Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

Ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......
vefi89
6. jan 2010
a už ťa mám 😃 😃
neni moc, len keď odchádzal, mal ruku napuchnutú, modrú, tak si dával octan 😃 😃
vefi89
6. jan 2010
idem nachíľu het, musím za svokrou, cestovinu nemám a dostala som chuť na marca-delu :-p
veronička hneď späť 😃 😃 ako autista 😃 😃 😃
garonka
6. jan 2010
no ja zvedava a davaj si pozor aby si sa vonku nešmykla jooooooooooo?
garonka
6. jan 2010
no a som tu sama a opustena tak ja si dam zatiaľ sprchu a umyjem svoje krásne blonďave vlasky kym tu všetky prídete 🙂
vefi89
6. jan 2010
jéééj, pôjdem neskôr, švagor je v kuchyni a dáko sa nemusíme 😃 😃
garonka
6. jan 2010
ja som normalne zavislak na koníku už mam skoro 4100 príspevkov fíha 😃
vefi89
6. jan 2010
ale ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😃
garonka
6. jan 2010
ta co ideš ku svokre či nieeeeee?
vefi89
6. jan 2010
hmmm, mne dlho trvalo, kým som sa naučila písať 😃 😃 preto mám len 1600 😃 😃
garonka
6. jan 2010
vefi no presneeeeeeeeeee 😃 maš prstoklad asdf jklô asdf jklô 😃 😃 😃 😃
vefi89
6. jan 2010
neskôr, aby som sa so Slavom nestretla 😃 😃 počkám kým dožere a potom pôjdem 😃 eteže im vidím do domu 😃
vefi89
6. jan 2010
ja mám iný: bpmfrzsv 😃 😃
garonka
6. jan 2010
joj moje male ma štikutku a ja sa pytam primara to prečo furt sa tak trapi a on že trenuje dychanie a aj sa napilo trocha plodovej vody no chuďa moje
garonka
6. jan 2010
tak píšu doktori 😃 😃 😃 😃 pravym ukazovakom 😃 😃 😃
vefi89
6. jan 2010
moje malo pred pol hodinou...ale pravidelne 2 krát denne chytá...ibaže ja ho mám moc nízko a vždy keď mame poviem, že štikúta sa mi smeje, že bude mať hranatú hlavu, jak sa všade udiera 😃
vefi89
6. jan 2010
hej to som milovala na mojom chirurgovi. kým mi meno napísal, tak zabudol priezvisko 😃 😃
vefi89
6. jan 2010
a nošťok už sa má lepšie??
garonka
6. jan 2010
sa šuľam od smiechu 😃 😃 😃 😃 aj dokina na infekčnom tak píše a keď som dneska kukla do papieru a tam same preklepy no hruza
som zisťovala či do pôrodky treba aj dajaky krem na riťulu tak hej a o siedmej tam kupu drobcov a o deviatej ich roznašaju na izby no šuvix pasova výroba 😃 😃 😃 😃 😃 😃
garonka
6. jan 2010
ne prava dierka upchata kukam že chyta ňufak červenu farbu a ani tie cmuľacie tabletky nezaberaju a ten sprej vôbec no zas budem v noci dychať ustami ]-(
vefi89
6. jan 2010
tak potom daj pozor, aby ti mucha nevletela 😃 😃 si natieraj fafák krémom 😉
to aj krém na zadok treba??to som nikde nepočula ešte
vefi89
6. jan 2010
a to ráno ich kúpu??nemali by sa večer??to ich dajú spať takých spotených?? 😃 😃 😃
garonka
6. jan 2010
hej večer o siedmej a o deviatej šup na izby dobre nie? 😎 to asi len večerne kupanie tam je ale si nechcem predstaviť ako tam s nimi narabaju šuvix pasova vyroba raz dva raz dva 😃 😃 😃 😃
vefi89
6. jan 2010
veď le koľko detí im už prešlo rukou
švagor dožral idem pýtať hneď späť. Ty umy blonďáke a príď sem a stretneme sa 😃 😃 😃
mirka12011
6. jan 2010
no uz som vystacionarnovala 😃 omg co vy vsetko nepreberiete uz ste pri kupani miminiek :-N
garonka
6. jan 2010
vefi rozkaz 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 rýchlo sa sprchnem

Mirka tha vidíš čo všetko sme prebrali 😃 😃 😃

ci panečky pozeram von oknom a krasne bielo tak rusnaci maju biele vianoce ]-(
mirka12011
6. jan 2010
ta idem kuknut aj ja tak tu je bielo ale az tak zasa nie :-S
garonka
6. jan 2010
mirka ale aspoň niečo my sme mali vianoce v hmle joooooooooooj no cnie sa mi za vianocami take leňošenie už nikdy nebude ja som mala pyžamkove vianoce no zaspomínam rada 🙂
mirka12011
6. jan 2010
jajajajaj tak to veru, ze uz pyzankove nebudes mat len miminkovske 😃 a na tie budes duplom spominat....
na dalsie vianoce budes mat mimco cca 10mesacne to bude sranda...
vefi89
6. jan 2010
Garonka, aj ja zaspomínam rada na vianoce 😃 😃 ale až keď budeme mať krásnu vilu a budem vyprávať historku a katastrofách 😃 😃
Mirka a ako ďaleko si zašla??
a tu taký hnusný sneh, ťažký a mokrý fuuuj, bude čľapkanica
garonka
6. jan 2010
sranda i starosti, lebo ak mu pôjdu zuby bude mrzute jaaaaaaaaaaaaaaaaaj
idem si raz dva umyť tie moje vlasky 😃