• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
adka1986: ja chodim v BA k doktorke Sladicekovej ma ordinaciu v Petrzalke je to gynekolog - porodnik... ja som s nou velmi spokojna, pozri si jej stranku a zhodnot si to je to www.radmagyn.sk ma tam aj ordinacne hodiny, sluzby, ktore ponuka, vysvetlene kde sidli a ako je mozne sa k nej prihlasit - vsetko tam je.... ked si tehu opalti sa ti u nej zaplatit celorocny poplatok 150 Eur, v tom mas objednavania na presny termin, vysetrenia, 3D ultrazvuk, vsetko ona ma aj 4D ultrazvuk v ambulancii...
11. jan 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stinka jej Natalka je krasne meno len my už mame v rodine Natalku a aj Emmu obe su moje netere, tak ak by to vyšlo na babu tak drahy chce Klaudiu aby ju volali Klaudy, lebo ak jej niekto povie Klaudika ho obesí :grinning:

tam ak si nastavíš tie týždne na tom linku čo som dala su tam myslím asi 3 linky z toho jeden vybrať a okopírovať a na skype si to daš ak maš foto a to okienko vedľa fotky tam sa zvykne niečo napísať tak ja som si tam dala ten link, maš skype? ma vyhľadaj lucifuk1982 a kuk :wink:

babky vyvenčím hava a hneď som tu nieže mi ujdete :wink:
11. jan 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošlem Ti .. počkaj.. môžem aj sem...či do RP
11. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stinka: mozes mi to poslat do tej internej posty co je hore...dakujeeem
11. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno, ten poplatok nie je az taka zavratna suma, tak to zvazim... a ty si k nej xodila ako aj k normalnej gynekologicke, ci az teraz v tehotenstve? lebo ako tak pozeram, si len na zaciatku tehu, takze v tejto oblasti s nou este asi moc skusenosti nemas, ze? :frowning2:
11. jan 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hellou .. už som ti to Lulu4 poslala :slight_smile:

Garonka.. no Emu sme chceli aj my ale moja najlepšia kamaratka má tak nič z toho a Klaudy je krásne :slight_smile: len kamarátkyna malá sa tak tiež volá :slight_smile: chi chi .. nás lapla NATALKA :slight_smile: aj keď vždy som chcela Vanessu tak neviem prečo..
11. jan 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.. no asi ste išli všetky variť.. tak aj ja idem niečo porobiť aj keď sa mi nič ale nič nechceeeeeeee... :grinning:
11. jan 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
11. jan 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luluuuuuuuuuuuuu kde si zmizla?
11. jan 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
11. jan 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemame nove mimco hmm
11. jan 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:
11. jan 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj stinka ty si tu nova hihi jej aj ty rodis v juni hihi tak uz sme 3 ci 4 ako sa mas ako tehulkujes?
11. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ake mimčo by si tu chcela? :grinning:
11. jan 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte, hlásim príchod od lekára :slight_smile:
11. jan 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirika12011.. Ahoj .. hej som tu "nová" myslím v tejto téme ....
no tehulkujem doma na rizikovom a musím ležať ale inakšie pohoda :slight_smile:
11. jan 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malý je v poriadku, už som na MD, a doktor mi povedal, že mi môžu ostatné tehule závidieť, pretože v brušku mám len maternicu a žiadnych 5 cm tuku :grinning: :grinning: a že po pôrode budem ako srnka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: od februára budem chodiť každý týždeň na CTG
11. jan 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi čau staraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
odkedy si na MD? ja od 5.1 ale musím zaniesť paper na socialku a drahy dnes nemôže tak ma tam rano odvezie ako smetie
11. jan 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka no predsa vierka ci uz porodila
vefi tak to je super gratulujem
11. jan 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vefi jak od februara? to sa chodí od 36tt
pediatričku už maš? ja volam jednej zajtra či môžeme tam chodiť :rolling_eyes:
stinka preco si na rizikovom nieco zle? alebo podla prace usudil doktor?
garonka vierka tu uz nebola aspon 4dni ci uz nerodila hihih
a vefi ta tebe fajne
11. jan 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka ja si myslím že Vierka už ma po tom len nema sa nam ako tu hlasiť určite už je maminaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
11. jan 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď teraz mám 34tt, prvého mi začína 36, takže mi to presne vyšlo. takže 1.2. mám prvé CTG

aj závidíš, že budem po pôrode srnka?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no predchádzajúce problémi s tehotenstvami a tak.. radšej ma dal Dr. ležať po tom čo bolo pred tým :slight_smile: ale je všetko OK :slight_smile:
11. jan 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka ďakujem :grinning: :grinning: a že mi je fajne by som netvrdila, už som nemotorná a prestáva ma to baviť :grinning:
vefi nechval sa hihihi
vefi no ja mam kila len v bruchu ale dala by som zato aby som bola radšej palica ako hrošica :grinning: len drahy včera skonštatoval, že by radšej bol keby mi nejake kila zostali no pravdaaaaaaaaaaaa len guľať sa budem, nie je chcem byť šíhla a nie moletna sexica :grinning:
ešte dobre, že kila len v brušku a nie na stehnach a riti :grinning:
11. jan 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, musím provokovať :grinning: :grinning: :grinning:

a do rána nás nevytopilo, tak som radaaaaaa, chválabohu voda začala klesať, máme ju asi 3 metre od domu, takže to bolo šťastie
11. jan 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stinka tak potom len oddychuj uz si skoro v polovici hhihi kedy ides do poradne?
vefi, ale je uz mozes len cakat na porod :grinning:
11. jan 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok