• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
vefi aj tebe....pa
1. jan 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi tak pa....

vierap, no ale zase ked to bude najťahšie tak si predstav aké to bude super, ked po tých mesiacoch budete prvý krát spolu, sa zbázniš od od toho zážitku... To ja viem ked som zo začiatku čakala netrpezlivo na druhý trimester, bo aj doki hovoril že prvý trimester nech to neprehánajme, a ja som taká že ked doki len niečo naznačí tak ja splním. Tak už som bola fakt nadržaná príšerne a potom to fakt stálo za to, také suoer to bolo po tom dlhšom čase :sunglasses:
1. jan 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď presne na to sa teším ako si to užijem po toľkom čase, už aby to bolo, veľa ľudí hovorí že sa bez toho dá žiť ale blbosť nie na dlho :grinning:
1. jan 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi89 neviem ci by to mohlo byt z toho,aj ked je pravda ze som asi vzdy nervozna ked idem na poradnu lebo aj tlak mavam vyssi teda 131/85,sak musim uz vyskusat,sak jako uz mam chut a chudak moj manzel :(
1. jan 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby kuk prosim moj album,pridala som foto buska,myslite ze sa zvacsuje aspon trosku napriek tomu ze som schudla kilo a nechuti mi papat??
1. jan 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko....myslím, že je trošku väčšie...inak sa tým moc netráp, že nepriberáš moja švagrina práve chudla na začiatku, ale papať by si mala, po trošičke pravidelne a piť, to zas mne robí problém
1. jan 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierapp jako ja zase nemam problem s pitim tekutin ale to jedlo bohvie ako nejde...teraz som zjedla dve parky ale nejako mi je tazk z nich...
1. jan 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto vie prečo možno sa to zmení ....... dokiho si sa nepýtala či je o.k. nechuť papať
1. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani nie zatial ale budem musiet ked pojdem na poradnu...
1. jan 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no radšej sa opýtaj......joj a poradňu nespomínaj....idem v utorok, robil mi testy na streptotoka, tak uvidím ako dopadli....ja radšej nechcem vedieť na čo mi robí testy ..... potom len nad tým rozmýšľam ako to dopadne... :unamused:
1. jan 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja idem teraz v pondelok na krv na tu prenetralnu dg teda tie rastepy a tak a potom az 14.1. na poradnu teda a dufam ze coskoro aj ultrazvuk...
1. jan 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ale ste toho načmarali dosť, a to hlavne keď tu niesom :grinning:

elko

bruško rastie rastie, ja som priberala od 20tt a zatim mam na sebe 8kg no 7.1 sa postavím na vahu a to už budem mať dokopy určite 15 kg, cez sviatky som sa vôbec nekontrolovala, normalne ma trápi obžerstvo :sweat_smile:
1. jan 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha na odber krvy....nemusím, nevidno mi žili a vždy ma sestrička dopichá všade....no mne robil ultrazvuk v 10, 20, 30tt.....
1. jan 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka, tak to aj mňa ja by som len jedla a jedla ale už by ma len gúľali... :grinning:
1. jan 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka ahoj, no kiez by mi tak chutilo ako tebe ale tak to mozno este pride :slight_smile: takze aj tebe sa zda ze sa babo mozno zvacsuje a aj brusko?keby nebolo v poriadku nieco nerastlo by to,ze?

vierapp no mne to akosik nevadi,uz som si zvykla ale vzdy sa citim taka vysata...hehe ale tak co by som neurobila pre toho drobca nasho...mne robil ultrazvuk v 12 tt a teraz neviem kedy,nenapisal mi este termin...
1. jan 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieri ja už ani nevladzem, a nehovorím o tom že ani sadnuť si neviem ako ani ľahnuť, žaludok mam furt plny, to ja len jem a jem a jem, to je chore :angry:
1. jan 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ke´d ti chutí papaj....pri drobcoch nebude čas sa ani kľudne najesť... :slight_smile: ...
1. jan 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko, no jasne, a aj keby si bruško nemala babo rastie tak či tak, pozri kamoška bola v piatom mesiaci a bruško ani nemala, sme sa čudovali či je všetko oki, babo bolo tak poskladane a pred mesiacom porodila chlapček mal 3720gr a 52cm :sweat_smile: a to mala v 9 mesiaci take bruško ako ja som mala v 7 mesiaci :slight_smile:
1. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko...garonka má pravdu....ja mám až teraz väčšie bruško...nie a nie podrásť ale mne mamina tvrdila že ju nosím v krížoch aj mňa vraj tak mala....každému inak rastie
1. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby za podporu,som rada ze tu existuje taketo forum aby sme si mohli navzajom poradit a pomoct...
uz sa tesim k dokymu aby kuk babo lebo sa zblaznim asi od tolkych obav,hadam si to len namyslam a vstko je v najlepsom poriadku,chcem manzelikovi porodit krasne a zdrave babetko...
1. jan 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mo elko viem že že teraz to je ťažké ked ti tak zke býva, ale kuk na mna od začiatku mi chutí jesť dvakrát tak jak do vtedy a už mám 10 kg na sebe :sweat_smile: :sweat_smile: A bruško som mala od začiatku až príliš veľké. Ja zas dúfam že to po pôrode schudnem a neostanem taká gulička

čavi garonka no takže ty vravíš že ti tiež papať chutí???? To je hrôza, človek už ani nevládze a stále bude do seba pchať... to poznám :grinning:
1. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to naozaj super mať sa s kým poradiť.....ja nemám doma kamošky, ale mám vás a som veľmi rada
1. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejula sak som zvedava kolko budemmat ja v 27 tt na sebe :D neboj tiez to nebude malo j amam tendenciu pribrat velmi lahko...

vierapp je to fakt super...vy a toto forum :D
1. jan 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tom priberaní niečo viem ja som pribrala už 14kg... :frowning2:
1. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji čaves

ja som včera myslela, že puknem a to som furt jedla jedla a jedla, dnes som ešte strepala do seba salko s piškotami a bananom, a do zajtra už nedam do ust nič :angry: len vodu budem piť, a ešte svokra mi dnes poslala očka a chlebíčky no napinalo ma :grinning:
1. jan 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieri i ja tu visím skoro nonstop je dobre tu poradiť si pokecať aj posťažovať sa sem tam, a včera napríklad sme mali okienko narečia čo riadna sranda bola :grinning:
1. jan 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je ľúto, že sa mi nedá častejšie.....aj teraz sa lúčim....idem na prechádzku....10minútovu ale pomáha

tak sa mi tu majte pekne papa
1. jan 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieri čaukoooooooooooooo
aj ja pôjdem sa s havom vyvetrať, sa teším :wink:
1. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby prechadzky su dost podsttane v nasom stave aj ked ja som dnes ziadnu nemala a ani nemam mat s kym,manzel musel ist do prace a ani hafana nemam ze by som ho sla vyvencit a sama nechcem ist nikam takze dnes mam taky papuckovy vecer :D

vierapp no na to ze si v 37 tt to nieje az tak moc tych 14 kg,nie??
1. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vieri, boh vie čo bude so mnou o desť týždnov, ale myslím že do konca tehu sa do 15 kg nezmestím.... Ja sa nejdem vyhovárať na zlý metabolizmus, u mna je to jednoznačne prežieranie, strááášnwe žerem, viac jak môj mm... Nemá to byť naopak???
Garonka takže salko???? No to som ešte neskúšala ja fičím na pudingoch keksoch a čokoláde...
Elko mno ked ti býva zle tak myslím že ma nedobehneš, bo mne je od začiatku uplne v poho takže žiadne zvracanie ani nič také, práveže som hned začala moooc jesť...

A baby ja som tiež strááášne rqada že som tu našla toto forum a môžem sa dozvedieť veeela veci a posťažovať sa a kecať s kočkami čo su v rovnakom stave jak ja.
1. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok