Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
8. jan 2010

ja asi budem odzdobovať stromček juj ale ten mi bude chybať ☹
a aj žehliť mi treba no nejak sa mi nechceeeeeee

Leni gratulujem k chlapätkovi no parada ďalší pinďur do partie 😀

garonka
8. jan 2010

Mirka čaf čaf 😀

mirka12011
8. jan 2010

no baby vam sa to povie ked uz viete co budete mat 😀 ja si musim pockat...akurat mi spi psik na klavestnici ta idealne sa pise 😀

garonka
8. jan 2010

mirka no len aby naše babo v bruško bol Tobík 😉 alebo Klaudia 😀

mirka12011
8. jan 2010

hhihihi ale snad sa nezmylili 😅 a tobias je v kalendari?

garonka
8. jan 2010

Tobiaš je ale Tobias nie a meniny slavi 13.9 😵 😵 😵 😵 a u nas september je na hlavu, svokor meniny a narodky, môj mm meniny, brat meniny, synovec narodky, druhy synovec meniny, a babky a mamky Márie maju meniny, a Tobík ma 13.9 keď Marušky maju 12.9
moja mama vravela, že musí požiadať o zvyšenie dôchodku 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
8. jan 2010

čaute kočice 😀
jeej, čítam, že aj Lenka má chlopa???Gratlujeeeem, to tu je teraz asi prevaha pinďúrov 😀 😀

Garonka, ja som včera prišla domov o pol ôsmej, ale ma normálne mrle žrali, že sme boli tak dlho. Ale taká milá rodinka to bola, aj kávu nám spravila tetuška. Krsný kúpil chválabohu to auto, lebo by sa mi nechcelo ho počúvať aj cestou domou, taký bol otravný 😒 a teda ti poviem, že automat je poriadna kravina, ja som normálne zaspávala za volantom. no už nikdy viac na takom aute 😅

mirka12011
8. jan 2010

hih garonka tak to nech pyta hihihi sak ja vam dam chlopoch ja budem mat hihi teda vychadza babu tak aspon trosku dobehnem chlapov :D
ahoj vefina

vefi89
8. jan 2010

Mirka, však aspoň ju budeš môcť parádiť 😀 ale chlapec bol môj sen od malička 😀

garonka
8. jan 2010

vefi ake auto to mal? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nebola to prerobena trabantka na formulu? aj v telke ukazovali 😀 😀 😀

mirka12011
8. jan 2010

sak ruzova to isti 😀 len ked nam vysiel chlapcek ako druhy co mi kamos pocital tak neviem ci by sa mu pacilo v ruzovom 😅 ale vsetko ukaze sono....sak aby sa vasi chlapci o nu nepobili raz 😝 😀 😅

garonka
8. jan 2010

ja som na začiatku kupila ružove capačky Nike no komu ich dam? a drahy že havovi no určite lebo navliecť chlapovi ružovu mi to príde smiešne 😀

vefi89
8. jan 2010

nieee, C5, ale automat a ja som sa nudila a sedela si na jednej nohe. Keď som cúvala z garáže, chcela som si zaradiť jednotku a ja ťapa že tam mám spojku, takže namiesto spojky som na brzdu habla. 😀 😀 Tak som si musela sadnúť na ľavú nohu, aby som to znova nespravila 😀 😀

vefi89
8. jan 2010

Garonka, ale takého chlapa nikto nebude mať, čo bude behať v ružovej 😀

mirka12011
8. jan 2010

tak nechas pre dalsie alebo predas 😀 no urcite nie chlapcovi ruzove hihi bude mat traumu 😅 nepoznas chlapov... 😀

garonka
8. jan 2010

vefi no chcela by som ťa vidieť ako tam machruješ 😀 😀 😀 😀

vefi89
8. jan 2010

😀 😀 😀 nechci

vefi89
8. jan 2010

len strašný nezvyk, keď od začiatku všade spojka a teraz zrazu iba široká brzda 😀 😀

garonka
8. jan 2010

guleeeeeeeeeeee guľate idem na raňajoš 🙂

vefi89
8. jan 2010

dobrú chuť ti, ja idem na pošt, plienky prišli 😀 😀

elko69
8. jan 2010

ahojte babule tak ja som mozno vcera vecer citila pohyby,teda niesom si ista,bolo to take akoby mravcanie v brusku take divne a velmi slabe ale ked som sa n ato ustredila citila som tam nieco a travenie to byt nemohlo lebo som predtym nic skoro nezjedla...uvidime ci sa to bude opakovat..kiez by...

vefi89
8. jan 2010

elko, tak to ti blahoželám 🙂 ja som teda žiadne mravčenie necítila, ja som len prvé kopančeky. 😀 a kde presne si to cítila??

liv1
8. jan 2010

Ahojte babulky, tak ja som uz videla aj chlapa v ruzovom kociku 😀 . Pochopitelne, rodicia si mysleli ze to bude dievca, a kocik sa im uz nechcelo menit. 😀 😀

vefi89
8. jan 2010

liv, tak to je pekná haluz teda 😀 😀 ja by som sa od hanby prepadla 😀

mirka12011
8. jan 2010

ako ma nekakajte ja nic necitim ☹

vefi89
8. jan 2010

mirka, z toho si nič nerob, ja som cítila presne prvý deň 20 tt, ale rovno kopančeky 😉

elko69
8. jan 2010

vefi jak som lezala na boku tak jak mi uz kotlik prevysa tak v tej casti niekede neviem ci to boli pohyby ale kiez by boli uvidime ci sa zopakuju...

vefi89
8. jan 2010

elko, ja som úplne prvé cítila kúsok pod pupkom a presne v strede ...a neboj sa, ešte ťa drobec pekne rozkope 😀 😀

mirka12011
8. jan 2010

psikov som vyvencila este mi treba ist na postu no len keby sa mi chcelo 😅
merala som ti tlak 105/65 :D a tak ta mi tocila hlava ze som skoro na zachod nedosla prislo namna nevolno 😅 ta normalne rozmyslam ci na tu postu ist ale ked trebaaaa

elko69
8. jan 2010

vefi no na tie prve kopance sa aj tesim uz ale potom asi na tie posledne moc nie,zevraj to vie niekedy fakt pekne zaboliet a ked ta kopne do rebier to asi neni nic moc,co?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre