 2009

mne povedali, že babo ma pinďura no som zvedava na ďalšom sone či sa otoči k nam normalne a da ozaj vedieť čo je zač 😀

lulu4
30. dec 2009

tak to je ozaj dost zle co sa nam dokaze snivat... to sa clovek az tak prelaknuto zobudi a neoddychne si....

mirka12011
30. dec 2009

😝 tak to som teda zvedava podla sono co nam vyjde....az o mesiac

vefi89
30. dec 2009

Mirka, aj mne sa zvyknú snívať bujačiny 😀 ale niekde som čítala, že keď si tehu, tak je to normálne, že sa sníva o pôrodoch a bábätkách.

baby, čo dnes varíte?

lulu4
30. dec 2009

s tymi pohlaviami babatiek je to asi vzdy prekvapenie 🙂
idem si ja do niecoho zahryznut kočky

garonka
30. dec 2009

baby a okolo siedmeho mesiaca ratajte s tým, že budete mať sny o pôrode a same hnusny sny, mňa to zatiaľ prešlo ale dnes v noci sa mi snívalo o tom filme čo som na jednotke pozerala Zelena míľa 😲

mirka12011
30. dec 2009

lulu nieco mi hovor ja som dnes vstala s placom a to som skoro vobec nespala som zvedava ako zajtra budem spat aby som silvestra zvladla aspon do 2.00 hihi

garonka
30. dec 2009

vefi ja nevarím mam zasobu na cele popoludnie 10 pikaa no vlastne už len 8 😀
drahy uvarí polievku a aj mäsko mi urobí mne sa variť vôbec nechce 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre