Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lubka89
31. dec 2009

ahoooojte

elko69
31. dec 2009

ahojte tehulky tak stastny novy rok vam prajem aj ja,pred chvilou sme s drobcom vstavali,uz mam tyzden dovolenku tak si ju uzivam a spim vzdy dost dlho :D sak treba,nie??no neviem kedy to ja dnes zabalim bo jak som tehu tak som rychlo unavena a som radaked vidim o 23 hod postel tak uvidime..hihi a co vy??kam sa chystate??ci uz radsej doma poniektore vo vyssom stadiu?

evelina19
31. dec 2009

vefi, vypocitala by si aj mne, prosím? lebo nase male je priecne a nechce sa ukazat. uz sme ho presvecovali s doktorom dobreže nie aj od chrbta a ten baran maly robil len do prieku 😉 ja si myslim, ze je to chlapec, tak uvidim, ake mam materinske instinkty... 😀

elko69
31. dec 2009
garonka
31. dec 2009

elko ja som to čítalaaaaaaaa 😉

mirka12011
31. dec 2009

jej tak uz sa duplom nevyspime hihihi

garonka
31. dec 2009

elko ja silvestrujem u maminy chceli sme byť doma ale keďže mama je sama no s ocom ale ten pije dennodenne tak nema naladu na neho pozerať ožrana jedneho, a piť budem detsky punč a detske šampaňo 😀
a ty ako silvestruješ?

garonka
31. dec 2009

mirka silvestruješ doma? s manžom? mne sa ten dnešny deň zda ako každý iny, dokonca i počasie na prd a zajtra sa mi bude zdať že je nedeľa 😀

garonka
31. dec 2009

a beriem si k mame aj notebook hoci net tam nema ale mam stiahnutu z netu hru Garfield sranda hra 😀 a po polnoci prídeme domov do našej obrovskej postele 😀

elko69
31. dec 2009

garonka dobre ze?mame sa na co tesit teda..hihi a ako silvestrujem?ideme s drahym ku kamoskinym rodicom na dom ale ti su mimo takze mame cely dom iba pre seba a ja budem pit detske sampano tiez,sak co ine,ze???hihi a tak s maminu to bude fajn silvester ja si este uzivam taky posledny s priatelmi a potom budeme aj my uz doma kedze bude baby male :D

mirka no veru nevyspime :D

vefi89
31. dec 2009

už som späť, ale chleba už nemali 😠 zasa tí dôchodci všetok skúpili 😀 😀

Evelina, napš mi tvoj a manželov/partnerov dátum narodenia 😉

vefi89
31. dec 2009

som si kúpila fronkovku modrú, takže my budeme večer na nej 😝 😀

vierapp
31. dec 2009

mi budeme domka...ja nemám ani pocit že je silvester, celkovo sviatky tak ubehli že som si ani neuvedomila že boli

garonka
31. dec 2009

elko tak vam je heeeeeeeeeeej o zabavu mate postarane 😀
tu už decka od rana skušaju delobuchy a ani počasie nevyšlo je presne ako na štedry deň 😠

garonka
31. dec 2009

joj vefinka nerob chuťkyyyyyyyyyyyyyyyyy ja o vínku môžem snívať 😠
i mne vypočítaj čo vyjde
ja ti môžem dať udaje tu nie? či to tajne?

vefi89
31. dec 2009

Garonka a u nás je teraz tak pekne. Slniečko vykúka a celkom teplo je. tak na mikinu a dosť 😝

vierapp
31. dec 2009

u nás je hnusná hmla...sichravo

garonka
31. dec 2009

vieri presne a ani počasie nebolo normalne, my sme sa s drahym neskutočne nudili v prvy sviatok vianočny, len sme filmy sťahovali z netu

vefi89
31. dec 2009

však môžeš, ani ja sa netajím, že som narodená 14.6.89 😀 😀 😀

garonka
31. dec 2009

vefi zaslužite si take počasie po tej vode
tu je sychravooooooooooooooooooo 😠

vefi89
31. dec 2009

Lusy a prečo by si vínko nemohla??však 2 deci nič nespraví. pomôže na krvinky 😀 😀

mirka12011
31. dec 2009

garonka akurat som dovysavala a umyla podlahu som sa spotila ako nikdy predtym 2 podlazia mi nejako uz robia problem hihihi ideme do jedneho podniku kde sme boli aj min.rok hihi hlavne ze tam bude jedlo....

garonka
31. dec 2009

vefi na pečeň.testy žiaden alkač ani čuchnuť, hneď by som letela do nemocky 😠 to ma štve že ani šampaňo ale mam detske aby som sa upokojila 😀

vefi89
31. dec 2009

a včera som si dala čierneho pivka trošku, to vraj mliečku pomáha 😀 😀

ale tu je ozaj kráááásne, to už dlho tak nebolo

vierapp
31. dec 2009

garonka....tak ja sa nudím stále, ani telka ma nebaví....mám 100 chutí ísť niekde do spoločnosti

garonka
31. dec 2009

vefi tu maš udaje 8.6 1982 som ja a starý 14.7. 1981
to aj ty si pojašeny blíženec? 😀

vefi89
31. dec 2009

ale veď detské je najlepšie. mne to veľmi chutí, ale ani ja ani manžo bublinky nesmieme 😖 teda ja smiem, ale ja potom veľľa grgám a manža vždy potom bolí hrdlo

garonka
31. dec 2009

vieri i ja mam chuť niekam si vyhodiť z kopytka ale po včerajšku sa ľuďom nadobro vyhnem po tom somarovi v čakarni
tak len budeme mať maminu spoločnosť 😎

vefi89
31. dec 2009

aj ja veru pojašený 😀 😀 môj starý je 25.7.76 😀 😀 sranda nie? 😀 😀

inak jasnýýýý chlop 😉

garonka
31. dec 2009

a vraj nemôžeme bublinky ja som si včera kupila korytnicu vodu bublinkovu a cely deň ju pijem pomaly nech mi travi normalne lebo sa bojím aby ma zas hnačky neskolili ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre