Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
11. jan 2010

pošlem starého on rad chodí po uradoch 😀 😀 😀
a tvoj drahy je doma? môj prišiel teraz s nakupom kupil mi prihorene croasanty frasa mu 😀

vefi89
11. jan 2010

AVENT ISIS Odsávačka materského mlieka + 2 fľaše 125ml 3888 Avent 71,61€[2157,3Sk] a môžeš si ju ísť sama zobrať, nemsíš platiť poštu

vefi89
11. jan 2010

doma, ale v garáži, klasika 😀 😀 zajtra ide o roboty
však aj prihorené sú dobré 😀 😀

garonka
11. jan 2010

aj ja chcem taku aventttttttttttt to kde mam taku zohnať?

vefi89
11. jan 2010

baculka, ja ťa opustím, idem riad umyť a dlážku v kúpelni 😒

garonka
11. jan 2010

no bežkaj a potom príď moja okiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵

elko69
11. jan 2010

ahojte babule tak uz som tu,dnes som bola prvy krat v praci po skoro 2-3 tyzdnoch a teda tazko sa vstavalo a pracovalo ale uz som sa zabehla zase ...

mirka12011
11. jan 2010

elko tak to je fajn ja idem do prace zajtra no som zvedava hihi
garonka v stredu idem na gynekologii pytat vymenny listok na morfol. som zvedava ci mi da :D a hned sa budem pytat na protilatky na vysledky...

mata1001
11. jan 2010

ahojte baby...

mirka12011
11. jan 2010

mati ahoj co noveho?

mata1001
11. jan 2010

ahoj mirka,aaaale nic zaujimave.a ty ako?citala som ze dneska ti nie je nejak dobre.
mne zatial v pohode dala som si rano cipok

mirka12011
11. jan 2010

ale okrem ranajok co isli do zachoda som zjedal pernikov.kolacik taky mini a len cakam ci ostane alebo pojde do zachoda a cakam na musli....tlak 100/60 este dobre, ze niesom v praci a to som mala dnes byt, ale idem az zajtra tak dufam, ze zajtra bude lepsie...

rogerka
11. jan 2010

caute kocky, tak uz som tu zas 🙂 prepadla ma mamina a doteraz sme kvakali 😀

elko69
11. jan 2010

mirka to ten prvy den po nejakej dobe je najhorsi ale ked sa do toho dostanes je vsetko ok uz...stale ti je zle??hmmmmm chuda....

mirka12011
11. jan 2010

😀 rogerka ty vies kvakat 😀 ako sa mas? co noveho?

mirka12011
11. jan 2010

elko uz coskoro pride mm s musli mnam mnam dufam, ze kupi fajne a ne take ako chlap by kupil 😀 😀 😀 bo ma porazi ale ako ho poznam este bude volat ze ake chcem 😝

elko69
11. jan 2010

mirka hehe radsej nech zavola ako keby si si musela ist znovu ty kupit lebo on netrafil tie dobre :D

rogerka
11. jan 2010

no, uz sme sa dlho nevideli, nasi boli od vianoc do piatku na lyzovacke, tak sme mali o com kvakat 😀

dnes som s odratymi usami spravila skusky na vodicak, esteze mi to moje mimco pomohlo 😉 inak nic nove

miri, mojej svokre este radili 2 dcl cerveneho vina denne vypit kvoli tlaku, tiez ho mala velmi nizky...

kocky, nezavidim vam do prace chodit, este ked vam byva zle 😒

mata1001
11. jan 2010

baby ja jem kukuricne chrumky slane s medom.no som normalna?

rogerka
11. jan 2010

vierku som tu uz davno nevidela, neviete o nej nieco?
a nevesta lenka sa kedy raci objavit?

mirka12011
11. jan 2010

elko neslo by oto, ze kupil zle ale tie nervy potom moje ze omg co si kupil to co ma byt a tak 😀 sak tehulky pozname to hihi
cervene vinko mnam zboznujem ale riedene ja som nejaky mensi pijak 😀 v stredu idem na gyndzu tak sa spytam sestricky ci mozem aj ja a gratulujem k vodicaku hihi mimco pomohlo no vidis ono pomohlo tebe ty pomozes jemu sak ste rodina 😎

rogerka
11. jan 2010

jasne, mati, dobru chut 😉

mirka12011
11. jan 2010

mati si normalna preco by si nebola 😀
rogenka dnes som vierku spominala ze tu uz dlho nebola asi uz porodila a je v nemocke inak by tu bola....
a valeria asi tiez bo sa tu neukazala dnes 😀

rogerka
11. jan 2010

miri, to je podarene, co si napisala 😀 asi by bolo divne, keby sme neboli rodina, ked ho nosim v pupku 😀 😀 😀

inac baby, obdivujem vefi, ta je taka akcna. si povie, ze nieco treba urobit a urobi to. ja si poviem, co treba, a ostane len pri slovach... 😅 ako je to s vami? (garonka, nemusis odpovedat 😀 )

rogerka
11. jan 2010

fiha, zeby nam pribudli mimca? no to by bolo krasne 🙂 hlavne nech su v poriadku

mirka12011
11. jan 2010

za garonky si odpovies aj sama 😀 no kedy ako ked sa citim fajn tak som akcna aj ja ale vacsinou som teraz neskutocne leniva 😀

mirka12011
11. jan 2010

ste pozerali tv noviny ako sa narodilo mimco z 3kg a po 7tyzdnoch malo 1.00-1,5kg a zomrelo a gol ze s nim do lekara nesli, ze si mysleli ze ma tazkosti a gol ze to cigani boli ja by ich asi.....normalne nerv z nich clovek len ma...

elko69
11. jan 2010

mirka aha tak si to myslela..hihi 🙂 noa my to babetko musime vynosit tak nech nas opartuju a staraju sa o nas muzi,no nie?

rogerka
11. jan 2010

ja som akcna hlavne rano, ked sa zobudim. len ma to niekedy prejde este predtym ako vyleziem z postele 😀
ked si stary drochni vedla mna, nevidim dovod makat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre