• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
fuha, to musi byt neprijemne :unamused: snad to neni nic zle. kdesi som citala, ze sa roztahuje panva a nieco taketo moze byt sprievodnym javom...
nas prcek sa furt schovava, nechce sa ukazat, potvora jedna. a najnovsie je ritou dole, tak mam trochu obavy, ze ako to pojde von :confounded:
5. jan 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bývajú vraj najťažšie pôrody, keď je takto otočené. :astonished: Lekár ti nič nevravel, že by mohli byť komplikácie??alebo ste sa nebavili o cisárskom??
A teda potom budeš mať dobrú potvorku, keď sa tak dlho ukázať nechce :grinning: ja budem mať asi bitkára, lebo už som celá rozkopaná. Najmä naľavo na brušku a na pravých rebrách. Koľkokrát mi je do plaču, keď ma tam trafí :sweat_smile:
už máš vecičky pochystané??
5. jan 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja lekarka mi povedala, ze sa este moze otocit. ona je taky pohodak, nechce strasit dopredu, ked neni treba... hovorim si, ze nadej umiera posledna... :sweat_smile:
do poradne do nemocky idem asi buduci tyzden, tak uvidime, co na to povie odbornik :wink:
nachystane nemame este nic :sweat_smile: mam kupenych par veci, vcera sme doviezli kocik, tak som sa z neho vytesovala cely vecer :grinning: manzel si robil srandu, ze dnes v nom urcite pojdem previezt aspon zajaca po vonku :grinning:
mala by som si asi svihnut s tym chystanim... :unamused:
vefi, musim ti zdrhnut, musim k lekarke...
5. jan 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bežkaj a neutekaj rýchlo :grinning:
5. jan 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den, nech maly v brusku poslucha :wink:
5. jan 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee :dizzy_face:

ja som teraz vstala, celu noc som nespala len som buntošila a o pol 5 som si varila puding s piškotami a jahodkami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kukla som serial na jednotke a drahy potom vstával do robotky :grinning:

vefi kde si včera bolaaaaaaaaaaa?
5. jan 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa včera túlala :grinning:
5. jan 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
behali sme po úradoch a potom nám prišla návšteva, tak sme mali veselo o pol jedenástej :grinning:
a prečo si v noci nespala??sa ti nechcelo?? :grinning:
5. jan 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po uradoch? a sa ti chcelo?
joj mam upchaty nos zle sa mi v noci dychalo, ani ten sprosty sprej do nosa Sterimar nezabera hlavne že stal 8 € :angry:
tašku do pôrodky maš zbalenu? ja ešte nemam košele :sweat_smile:
5. jan 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbalenú nemám, ale všetko mám pekne nachystané, že ak náhodou, tak iba pohádžem o tašky :grinning: mám kôpky v skrini porobené :grinning:
behať sa mi nechcelo, ale niekto musí riešiť takéto záležitosti. Ešteže som tehu, všetci ma uprednostňovali :grinning: :grinning: a keď ma nechceli, začala som ufkať a aj tak ma pustili :grinning: :grinning: :grinning:
inak ja mám jednu takú košeľu, že som ju nastrihla, zaendlovala a našila gombíky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a čo si choručká??inak aj ja mám zapchatý nos. ani nie zapchatý, ale taký hustý sekrét mám a ten ma dusí. by si sa mala naparovať nad slanou vodou
5. jan 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi slana voda mi nepomáha a ten sprej obsahuje morsku vodu a nič z toho, citím že mam ten hlien kdesi v hlave lebo ma bolíííííííí :angry: tak hadam to prejde
kedy maš poradňu? ja vo štvrtok a už teraz mam mindraky, čím sa ten pôrod blíži tym sa viac bojím, ja ťapa
čo varíš? ja nič stary urobí lasagne keď príde domov mňam mňam
5. jan 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňaaam lasagne. ja dnes spravím harulu, len musím najprv sliepky z vajec zhodiť, lebo v obchode nemali :sweat_smile:
ja mám poradňu v pondelok, a posledne vravel, že už mi napíše MD, takže som zvedavá. :grinning:
a z pôrodu nemaj mindráky, veď je to prirodzená vec. ja sa teda nebojím, ale asi to je tým, že som asi 20 pôrodov videla naživo, ´takže viem, čo ma čaká. A to som rozhodnutá bez EPI, pretože mi lekári vyslettlovali, že je to aj nebezpečné. Takže ja si vyberám alternatívu s bolesťami :grinning:
alebo skús ešte kloktať slanú vodu, alebo skús harmaček
5. jan 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
harmanček mam piť či sa napariť? :confused:
ani ja ešte nemam papier na MD ale aj tak nedostanem matersku a to aj keď nedostanem matersku musím zaniesť papier na socialku? mne sa nikam loziť nechce :rolling_eyes:
no len aby tie lasagne boli lebo už rano hundral, že on ma v mrazaku hurky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj mama robí haruľu to su zemiakove placky, mňam fajne mastne no ja si na ne musím počkať :rolling_eyes:
chudery su tie sliepky :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však nato tie sliepky svokra chová :grinning:
napariť, ale aj piť môžeš skúsiť :wink:
s tou sociálkou neviem ako to je, ja som bola včera na UPSVR a ženská mi povedala, že keď mi dá doky papier, mám prísť za ňou, že mi dá tlačivá na príspevky a presne mi povie, kde mám ísť čo vybaviť.
5. jan 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja svokra ma už len 4 kury aj to su staré s svokor ich nie a nie zabiť veď nech dožiju :grinning:
joj no skusim ten harmanček, teraz mi tak zabehlo, že som myslela, že maleho vykašlem :sunglasses:
dnes sa mi nič nechceeeeeeeeeeeeee, a to príde braško po obede na internet no ani spať nemôžem a v noci som lozila kade tade :pensive:
kočík už maš doma, či ešte nedošiel?
5. jan 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak ja som uz konecne po sviatkoch tiez tu :slight_smile: a este stale 2 v 1 :slight_smile: baby co si mozem dat na skrabanie v hrdle???
5. jan 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garonka, však skús, možno to pomôže. ja mám napríklad v spálni na radiatore hrniec so slanou vodou a pomáha to.
a kočiar ešte len čakáme :grinning: ale už je zaplatený :grinning:
natali, kloktaj slanú vodu, to je super, ale humus :grinning:
5. jan 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali a ty tu čo robíš ? a hajde do pôrodkyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
mňa zas trapi upchaty ňufak, lezie na mňa asi nadcha, na hrdlo viem že sirup Hedelix je dobry ale v UK neviem či tam maju
5. jan 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja neviem no malemu sa nejako nechce zatial, ja uz aj drepy robim povinne kazdy vecer, manzelik sa zo mna smeje :grinning: ale uz mam fakt vyse hlavy toho bruska :sweat_smile:

joooj tak asi skusim tu slanu vodu, ma slak ide trafit, ze teraz akurat som musela chytit nejaku pliagu :frowning2:
5. jan 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natali, buď rada, že až teraz na konci, možno keď budeš kašlať, tak aj drobca vypľuješ :grinning: :grinning: inak keď si prala tia zavinovačku a deku ako to dopadlo??

Garonka, alebo skú zjesť niečo štiplavé, možno ti to pustí sople
5. jan 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi potom ho šupni do albumu naj sa pokocham ako vyzeraaaaaaaaaaa
a sranda bude ak ti do termínu nepríde a ty vezmeš Miška z pôrodky domov vo vozíku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Natali, aj mňa bruško zaťažuje, v noci sa ani poriadne pretočiť nemôžem :sweat_smile:
to skoro každá tehuľa na konci niečo chytí, ja mam asi nadchu, dokelu :rolling_eyes:
5. jan 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dopadlo dobre chvalabohu :grinning: az som oci zavrela ked som vytahovala z pracky :grinning: ale uz vsetko nachystane uz len cakame na ten den D :grinning: a vy ako s domcekom? uz je vsetko ok???
5. jan 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi čo štiplave? feferony nemame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garonka, len kedy príde neší, budem sa musieť mami opýtať. Ja som ho objednala, lenže prefíkane. Adresa zúčtovania- maminka, adresa doručenia ja :grinning: a keby som náhodou rodila skôr, tak mi drobca len tak skoro domov nedajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Natali, tak si mala strach?? :grinning: :grinning: ale keď to dobre dopadlo, tak je to fajn :wink: S domčekom už je colkom oki ,len ešte betón mokrý :sweat_smile:
5. jan 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja neviem, niečo pohľadaj :grinning: :grinning:

idem si umyť riad, nie že mi zdrhnete :sweat_smile:
5. jan 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi ja si do seba jedine nasypem čili korenie :grinning:
ja sa zatiaľ naparim nad slanou vodou tiež som za par minut tuuuuuuuuuuu :zipper_mouth:
5. jan 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj baby ja sa uz neviem dockat :slight_smile: vidim garonka, ze aj ty mas problem so spanim..... ja s nim zapasim od 34 tyzdna az do teraz...... je to strasne..... :unamused:
5. jan 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake vlozky si beriete do porodnice ak mozem vediet kocky??? :confused:
5. jan 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali ja si v noci aj uvariť niečo musím aby mi čas skôr zbehol, dnes rano som puding varila :grinning:
5. jan 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali, ja som si objednala už tak dávnejšie originál popôrodné vložky. bez krídelok a také fajn hrubé
5. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok