Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

natalia777
9. jan 2010

no baby manzelik mi ide zmensit fotky tak dam aspon zopar..... inac ano su zeny co vydrzia tie kontrakcie a ja ich obdivujem.....to fakt.....lebo ja som pri tych kontrakciach myslela, ze sa zosalim.....joooooj baby tesim sa kedy aj vy uz budete mat malych bubakov..... inac my sme uz doma 😅

garonka
9. jan 2010

veji
vďaka havo ide na vyšetrenia v pondelok no som zvedava 😔

rogerka
9. jan 2010

gari, aspon si sa dostala 😉

jeeej, ja sa tesim na fotky 😀 😀 😀

veji, ani ja som neni za epi... ihly nemusim a este ked sa to picha medzi stavce 😖 planujem ist bez, ale keby to bolo fakt take hrozne, tak si to asi dam pichnut...

janefonda
9. jan 2010

Nevravel dovod, proste to tak je. A ja to neriesim povedal ze to nie je vazne a ja mu dôverujem. Povedal ze je dobre to vediet, ale nie je to vazna komplikacia nakolko ta druha strana maternice je prekrvovana uplne.

vejula
9. jan 2010

natali, jeeej tak sa teším že maličkú uvidíme 😵 😵
Garonka 😔 musíte mať teraz strach, ja viem ako som sa bála ked mi psík len hnačkoval a kašlal... A už som v noci nemohla spať čo som mala o nom nočné mory... Tak držím prsty nech je havkáčik OK...

akdarka
9. jan 2010

jane, tak to je dolezite ze dr to bude sledovat...
baby a mali ste niektora otocenu maternicu? ja mam a dufam, ze sa sama umudri casom🙂

janefonda
9. jan 2010

Akdarka,ja mam nizko maternicu a ulozenu vpredu, ale bolo mi povedane ze ona by sa mala sama vytiahnut a ze ak nahodou nie tak to bude dolezite az pri porode, lebo keby bolo treba robit cisarak tak podla toho by volili rez. Ja si myslim ze vela veci vyriesi nase telo samo, ale samozrejme je dobre ked je to sledovane a v pripade nudze aj odborne riesene.

lenka1105
9. jan 2010

ahojte ja som tu nova. na vianoce som si spravila tehotensky test a objavili sa mi dve palicky ale ta druha bola slabsia tak som zostala v pomykove ci som alebo niesom tehotna a viac testou som nemala aby som si to vyskusala znova ale na druhy sviatok vianocny som isla do lekarne a kupila si pre istotu 3 testy a taky drahsi kvalitnejsi mi ukazal ze som v tom.tak po 2 rokoch som konecne otehotnela bola som uz aj u gynekologa ktory mi to potvrdil tak kazde rano ako sa zobudim nechcem tomu verit ze je to pravda ze som v tom.a mam tolko otazok ze ani neviem kde zacat 🙂

akdarka
9. jan 2010

lenka, vela gratulacia! tak po 2rocnom snazeni verim ze radost bola velka 🙂

rogerka
9. jan 2010

ahoj lenka, gratulujem k dvom ciarkam, vitaj medzi nami 🙂

akdarka
9. jan 2010

lenka, ja som povodom z NZ, si priamo odtial alebo z okolia?

janefonda
9. jan 2010

Lenka supeeeer, tesim sa s tebou!!!

lenka1105
9. jan 2010

ahojte dakujem za privitanie mile som povodom zo Zamkov ale s manzelom sme kupili dom v Tvrdosovciach tak teraz byvam uz tam ale nelutujem je tam klud a pokoj 🙂

janefonda
9. jan 2010

akdarka a lenka ja tiez byvam v okrese NZ.

garonka
9. jan 2010

Lenka vítaj medzi nami kolegyňami 😉

akdarka
9. jan 2010

jane, svet je maly 🙂 ja som do 15tich byvala priamo v NZ a potom sme sa prestahovali do dedinky vedla NZ...ale ku gynekologovi stale chodim do NZ, proste ho dlhe roky poznam a verim mu

janefonda
9. jan 2010

Ja som tam zasa chodila na strednu a tiez tam mam lekarku 🙂 Ale mam aj v rakusku, tak som ason sledovana z dvoch stran. Ja byvam 18 km od NZ.

akdarka
9. jan 2010

jane a na ktory smer? na ktore ine mesto? ci nahodou nie sme "susedy"

janefonda
9. jan 2010

Na smer NR.

akdarka
9. jan 2010

tak potom nie 🙂 a odkedy byvas v Rakusku?

lenka1105
9. jan 2010

ahoj janefodka ja pracujem v rakusku ty tu zijes? ja som prave vo Viedni.a akdarka ty v akej dedine byvas v okrese?

janefonda
9. jan 2010

tak prechodne uz ale tri roky, ale uplne az od leta. Cize si zvykam, aj ked teraz som zasa dost aj na svk nakolko je tu ta moja skola nestastna 🙂 este ma caka definitivne rozhodnutie kde budem rodit, ztial som na tom tak ze tam kde v danom case budem 🙂

akdarka
9. jan 2010

ja byvam uz v Senci a robim v BA, takze uz 5 rokov nebyvam v NZ

janefonda
9. jan 2010

Leni hej zijem aj s manzelom, ale my sme v Grazi, cize dost daleko. Skoda ze nie sme v rovnakom meste 🙂

akdarka
9. jan 2010

jane, a kedy koncis VS? dlho sa este budes "trapit"? 😀 ja budem rodit v BA, kedze moj dr uz v NZ nerodi

lubka89
9. jan 2010

ahojte bay

janefonda
9. jan 2010

No este sa budem trapit, prave som zacala Mgr. cize este tri semestre, ale s najväcsou pravdepodobnostou presusim na rok studium, Chcem byt v klude s manzelom a malou a nechce sa mi stale chodit hore dole.

lenka1105
9. jan 2010

janefonda skoda ze si tak daleko ☹

lubka89
9. jan 2010

janefonda kolko si pribrala?

akdarka
9. jan 2010

ja som sa uz dotrapila pred 2rokmi, takze uz ucenie "neriesim" 😎 ale urcite je dolezity klud a uzit si tie vzacne chvile s malou a manzelom!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre