Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
30. dec 2009

rogi jahodove to istí určite 😉 mňam veď to je ako bublinkova malinovka 😀

elko čítaj čítaj romany 😀

ivetkab.
30. dec 2009

Rogi, tak ak Ti nevie lekarka povedat čo to bude isto, tak skús iného lekára. Nemusí to byt lekárkou. Mozno je to nahoda, ale v takomto stádiu tehotnstva predsa chceme vediet ake veci nakupit. Len pockaj, aby si nedopadla ako kamoska. Raz jej povedali, ze to bude dievca a potom ze chlapec. Nakoniec je to aj dievca aj chlapec... dvojcata...

rogerka
30. dec 2009

to teda 🙂 uz sa tesim na sampano 😀

garonka
30. dec 2009

rogi a na delobuchy 😀 😀 😀 😀 ja svojho hava dopujem ditiadenom, lekar nam odporučil no som zvedava či zachrape 😀

rogerka
30. dec 2009

ivet, nestras 😀 dve dufam nebudu, nezmestili by sa 🙂 lekarka za to nemoze, to nase dieta si stale nohy nejako preklada a zatajuje sa. najnovsie si zaprelo nohy do mojho brucha tak, ze nebolo vidno vobec nic 😀

rogerka
30. dec 2009

chudak havo. delobuchy ja moc nemusim, ale ohnostroj zboznujem, budem kukat 😎

elko69
30. dec 2009

garonka tak dakujem :D :D

rogerka aj ja budem na detskom sampane...jahodkove je mnam :D

garonka
30. dec 2009

aj ja ale havo chrapať nebude ako ho poznam 😀

ivetkab.
30. dec 2009

Co Ti budem hovorit. Nas betar... boli sme na 4D. Lekár nám urobil aj par super záberov. Ked uz koncil, tak nám chcel urobit este krasny detail tvaricky. A nás betar si vylozil nohy pred tvár. Tak sme sa na nom aj trosku pobavili, že už má dosť kamerovania. Naše bábo robi tiez nieco podobne. Niekedy mi tak vytlaci nozicku alebo rucicku do brucha, ze sa to da normálne nahmatat. Teda, ono to ani hmatat netreba. Je to aj normálne vidiet...

rogerka
30. dec 2009

jeeej, to musi byt krasne, raz som videla taky obrazok na nete, ako si babo vytlaca nozku z bruska 😵 to nase len chrbatik vypucuje a tlaci si hlavicku pod moje rebra...

garonka
30. dec 2009

aj naše si vyduva chrbatik a drahy ho stale sleduje, položí uško a počuva žblnkot a zrazu poriadny kopanec do ucha 😀 😀 😀

ivetkab.
30. dec 2009

Presne, nas tatik tiez zvykne pocuvat brusko a potom vysvetluje babatku, ze uz je neskoro vecer, ze uz ma spat a nie chodit po diskotekach a iné... je to také milé.

rogerka
30. dec 2009

to robi moj lekarke, ked mu pocuva srdiecko 😀

kocky, prave som zosrotovala manzelovi tresku 😀

garonka
30. dec 2009

môj každý večer musí aj pusu mu dava aj rano ako odchadza do prace najprv pusa letí malemu, potom ide pusa mne a nakoniec havovi ktory haja v košíku zlate to je

garonka
30. dec 2009

rogi nebude ti zle? ja už len vodu pijem, lebo u maminy som do seba naladovala žltkove rezy a opekance, no ako ma bude paliť zaha v noci netuším tak sa asi len vodou budem nalievať 😕

garonka
30. dec 2009

guľky idem do kuchyne ako drahy kuchtí lebo stale sa vypytuje čo a ako aby nepokazil jedlo 😀

želám vam dobru nocku a zajtra zas sem prikvitnem tak paaaaaaaaaaaaaa 😵

rogerka
30. dec 2009

gari, neviem, snad nie... tiez sa budem nalievat vodou, pre istotu s bublinkami 😉

rogerka
30. dec 2009

dobru noc 🙂

ivetkab.
30. dec 2009

Jej ... dobru nocku... ja mam za posledný týžden neskutocný problem so spankom. Pricom, niekedy som len na postel pozrela a uz som spala. Proste pre mna postel sa rovnala spanok... neviem co sa to so mnou deje, ale vobec to nie je prijemne...

rogerka
30. dec 2009

ivet, take som mala aj ja... najhorsie bolo, ked moj drahy pri mne sladko odfukoval a ja stale nic... teraz by som zase stale spala...

ivetkab.
30. dec 2009

Ja by som praveze spala teraz... teraz sa niekedy aj hodinu prehadzujem na posteli a nic. Nevies nejaký recept na spanok?

rogerka
30. dec 2009

neviem ☹ vyskusaj ist spat vtedy, ked si unavena, mozno skor zaspis

ivetkab.
30. dec 2009

tak ja som uz unavená stále. len nie stále sa mi da. Teda, takmer vôbec nikdy sa mi neda. Mozno to bude aj tým, ze mám dost vysoký pulz.

rogerka
30. dec 2009

mozne to je... snad sa to zlepsi 😉

ivetkab.
30. dec 2009

Ty vies, aky mas pulz?

rogerka
30. dec 2009

ja neviem, asi normalny, nemam s tym problem. alebo aspon o tom neviem 🙂 ja mam idealny tlak, tak aj pulz by mal byt ok

ivetkab.
30. dec 2009

Oki... utekam uz prec. Idem sa balit, lebo o chvilu ideme k manzelovej mamke. Tak pekný vecer...

rogerka
30. dec 2009

aj tebe pekny vecer 🙂 a nech sa ti v noci dobre spinka 😉

akdarka
31. dec 2009

ahojte dievcata, prajem vam vesely Silvester a do Noveho roka 2010 zdrave, krasne a poslusne babatka, lahke porody a vsetko na co si len spomeniete 🙂

vefi89
31. dec 2009

Bré ránko tehuľky a mamičky 🙂
Som sa nevyspala zasa, ma pol noci len dusilo a dusilo, som sa normálne začala báť o drobca, že ho vyplujem skôr. 😅 a to nie som ani chorá. Len sa mi nedá vysmiakať a potom ma to dusí. Tak som si dala v noci Hedelix a ono to celkom pomohlo. Klop klop aby som neporiekla..

A vy ako??Koľkokrát ste boli cikať v noci?? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre