Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
9. jan 2010

ahoooj akdarka, aj mne to podľa toho vyšlo, ale tiež som bola nedočkavá, tak som si našla jednu bosorku a tá keď mi povedala chlapec, tak som ju vybozkávalaaaaa 😀 😀
aký si mala deň?

vefi89
9. jan 2010

a jéj je..ste prišli, uvideli ma a odišli 🙄

akdarka
9. jan 2010

vefi som tu, ja som prave vykecavala s muzom a presviedcam ho aby mi spravil ovocnu misu 🙂
dnes sme boli tiez po obchodoch - potraviny, topanky som si kupila, aj 2 knihy - takze spokojnost s dnesnym dnom 🙂

garonka
9. jan 2010

ahojteeeeeeeeeeee ostal tu ešte niekto? kym koník zas padne? 😨

akdarka
9. jan 2010

ja som tuuuu, ako sa mas garonka?

janefonda
9. jan 2010

Ahojte aj ja som tu... Ako sa dari?

akdarka
9. jan 2010

garonka robi "nabor" a potom tu nie je 😉

garonka
9. jan 2010

akdarka tu sooooooooooooom len som si zaliala čajík 😀

garonka
9. jan 2010

ako sa mate? ja som dnes sama doma, drahy pada do prace, havo spí, v telke nič tak budem koníkovať kym nepadne 😎

janefonda
9. jan 2010

tak, tak, 🙂 pozerám že ty si nová medzi nami tehulami 😵 Tak gratulujem k mimču.

akdarka
9. jan 2010

😀 esteze tak! ja cakam na svoju ovocnu misu, ktoru mi robi manzel...mnaaaam
aky cajik si si dala?

akdarka
9. jan 2010

janefonda dakujem za gratulaciu 🙂 ty si uz "pokrocila" tehulka, ako ti to ubieha?

janefonda
9. jan 2010

teraz vam zavidim, ze mate muzikov pri sebe, ten moj mi dnes odcestoval ☹ Snad o take dva tyzdne budeme zasa spolu. Mne tu vonia pecena kacka, mamicka sa cinila 🙂 Konecne mi nebyva zle cize mozem papat!!!

garonka
9. jan 2010

akdarka, joj jak ti fajne a nebude ťa paliť zaha? mňa stale večer pali buď od sladkeho alebo kysleho, tak cmuľam hašlerky 😎
no mam kamilkovy s medom od Mistralu krasne vonia a je aj proti nachladnutiu, lebo ten môj rypak nie a nie uvoľniť 😠

akdarka
9. jan 2010

a kam isiel muzicek? niekam daleko?

garonka
9. jan 2010

janee ja svojho sem tam vidím stále pracuje, ale zajtra je nedeľa tak ani kopytka z domu nevyhodí 😀

akdarka ide do práce v obchodnom centre Optima maju poruchu tak ju idu hľadať teraz v noci tak mam super večer sama 😝

akdarka
9. jan 2010

garonka, nepomahaju drahe spreje 😝 mnam, ten je urcite chutny cajik...nemam zahu, mam nevolnosti cez den do nejakej 18tej a ide mi na chut vecer ovocie - pred 2 dnami som zvladla 5 kiwi+1banan na posedenie 😀

janefonda
9. jan 2010

Akdarka ubieha to rychlo! Mam pocit akoby som si vcera robila test a uz ma ta nasa mala blška kope ako diva 😀 Vcera sme boli s muzikom na sone a vyzera, ze je vsetko ok , iba maternicu mam na jednej strane menej prekrvenu, ale vraj to nie je az take zle a este mam nizko placentu, ale ze to by sa malo este vytiahnut 😉 Nebyva ti zle?

natalia777
9. jan 2010

baby caute, tak ja sa vam hlasim uz ako mamicka 😀

garonka
9. jan 2010

akdarka ja som na začiatku tehu strepala do seba pol melona, kilo marhuľ a potom ešte zmrzlinovy pohar, nebolo mi nič 😅 to som ešte nevedela že mam pečeň.testy zle.
ani ten hlupy sprej do nosa Sterimar mi nezabera, hlavne že stal 8 € 😠

garonka
9. jan 2010

Nataliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a čo je to baba či chlap?

akdarka
9. jan 2010

moj mi odide vo februari a v marci na 2 tyzdne, takze to tiez budem sama 😝 ale vlastne budem mat spolocnost v brusku a nasho psika 😎

garonka
9. jan 2010

Natali a inač gratulujem veľmi veľmi veľmi 😵 😵 😵

janefonda
9. jan 2010

natalia gratulujeeeeem!!!! A co to mate za zazrak? Dievcatko ci chlapec? 🙂

garonka
9. jan 2010

akdarka i môj tak chodil preč ale teraz sa bojím aby zas niekam ho neposlali, naposledy bol vo štvrtok v Poprade a ja som sa cely deň bala sama doma 😕

garonka
9. jan 2010

Natali rychlo píš neviem sa dočkať 😅

akdarka
9. jan 2010

ntali uprimna gratulacia k miminku! obaja ste OK?

janefonda
9. jan 2010

akdarka my to mame take zlozite, zijeme v zahranici, ale ja este chodim do skoly na SVK a mam teraz skuskove, cize sme sa rozdelili, ale snad ak vsetko dobre pojde budeme rychlo spolu 🙂

janefonda
9. jan 2010

Gratulujem k dievcatku!!!! Prajem vela, vela, zdravicka a radosti 🙂

akdarka
9. jan 2010

jaj takto si vy nazivate jane...a manzel je Slovak, alebo zo zahranicia?

garonka no ako sa ti to asi krati, tak si asi nervoznejsia ked je muz prec nie? vychadzam teda zo seba, ze budem nervozna ked mi odcestuje ku koncu tehu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre