Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
6. jan 2010

mirka jaaaaaaaaaaaaaaa
som sa nudila tak som si fotila babo hračku vo fusaku 😅

mirka12011
6. jan 2010

mas v albume?

garonka
6. jan 2010

jo kuk 😀 😀 😀 😀 😀

mirka12011
6. jan 2010

hih uz som si vsimla hihi zlateeeee sak ty hned aj budes mat mimco v tom...uz sa tesis co...

garonka
6. jan 2010

len sme skušali ako pôjde babo z pôrodky domov, no rano idem na poradňu bojím ako pes a čím sa pôrod blíži tym viac som vystresovana ale to je asi normalka.
čo robkaš? draheho maš kde?

mirka12011
6. jan 2010

drahy hra playko 😀 ja som sa okupkala, poupratovala, napapala 😀 teraz lezim trosku uvidim co dalej vonku kosa na stacionar sa chystam uvidim ci dojdem na neho bo mam svalovku na nohach :D:D:D
ty si v 34 ci v 35 bo mne konik pridava tyzden :D tak to mas za 5-6tyzdnov jujujujuj tak to bude raz dva..

garonka
6. jan 2010

ja tiež leňošim, asi vytiahnem časopis Dieťa a polistujem čo je tam zač, a okolo siedmej sa okupem, umyjem vlasky a celu noc budem hore, rano na poradňu 😕
môj drahy si leží v obyvačke a čertí sa že nič v telke nejde 😀

mirka12011
6. jan 2010

daco mi hovor ja prepinam a nic nejde tak kukam rosalindu :D na joj plus no ziadna vyhra 😀
neboj sa bude vsetko ok a zajtra dospis v klude 😎

vefi89
6. jan 2010

vaaau, dnes tu je dáko pusto 🙄

mata1001
6. jan 2010

ahojte babulky... 🙂

mirka12011
6. jan 2010

vefi to je pravda lenivost je lenivost :D:D:D
ahoj mati ako sa dnes mas? kupila si si tie sumive tabletky do vody?

mata1001
6. jan 2010

Mirka ahoj mam sa...och neviem sa k tomu uz ani vyjadrit.dneska-postel-kupelna-wecko.a takto dokola...sum tablety?k tomu sa dostanem az v piatok ked pojdem k dr,uz teraz sa bojim.odsedim si tam 2 hodiny a bojim sa aby mi nebolo zle.
a ty ako?

garonka
6. jan 2010

vefi čo pustooooooooooo haaaa? ty sa flakaš a tu niesi 😀

garonka
6. jan 2010

Mati ake šumivky? magnezium? 🙂

garonka
6. jan 2010

Mirka rosalinda to bola moja srdcovka 😀 😀 😀 a aj Divoky anjel 😀 😀 😀

mirka12011
6. jan 2010

ved zaklop nech ta zobere skor ze ti je zle viem ja ked som na zaciatku cakala v cakarni som len predychavala a trpla ci vydrzim a kde su zachody :D:D:D ja som vcera sumienky nakupila a dnes tak aj tak podla toho kedy.....

mata1001
6. jan 2010

garonka - Mirka mi poradila sumive tablety do vody ze jej pomahaju,myslim pomarancove spominala pri nevolnosti...

mirka12011
6. jan 2010

garonka obycajne sumienkove tabletky na travenie...nieco take ako celaskon do vody hihi

mirka12011
6. jan 2010

garonka tak rosalinda je tehotna :D:D:D hura je v klube ale neviem po kolky krat je tehu ked uz tolko to opakuju hahaha

garonka
6. jan 2010

jaaaaaaaaj baby ta to zato lebo vy vraciate 😀 ale nie nesmejem sa je to ozaj nepríjemne obchytkavať zachodovu misu 😖 ja som našťastie nevracala to by som sa ošalila

mata1001
6. jan 2010

poviem sestricke ze mi je zle ked ma plnu cakaren a bude na mna kukat ze co chcem...poznam ju... 😝

mirka12011
6. jan 2010

garonka to neobchytavame hih to sa rozpravame hihihi zo zachodom ze co nove od poslednej navstevy hahahah

mata1001
6. jan 2010

Mirkaaaaaaaa!!!! garonke je veselo z nasho vracania 😀 😀 😀 😀 no pockaj garonka.... 😀 😀 😀 😀

mirka12011
6. jan 2010

hiihih no to vracanie neprajem nikomu to je pravda, ale na kazdeho dojde haahahahahahha zartujem

mirka12011
6. jan 2010

mati ovraciame ju :D

garonka
6. jan 2010

Mati 😀 😀 😀 😀 😀

mata1001
6. jan 2010

Mirka som za 😀 😀 😀 😀

ale aj nam tak bude veselo ked budeme v 35tt.si myslim...nie?

vefi89
6. jan 2010

Garonka, ja sa neflákam, ale sme robili 😝
a ostatným ahooooj 😀

vefi89
6. jan 2010

zasa máte vracajúci maratón??

mirka12011
6. jan 2010

mati a co sa tyka cakarni to zboznujem ja si sadnem do radu a dajaka starenka si zaklope bo ona je starenka ta sa pokakam z toho ja som tehotna a sme 2v1 mame prednost a to ked sa niekto predbehne to ma vytaca, ako ked fakt ze je niekomu zle a je to vyditelne tak nech ide ale tie stareny mi lezu na nerv a drze zenske co predbiehaju tehulky... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre