• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
idem ja uz kočky moje, drzte sa, oddychujte a dufam, ze sa tu zajtra zase stretneme.... papapa
10. jan 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu svokra zaplatila i kočík a postieľku :sunglasses: potom večer šupnem postieľku do albumu aby ste sa pokochali :grinning:
10. jan 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu paaaaaaaaaaaaaaaa tak zajtra ťa čakam :slight_smile:
10. jan 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halóóó, ostal tu ešte niekto??

zasa mám bobky, Hron sa znova dvíha,Neresnica už má problém, hrádzu chcú vypustiť asi zasa budeme vytopený. budem sa báť spať v noci :confounded:
10. jan 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte uz som napapana teda uz davno lebo sme este hrali karty a kuk tv a za chvilu pojdem asi zase :slight_smile: papat
10. jan 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko, máš dáky častý jedálniček
10. jan 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefiiiiiiiiiiiiii ahoj ahoj
10. jan 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi aj u vas prší? a neda sa tomu nejak zabraniť nejake vrecia dať k domu aby ste dnu vodu nemali?
10. jan 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusy aj tebe ahoj :slight_smile:
bojím sa rána, čo zasa bude :frowning2:
vefi joj dajak tomu zabraniť by sa nedalo?
neprší, dnes je pekne u nás. práveže sa nedá, to máme strašne veľký dom. to máme 300 m2 a to keby sme mali obhadzovať pieskom....
10. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len keď sa mi zasa topánky utopia, v čom pôjdem na poradňu? :astonished:
10. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi89 ani ne ked som obedovala o 12 hod a odvtedy nic...
10. jan 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko, ja som dnes ešte vôbec nič :sweat_smile:
10. jan 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi kus srandy daj si boty na poličku :grinning: alebo do postele :grinning:

čo ťa zajtra na poradni čaka?
10. jan 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, asi len klasika + ma má napísať na materskú, takže potom musím na UPSVaR a sociálku po tlačivká a ešte neviem, akú poisťovňu vybrať. aby som mala všetko nachystané a potom nemusím behať :grinning:
10. jan 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nesiem papier zajtra no dufam, že tam veľa ľudí nebude :angry:
nos mam furt upchaty ale zazračne ten sterimar zabera bars skoro
čo ste mali na obed?
10. jan 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte sme nepapali :sweat_smile:
v pondelok si teda píš že je vade kopec ľudí :confused:
si si mala kúpiť na ten noc chilli :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poculi ste o syndrome,dvojicok,?teraz to neviem presne nazvat, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to z otaznikom,mam obavy.
10. jan 2010 o 16:24  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi ako to??to si neni vobec hladna ani babetko???
10. jan 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko aj by som už jedla, ale najprv musíme do obdhodu, lebo akosi doma nič neni :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi som rozmyšľala že si ho do nosa aj nasypem :grinning:
ta pôjdem v utorok keď ma byť veľa ľudí :cry:

simona ja som o tom nepočula a to je ako čo? niečo zle?
10. jan 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi draheho maš doma? môj už nedavno prišiel tak da dolu stromček a konečne požehlí a aj postieľku nachysta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi aha tak to je takk sup do obchodiku radsej...
10. jan 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď skús zajtra....neviem, či to aj u vás tak býva, ale u nás je v pondelok vždy a všade veľa :sweat_smile:

drahý vraví svojim deťom jednu vec a mala by si si zobrať z toho príklad: "takú ti strelím, že ti sople z nosa vyfrknú" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nechcela si ty žehliť?? :grinning: :grinning: ale si leniváááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:

drahý je doma, ale v garáži zasa..on nevie oddychovať, takže už si z toho ťažkú hlav nerobím :grinning:

elko, neboj, pôjdem, len msím drahého vyčkať, kým sa uráči :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefiiiiiiiiiii ja som odkedy tehu taka leniva som nikdy nebola a to drahy porobí všetkoooooooo
a v poslednej dobe v noci nespím ale počas dňa a robím všetko opačne :angry: :angry: :angry: :angry:
ale vyžehlím aspoň baldachyn do postieľky :grinning:
10. jan 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanbi saaaaaa, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: potom budeš vyprávať, že musíš schudnúť :grinning: :grinning: :grinning:
aj ja chcem takého muža, čo aj doma porobí :angry: som sa asi zle vydala :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi objednavala si z tej stranky kojenecke oblečenie nejake veci? ja hej za deň som to mala doma :slight_smile: mam ich v albume len tri veci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi ja som len do bruška pribrala bebebebebebebebebebebebebeebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jedine len tam budem chudnuť a nato mi pomôže sex :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok