Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vierapp
31. dec 2009

vefi....tak to si má tým dátumom potešila hlavne ten rok, ja som 1988, do teraz som sa stretla len s tým že som mladá na bábo

garonka
31. dec 2009

vefi to fakt? i tvoj je rak? no ale zvlaštna kombinacia blíženec a rak nie?
to vychadza pinďur? Tak hadam sa doktor nemylil 😀

vefi89
31. dec 2009

Vierka a prečo mladá???ja som chcela skôr a nebyť dvoch potratov, tak mám detí ako smetí. Ja som prvé stratila ako 18-ročná 😅 pokiaľ si psychicky vyzretá, tak nie je nikdy skoro. ja znávam napr. aj 16-ročné maminy, keď majú rozumu 🙂

vefi89
31. dec 2009

Garonka, môj je lev. a som čítala v Knihe osudu, že blíženec a lev najlepšia kombinácia 😀 ale asi nie s 13-ročným rozdielom 😀 😀 mne vychádza veru pinďúr, ale ja rátam teóriu krvi, lebo u náas v rodine to vždy vyšlo 😀

vierapp
31. dec 2009

no presne, moja reč, len je málo ľudí ktorí to tak berú ..... síce ja si moc z toho nerobím......hovorím že radšej skôr ako nikdy

lubka89
31. dec 2009

garonka skade si stahovala hru?

garonka
31. dec 2009

baby maminka volaaaaaaaaa tak čakajte 😝

vefi89
31. dec 2009

Vierka, ja som to mala vyrátané takto: dieťa do 21 rokov, lebo keď ono bude mať 15, ja budem v najlepších rokoch, to budem mať 35 a budem si potom užívať 😀 😀

vefi89
31. dec 2009

ja si idem prádlo povešať, hneď som späť 😉

elko69
31. dec 2009

garonka no uvidime hadam bude dobre vecer... 🙂

baby vy nepijete bublinkove malinovky??ja stale a pohodka akurat mi sem tam aj pomozu ked mi je tazko ze sa vygrgam :D

vefi89 u vas je pekne??tu je hnusno,sichravo a asi aj dost chladno neviem este som nebola vonku vyskusat ale musim ist takze tak..

elko69
31. dec 2009

vefi89 vyratas to aj mne??teda ak sa ti chce...

garonka
31. dec 2009

vefi i nam vychadza chlop?

lubi zo stranky warextreme a švagor platí poplatok ročny 😉 všetko sa da stiahnuť aj filmy, pesničky, hry

vierapp
31. dec 2009

tak to je pravda mladá maminka je super aj to dieťa to určite inák berie keď je staršie..... 🙂 ....moja mamina mala 32 keď ma mala a v mojej puberte sme si nemali čo povedať...nemali sme bohvie aký vzťah... ☹

lubka89
31. dec 2009

ahhha diky🙂 a ako sa to tam vola?

garonka
31. dec 2009

elko ja pijem aj bublinkovú magneziu citronovu 🙂 mňam

garonka
31. dec 2009

lubi pošlem ti link 😉

vefi89
31. dec 2009

Elko, u nás je krásne. 4 stupne máme, ale slniečko hreje 😉 tak daj dátumy

Lubka,aj u vás je tak krásne??a ako sa máte s malinkým??

elko69
31. dec 2009

garonka ja pijem vsetko mozne nie len mineralky ale aj colu a myslim ze nieje az tak zakazana...teda dufam...

vefi89
31. dec 2009

Vierka, to je tiež prvada, že mladá mama berie všetko inak. ale mne sa to veľmi páči, keď medzi matkou a dcérou je viac menej kamarátsky vzťah 😀

lubka89
31. dec 2009

no aj u nas ale je tu hmla🙂 ale je tu 4 stupne🙂a z malim fajn uz citim aj kapanceky🙂

vefi89
31. dec 2009

Garonka a čo mamina?

vefi89
31. dec 2009

Lubka, tak to už potom musíč byť vyteššená. Mňa keď začal kopkať, som chodila taká vysmiata. Keď som bola v obchode a ma kopol, som sa začala usmievať a všetci na mňa kukali, či som šľahnutá 😀

lubka89
31. dec 2009

mozes poslat ak mas na rapidshare

garonka
31. dec 2009

http://www.warxtreme.com

lubi tam sa treba zaregistrovať a platí sa ročny poplatok 😉

lubka89
31. dec 2009

vefi a ja zase ked ma kopne tak drgnem manzelika ze ma koplo je to super a tesime sa spolu🙂

elko69
31. dec 2009

no tu je to pocasie skor na spanie,asi preto som zase tak dlho potiahla :D

mirka12011
31. dec 2009

babulky pzeram, ze chlapci prevladaju...hihi aspon nase babenky budu mat na vyber hihi

lubka89
31. dec 2009

neplatí sa nič len tam treba pozvanku...manzel je tam zaregistrovany 😉

elko69
31. dec 2009

mirka ja zase co mam kamosky co maju babetka min rok a tento tak vsetky su to babulky takze asi 7 bab malo dievcatko..heheheh 🙂

garonka
31. dec 2009

lubi treba ten rapidshare

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre