• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
No tak to je potom ina rec, tak si to poznala skratka... To ja keby pridem k Vam alebo ku Garonke tak amen keby ste na mna takymito slovami prehovorili :grinning: :grinning:
31. dec 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu zdravííííííím kde si sa nam tulala cely deň?
sranda tu bola poriadna ako sme tu miešali narečia :grinning:
ako silvestruješ?
31. dec 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garonka, už si u maminy?
31. dec 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Garooonka este tak na rychlo lebo drahy ma zozerie je uz nervozny a ja som doumyvala riady a ideme uz k tym znamym travit silvestra, potom napisem ako bolo.. a dnes som aj papkala konecne... sme si robili spagetky s morca dellou... ale od rana ked idem na malu ma to tam stipe a svrbi... tak som zase nieco lapila ale nechapem ako ten moj organizmus je uzasny... esteze som mala doma taky gel actigel ten mozu aj tehulky a ten ma to kysle Ph ako ma mat posva tak uvidim ci zaberie...
31. dec 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulu, no budeš ty mať pekné tehulkovanie :sweat_smile:
31. dec 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi

ešte nieeeeeeeeee, moja mama nema net :grinning:
ešte sme doma, drahy sa sprchoval dostal vynadane lebo v kupeľni si saunu urobil a mne je z toho tepla blbo, tak vyrazíme za pol hodku
a ty maš draheho doma?

lulu

kup si aj canesten krem ten zabera, si si podraždila vnutro tym že furt chodievaš na cik cik :slight_smile:
31. dec 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babce tak vysuším vlasky, nachystam hava, aj šampaňo :grinning: a hajde na valal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ak prídem domov napíšem a o pol noci budem na vas všetky myslieť

užite si vstup do noveho roka bude to krasny rok 2010 budeme maminkami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mám vás radaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. dec 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, drahý je doma, čoto sme poriadili spolu a teraz ešte garáž riadi :grinning: ale dnes konečne zmizol autogen, tak mám dušičku na pľaci, lebo som sa ho bála ako smrti :sweat_smile:
31. dec 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garonka, si to užiteeeee...a nezabudni potom, aby každý vybozkával aj Tobinka :slight_smile: krásny, šťastný a hlavne úspešný a zdravý vám prajeme :slight_smile:
31. dec 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hojnosť vína,
hojnosť chleba,
a po smrci:
fuk do neba!
31. dec 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefiiiiiiiiiii ty srandistka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. dec 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
STASTNY NOVY ROK BABULKY!!! a vsetkym nam prajem krasne,zdrave deticky a lahke porody :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. jan 2010 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guľky mame tu novy roooooooook tak čo nam prinesie? len a len zdrave babätka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jan 2010 o 01:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ešte všetky hajate? ????????? :slight_smile:
1. jan 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garonka ahooooj :wink:
1. jan 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi čaukooooooooooo ani ty nespíš?
1. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už nie. akosi som sa o pol ôsmej zobudila...kávu mám vypitú, a teraz rozmýšľam, že pôjdem asi kuknúť dnes maminu :grinning: a vyžrať jej koláče :grinning:
1. jan 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ste silvestrovali? ja v celku oki, len na maminom gauči som si nevedela najsť miesto na sedenie kvôli brušku :rolling_eyes: furt som sa mrvila, a tak ma rozbolela lonova kosť ah jaj, pred dvanastou sme si pripili detskym šampaňom cherry :grinning: a hajde vonku kuk na ohňostroje, a tak domov :slight_smile:
1. jan 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa krpatý večer tak týral :unamused: sa dáko prehadzoval a neviem kde mi zatlačil, alebo ľahol, ale nenormálne ma začal bolieť mechúr :astonished:
1. jan 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pozerala mafstory, potom sme si otvorili vinčo, vybehli von, potriasli ruukami so švagrovcami, potom som išla hava ukľudňovať, bol chudák vytrasený ako drozdova riť :grinning: a o druhej sme išli hajať :grinning:
1. jan 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi ja som teraz ladovala do seba žltkove rezy :sweat_smile: a včera čo všetko možne som pojedla, vôbec som sa nekontrolovala, chlebíčky, očka, kolače a zapijala bublinkovou vodou, ale som si povedala veď to iba raz si dovolím :sweat_smile:
mne sa Tobi nejako hmyri ale po polnoci ako som zaľahla som myslela, že z brucha vyletí von na 5 sekund mi brucho tak triaslo až som nechapala :sweat_smile:
1. jan 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi naš maly mops silvestra prespal :grinning: stratil sluch tak mal vyhodu, že v kľude hajal v košíku a že bol dobry mu mama narezala syr :grinning: ale vonku ten huňaty pes štekal ako o dušu
1. jan 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale však sa treba sem tam aj riadne natlačiť :grinning: :grinning: ja som ešte o jednej robila chlebíky :grinning: :grinning:
môj Dilinko chuák sa bál z búdy vyjsť. asi som ho nemala nechať vonku. ale keď sme ho vymojkali, tak už bolo dobre, znova začal aj šťekať :grinning:
1. jan 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my sme dali hafanovi tlačenku včera a paštik :grinning:
1. jan 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi ja som si ani žaludok necitíla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mama prerevala cely silvester, furt smutna bola, drahy zaspaval, a v telke silvestrovsky program na prd, tak som so synovcom hrala hru na PC som bola poľovník :grinning: super hra :grinning:
1. jan 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mops dostal syr a furt mu bolo malo, tak chrapal ako bejby a po polnoci okolo jednej sme ho budili, že ideme domov, on ani vstavať nechcel tak ho drahy na rukach niesol do auta, ako hrešil, že 13kg psa ma prekladať :grinning: :grinning:
1. jan 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mali ste potom krásne sviatky :grinning: :grinning: a ja ich tak neznášam. stále iba nuda a nuda :sweat_smile: aj teraz netuším, čo budem robiť :angry: a aj tak si myslím, že čím ďalej, tým viac idú sviatky do pozadia. Už sa netešíme toľko z týchto vecí a myslím, že skôr či neskôr pôjd do záhuby
1. jan 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buďte radi, že máte takého malého hava. tú našu kobylu by nikto nezdvihol :grinning: :grinning: náš má cez 60 kg, a keď skočí, tak ja padám :grinning: :grinning: :grinning: a 13 kilo to nie je veľa, veď toľko bude mať bábo v roku?? :grinning: :grinning:
1. jan 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neznašam celkovo silvestra a potom novy rok len cely deň zas budem nervozna čo budeme robiť, tak ako vravíš nuda, nuda, v telke nič normalne, vonku sa nedá ísť lebo je vlhko, prší :angry:

šak toto čo bude môj stary robiť ak dvihne 13kg babo, vraj sa ešte uvidí :grinning: :grinning: :grinning:

nejak som hladna a nemame ani rožky a dnes všetko zavrete, do kelu, tak zladujem zas len kolače :astonished:
1. jan 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si sravím každou chvíľou puding hada. :grinning:
1. jan 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok