• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ahoooojte
31. dec 2009 o 11:14  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (17. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky tak stastny novy rok vam prajem aj ja,pred chvilou sme s drobcom vstavali,uz mam tyzden dovolenku tak si ju uzivam a spim vzdy dost dlho :D sak treba,nie??no neviem kedy to ja dnes zabalim bo jak som tehu tak som rychlo unavena a som radaked vidim o 23 hod postel tak uvidime..hihi a co vy??kam sa chystate??ci uz radsej doma poniektore vo vyssom stadiu?
31. dec 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi, vypocitala by si aj mne, prosím? lebo nase male je priecne a nechce sa ukazat. uz sme ho presvecovali s doktorom dobreže nie aj od chrbta a ten baran maly robil len do prieku :wink: ja si myslim, ze je to chlapec, tak uvidim, ake mam materinske instinkty... :grinning:
31. dec 2009 o 11:17  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. dec 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko ja som to čítalaaaaaaaa :wink:
31. dec 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tak uz sa duplom nevyspime hihihi
31. dec 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko ja silvestrujem u maminy chceli sme byť doma ale keďže mama je sama no s ocom ale ten pije dennodenne tak nema naladu na neho pozerať ožrana jedneho, a piť budem detsky punč a detske šampaňo :grinning:
a ty ako silvestruješ?
31. dec 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka silvestruješ doma? s manžom? mne sa ten dnešny deň zda ako každý iny, dokonca i počasie na prd a zajtra sa mi bude zdať že je nedeľa :grinning:
31. dec 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a beriem si k mame aj notebook hoci net tam nema ale mam stiahnutu z netu hru Garfield sranda hra :grinning: a po polnoci prídeme domov do našej obrovskej postele :grinning:
31. dec 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka dobre ze?mame sa na co tesit teda..hihi a ako silvestrujem?ideme s drahym ku kamoskinym rodicom na dom ale ti su mimo takze mame cely dom iba pre seba a ja budem pit detske sampano tiez,sak co ine,ze???hihi a tak s maminu to bude fajn silvester ja si este uzivam taky posledny s priatelmi a potom budeme aj my uz doma kedze bude baby male :D

mirka no veru nevyspime :D
31. dec 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som späť, ale chleba už nemali :angry: zasa tí dôchodci všetok skúpili :grinning: :grinning:

Evelina, napš mi tvoj a manželov/partnerov dátum narodenia :wink:
31. dec 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si kúpila fronkovku modrú, takže my budeme večer na nej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. dec 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi budeme domka...ja nemám ani pocit že je silvester, celkovo sviatky tak ubehli že som si ani neuvedomila že boli
31. dec 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko tak vam je heeeeeeeeeeej o zabavu mate postarane :grinning:
tu už decka od rana skušaju delobuchy a ani počasie nevyšlo je presne ako na štedry deň :angry:
31. dec 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj vefinka nerob chuťkyyyyyyyyyyyyyyyyy ja o vínku môžem snívať :angry:
i mne vypočítaj čo vyjde
ja ti môžem dať udaje tu nie? či to tajne?
31. dec 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garonka a u nás je teraz tak pekne. Slniečko vykúka a celkom teplo je. tak na mikinu a dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nás je hnusná hmla...sichravo
vieri presne a ani počasie nebolo normalne, my sme sa s drahym neskutočne nudili v prvy sviatok vianočny, len sme filmy sťahovali z netu
31. dec 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však môžeš, ani ja sa netajím, že som narodená 14.6.89 :grinning: :grinning: :grinning:
vefi zaslužite si take počasie po tej vode
tu je sychravooooooooooooooooooo :angry:
Lusy a prečo by si vínko nemohla??však 2 deci nič nespraví. pomôže na krvinky :grinning: :grinning:
garonka akurat som dovysavala a umyla podlahu som sa spotila ako nikdy predtym 2 podlazia mi nejako uz robia problem hihihi ideme do jedneho podniku kde sme boli aj min.rok hihi hlavne ze tam bude jedlo....
31. dec 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi na pečeň.testy žiaden alkač ani čuchnuť, hneď by som letela do nemocky :angry: to ma štve že ani šampaňo ale mam detske aby som sa upokojila :grinning:
a včera som si dala čierneho pivka trošku, to vraj mliečku pomáha :grinning: :grinning:

ale tu je ozaj kráááásne, to už dlho tak nebolo
garonka....tak ja sa nudím stále, ani telka ma nebaví....mám 100 chutí ísť niekde do spoločnosti
31. dec 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi tu maš udaje 8.6 1982 som ja a starý 14.7. 1981
to aj ty si pojašeny blíženec? :grinning:
31. dec 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale veď detské je najlepšie. mne to veľmi chutí, ale ani ja ani manžo bublinky nesmieme :confounded: teda ja smiem, ale ja potom veľľa grgám a manža vždy potom bolí hrdlo
31. dec 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieri i ja mam chuť niekam si vyhodiť z kopytka ale po včerajšku sa ľuďom nadobro vyhnem po tom somarovi v čakarni
tak len budeme mať maminu spoločnosť :sunglasses:
31. dec 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja veru pojašený :grinning: :grinning: môj starý je 25.7.76 :grinning: :grinning: sranda nie? :grinning: :grinning:

inak jasnýýýý chlop :wink:
31. dec 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vraj nemôžeme bublinky ja som si včera kupila korytnicu vodu bublinkovu a cely deň ju pijem pomaly nech mi travi normalne lebo sa bojím aby ma zas hnačky neskolili :frowning2:
31. dec 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok