Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
11. jan 2010

adka1986: ja chodim v BA k doktorke Sladicekovej ma ordinaciu v Petrzalke je to gynekolog - porodnik... ja som s nou velmi spokojna, pozri si jej stranku a zhodnot si to je to www.radmagyn.sk ma tam aj ordinacne hodiny, sluzby, ktore ponuka, vysvetlene kde sidli a ako je mozne sa k nej prihlasit - vsetko tam je.... ked si tehu opalti sa ti u nej zaplatit celorocny poplatok 150 Eur, v tom mas objednavania na presny termin, vysetrenia, 3D ultrazvuk, vsetko ona ma aj 4D ultrazvuk v ambulancii...

garonka
11. jan 2010

stinka jej Natalka je krasne meno len my už mame v rodine Natalku a aj Emmu obe su moje netere, tak ak by to vyšlo na babu tak drahy chce Klaudiu aby ju volali Klaudy, lebo ak jej niekto povie Klaudika ho obesí 😀

tam ak si nastavíš tie týždne na tom linku čo som dala su tam myslím asi 3 linky z toho jeden vybrať a okopírovať a na skype si to daš ak maš foto a to okienko vedľa fotky tam sa zvykne niečo napísať tak ja som si tam dala ten link, maš skype? ma vyhľadaj lucifuk1982 a kuk 😉

babky vyvenčím hava a hneď som tu nieže mi ujdete 😉

stinka
11. jan 2010

pošlem Ti .. počkaj.. môžem aj sem...či do RP

lulu4
11. jan 2010

stinka: mozes mi to poslat do tej internej posty co je hore...dakujeeem

adka1986
11. jan 2010

mno, ten poplatok nie je az taka zavratna suma, tak to zvazim... a ty si k nej xodila ako aj k normalnej gynekologicke, ci az teraz v tehotenstve? lebo ako tak pozeram, si len na zaciatku tehu, takze v tejto oblasti s nou este asi moc skusenosti nemas, ze? ☹

stinka
11. jan 2010

hellou .. už som ti to Lulu4 poslala 🙂

Garonka.. no Emu sme chceli aj my ale moja najlepšia kamaratka má tak nič z toho a Klaudy je krásne 🙂 len kamarátkyna malá sa tak tiež volá 🙂 chi chi .. nás lapla NATALKA 🙂 aj keď vždy som chcela Vanessu tak neviem prečo..

stinka
11. jan 2010

.. no asi ste išli všetky variť.. tak aj ja idem niečo porobiť aj keď sa mi nič ale nič nechceeeeeeee... 😀

garonka
11. jan 2010

som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

garonka
11. jan 2010

luluuuuuuuuuuuuu kde si zmizla?

mirka12011
11. jan 2010

ahojte

mirka12011
11. jan 2010

nemame nove mimco hmm

stinka
11. jan 2010

ahoj 🙂

mirka12011
11. jan 2010

ahoj stinka ty si tu nova hihi jej aj ty rodis v juni hihi tak uz sme 3 ci 4 ako sa mas ako tehulkujes?

garonka
11. jan 2010

mirka ake mimčo by si tu chcela? 😀

vefi89
11. jan 2010

ahooojte, hlásim príchod od lekára 🙂

stinka
11. jan 2010

mirika12011.. Ahoj .. hej som tu "nová" myslím v tejto téme ....
no tehulkujem doma na rizikovom a musím ležať ale inakšie pohoda 🙂

vefi89
11. jan 2010

malý je v poriadku, už som na MD, a doktor mi povedal, že mi môžu ostatné tehule závidieť, pretože v brušku mám len maternicu a žiadnych 5 cm tuku 😀 😀 a že po pôrode budem ako srnka 😀 😀 😝 od februára budem chodiť každý týždeň na CTG

garonka
11. jan 2010

vefi čau staraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
odkedy si na MD? ja od 5.1 ale musím zaniesť paper na socialku a drahy dnes nemôže tak ma tam rano odvezie ako smetie

mirka12011
11. jan 2010

garonka no predsa vierka ci uz porodila
vefi tak to je super gratulujem

vefi89
11. jan 2010

od dnes 😝

garonka
11. jan 2010

vefi jak od februara? to sa chodí od 36tt
pediatričku už maš? ja volam jednej zajtra či môžeme tam chodiť 🙄

mirka12011
11. jan 2010

stinka preco si na rizikovom nieco zle? alebo podla prace usudil doktor?
garonka vierka tu uz nebola aspon 4dni ci uz nerodila hihih
a vefi ta tebe fajne

garonka
11. jan 2010

Mirka ja si myslím že Vierka už ma po tom len nema sa nam ako tu hlasiť určite už je maminaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

vefi89
11. jan 2010

veď teraz mám 34tt, prvého mi začína 36, takže mi to presne vyšlo. takže 1.2. mám prvé CTG

aj závidíš, že budem po pôrode srnka?? 😝 😀 😀 😀

stinka
11. jan 2010

no predchádzajúce problémi s tehotenstvami a tak.. radšej ma dal Dr. ležať po tom čo bolo pred tým 🙂 ale je všetko OK 🙂

vefi89
11. jan 2010

Mirka ďakujem 😀 😀 a že mi je fajne by som netvrdila, už som nemotorná a prestáva ma to baviť 😀

mirka12011
11. jan 2010

vefi nechval sa hihihi

garonka
11. jan 2010

vefi no ja mam kila len v bruchu ale dala by som zato aby som bola radšej palica ako hrošica 😀 len drahy včera skonštatoval, že by radšej bol keby mi nejake kila zostali no pravdaaaaaaaaaaaa len guľať sa budem, nie je chcem byť šíhla a nie moletna sexica 😀
ešte dobre, že kila len v brušku a nie na stehnach a riti 😀

vefi89
11. jan 2010

miri, musím provokovať 😀 😀 😀

a do rána nás nevytopilo, tak som radaaaaaa, chválabohu voda začala klesať, máme ju asi 3 metre od domu, takže to bolo šťastie

mirka12011
11. jan 2010

stinka tak potom len oddychuj uz si skoro v polovici hhihi kedy ides do poradne?
vefi, ale je uz mozes len cakat na porod 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre