• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ja uz mam vysledky na tie testy len na protilatky este vysledky niesu :confused:
30. dec 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak uvidim ci sa mi to do toho 4 este nejako prejavi a ak nie tak pockam n aporadnu...
30. dec 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne to vychadza ze mi bude brat krv na 15 tt a 5 den tak hadam do 18 tt budu vysledky uz aj pre mna..a mala si to dobre vsetko??
30. dec 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim poklopkat ano vsetko all right...a mne brali 15.12 a 28.12 som mala poradnu a vysledky boli a to boli vianoce a sviatky tak neboj vysledky budes mat....
30. dec 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dufam,lebo zatial n ailtrazvuku mi povedal ze tam nevidi ziadn rastep tak dufm ze to krvne testy len a len potvrdia a babo bude v poriadku..a tebe uz aj povedali co to budete mat ci este nie?
30. dec 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kde sono mam az o 3 tyzdne tak potom sa budem pytat co to bude....
30. dec 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si este pockam min mesiac nez mi to prezradi...ale tak hlavne nech mi potvrdi ze je to babo v poriadku...
30. dec 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to je podstatne a dolezite teraz len dufat, ze tie testy su viac ako pravdive....
30. dec 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hadam hej sak tie testy vyhodnocuju len odbornici na to vzati....budeme si drzat palceky,nikomu ani najhorsiemu nepriatelovi aby sa narodilo chore dieta...
30. dec 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to to nikomu ani netreba priat lebo je to stasna bolest aj pre babo aj pre maminu...prec od smutnych tem...
30. dec 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky :wink:

mirka, ty mas novu fotku???
30. dec 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihih ano dnes sme sa tu bavili o svadbach tak som tu jednu supla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru tak iba o dobrych temach radsej uz len...
30. dec 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram, ze sa tu nieco zmenilo... bud je tu nova mirka alebo ma ta stara mirka novu fotku :grinning:
ja by som tiez supla, aj som chcela, len tie atelierove su moc velke a nenacita mi to tu :frowning2:
30. dec 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ste dnes robili, babule? ja mam zasa raz draheho mimo domu, tak som tu :slight_smile:
30. dec 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hhihi nie nie zatial som to ja stara koza :D:D:D co mas noveho? co zajtra planujes na silvestra? mala/maly kopka?
30. dec 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly/mala sa hlavne zatajuje :angry: 22. som bola v poradni a odchadzala som taka nastvana :angry: ten nas zasran sa nam furt nechce ukazat, a aby to nebolo malo, otocil sa dole zadkom, takze som uuuuplne nadsena. ale ma to jednu vyhodu - minule mi bolo strasne zle, ani neviem, co vsetko som pojedla, tak ma aspon nekope pod rebra a do zaludka :wink:
zajtra mozno pojdeme ku svokrovcom, mozno zostaneme az do rana, este sa uvidi... inac v tomto stadiu si silvestra moc neuzijem. ale mam zasoby detskeho sampanskeho, uz sa nan tesim :grinning:
30. dec 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty mas co nove? ake su tvoje plany na zajtra?
30. dec 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi tak to je sibal od mala alebo sibalka, aspon si kukucla na zadocek :stuck_out_tongue_closed_eyes: to robil/a naschval, ze mas este pockat a nechat sa prekvapit...my ideme do jedneho podniku kde sme boli aj minuly rok, len neviem ako dlho tam vydrzim a co budem pit, bublinkove nemozem asi dzus a budem len cikat este dobre, ze tam budu svedske stoly a kapustnica, ktoru vynecham vracat tam nechcem :D:D:D
30. dec 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha, to je teda riadna oslava :sunglasses: svedske stoly.... mnam, aj ten stol by som teraz zjedla :grinning:
odkedy som bola chora, nechuti mi jest, ale dzobla by som trosku z kazdeho :grinning:
30. dec 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera papala len 2x vobec ziaden hlad ale dnes sme hladnoskovia na nt....a co ti bolo?
30. dec 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to este pred mesiacom ma chytila nejaka viroza, tak mi lekarka nasadila antibiotika a 3 tyzdne ma nepustila do roboty :unamused: hm, tazke casy... ale aspon som si zvykla byt doma. po pn-ke som bola 2 dni v robote, teraz su prazdniny a od januara som na materskej. to zas bude vyvalovania sa pred telkou :grinning:
30. dec 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: juj tak uz mozes kludne vegetit a pripravovat sa na porodik :wink:
30. dec 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda hej, len aby som toho neprestudovala tolko, ze si porod nakoniec rozmyslim :grinning:
30. dec 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to snad nie skoro na konci :confused:
30. dec 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len zartujem, jasne, ze sa uz tesime na to nase prekvapko :grinning: alinke tak trosku zavidim, ze uz to ma za sebou a uz ma aj malu doma. neviem sa dockat toho nasho potvoridla :grinning:
30. dec 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co si dnes robila?
ja som kupala zajaca :grinning:
30. dec 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cele den mukarim som popratala, napapala sa a len vylihujem bo ma boli hlava...juj a co zajko uz je vonavucky, cistucky? ma rad vodu? ako kupanie?
30. dec 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mu nesmrdi prdelka :grinning: teraz strasne plzne a nejako sa mu tam zachytila aj ta srst, co mu uz vypadla a ocikane to mal smradlave, no fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: sranda bola, zo zaciatku sa mu nepacilo, ospliechal ma celu (a to bol iba v umyvadle) a potom uz drzal ako hluchy dvere :grinning:
30. dec 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam zajko umrel pred vianocami.... :frowning2:
30. dec 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok