Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
30. dec 2009

ja uz mam vysledky na tie testy len na protilatky este vysledky niesu 😕

elko69
30. dec 2009

no sak uvidim ci sa mi to do toho 4 este nejako prejavi a ak nie tak pockam n aporadnu...

elko69
30. dec 2009

no mne to vychadza ze mi bude brat krv na 15 tt a 5 den tak hadam do 18 tt budu vysledky uz aj pre mna..a mala si to dobre vsetko??

mirka12011
30. dec 2009

musim poklopkat ano vsetko all right...a mne brali 15.12 a 28.12 som mala poradnu a vysledky boli a to boli vianoce a sviatky tak neboj vysledky budes mat....

elko69
30. dec 2009

no to dufam,lebo zatial n ailtrazvuku mi povedal ze tam nevidi ziadn rastep tak dufm ze to krvne testy len a len potvrdia a babo bude v poriadku..a tebe uz aj povedali co to budete mat ci este nie?

mirka12011
30. dec 2009

ale kde sono mam az o 3 tyzdne tak potom sa budem pytat co to bude....

elko69
30. dec 2009

no ja si este pockam min mesiac nez mi to prezradi...ale tak hlavne nech mi potvrdi ze je to babo v poriadku...

mirka12011
30. dec 2009

ved to je podstatne a dolezite teraz len dufat, ze tie testy su viac ako pravdive....

elko69
30. dec 2009

no hadam hej sak tie testy vyhodnocuju len odbornici na to vzati....budeme si drzat palceky,nikomu ani najhorsiemu nepriatelovi aby sa narodilo chore dieta...

mirka12011
30. dec 2009

no ved to to nikomu ani netreba priat lebo je to stasna bolest aj pre babo aj pre maminu...prec od smutnych tem...

rogerka
30. dec 2009

cafte kocky 😉

mirka, ty mas novu fotku???

mirka12011
30. dec 2009

hihih ano dnes sme sa tu bavili o svadbach tak som tu jednu supla 😝

elko69
30. dec 2009

no veru tak iba o dobrych temach radsej uz len...

rogerka
30. dec 2009

pozeram, ze sa tu nieco zmenilo... bud je tu nova mirka alebo ma ta stara mirka novu fotku 😀
ja by som tiez supla, aj som chcela, len tie atelierove su moc velke a nenacita mi to tu ☹

rogerka
30. dec 2009

co ste dnes robili, babule? ja mam zasa raz draheho mimo domu, tak som tu 🙂

mirka12011
30. dec 2009

hhihi nie nie zatial som to ja stara koza :D:D:D co mas noveho? co zajtra planujes na silvestra? mala/maly kopka?

rogerka
30. dec 2009

maly/mala sa hlavne zatajuje 😠 22. som bola v poradni a odchadzala som taka nastvana 😠 ten nas zasran sa nam furt nechce ukazat, a aby to nebolo malo, otocil sa dole zadkom, takze som uuuuplne nadsena. ale ma to jednu vyhodu - minule mi bolo strasne zle, ani neviem, co vsetko som pojedla, tak ma aspon nekope pod rebra a do zaludka 😉
zajtra mozno pojdeme ku svokrovcom, mozno zostaneme az do rana, este sa uvidi... inac v tomto stadiu si silvestra moc neuzijem. ale mam zasoby detskeho sampanskeho, uz sa nan tesim 😀

rogerka
30. dec 2009

ty mas co nove? ake su tvoje plany na zajtra?

mirka12011
30. dec 2009

hihi tak to je sibal od mala alebo sibalka, aspon si kukucla na zadocek 😝 to robil/a naschval, ze mas este pockat a nechat sa prekvapit...my ideme do jedneho podniku kde sme boli aj minuly rok, len neviem ako dlho tam vydrzim a co budem pit, bublinkove nemozem asi dzus a budem len cikat este dobre, ze tam budu svedske stoly a kapustnica, ktoru vynecham vracat tam nechcem :D:D:D

rogerka
30. dec 2009

fiha, to je teda riadna oslava 😎 svedske stoly.... mnam, aj ten stol by som teraz zjedla 😀
odkedy som bola chora, nechuti mi jest, ale dzobla by som trosku z kazdeho 😀

mirka12011
30. dec 2009

ja som vcera papala len 2x vobec ziaden hlad ale dnes sme hladnoskovia na nt....a co ti bolo?

rogerka
30. dec 2009

to este pred mesiacom ma chytila nejaka viroza, tak mi lekarka nasadila antibiotika a 3 tyzdne ma nepustila do roboty 😒 hm, tazke casy... ale aspon som si zvykla byt doma. po pn-ke som bola 2 dni v robote, teraz su prazdniny a od januara som na materskej. to zas bude vyvalovania sa pred telkou 😀

mirka12011
30. dec 2009

😀 juj tak uz mozes kludne vegetit a pripravovat sa na porodik 😉

rogerka
30. dec 2009

to teda hej, len aby som toho neprestudovala tolko, ze si porod nakoniec rozmyslim 😀

mirka12011
30. dec 2009

ale to snad nie skoro na konci 😕

rogerka
30. dec 2009

len zartujem, jasne, ze sa uz tesime na to nase prekvapko 😀 alinke tak trosku zavidim, ze uz to ma za sebou a uz ma aj malu doma. neviem sa dockat toho nasho potvoridla 😀

rogerka
30. dec 2009

co si dnes robila?
ja som kupala zajaca 😀

mirka12011
30. dec 2009

ja cele den mukarim som popratala, napapala sa a len vylihujem bo ma boli hlava...juj a co zajko uz je vonavucky, cistucky? ma rad vodu? ako kupanie?

rogerka
30. dec 2009

uz mu nesmrdi prdelka 😀 teraz strasne plzne a nejako sa mu tam zachytila aj ta srst, co mu uz vypadla a ocikane to mal smradlave, no fuj 😝 sranda bola, zo zaciatku sa mu nepacilo, ospliechal ma celu (a to bol iba v umyvadle) a potom uz drzal ako hluchy dvere 😀

mirka12011
30. dec 2009

nam zajko umrel pred vianocami.... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre