• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
pošlem starého on rad chodí po uradoch :grinning: :grinning: :grinning:
a tvoj drahy je doma? môj prišiel teraz s nakupom kupil mi prihorene croasanty frasa mu :grinning:
11. jan 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AVENT ISIS Odsávačka materského mlieka + 2 fľaše 125ml 3888 Avent 71,61€[2157,3Sk] a môžeš si ju ísť sama zobrať, nemsíš platiť poštu
11. jan 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doma, ale v garáži, klasika :grinning: :grinning: zajtra ide o roboty
však aj prihorené sú dobré :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem taku aventttttttttttt to kde mam taku zohnať?
11. jan 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baculka, ja ťa opustím, idem riad umyť a dlážku v kúpelni :unamused:
11. jan 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bežkaj a potom príď moja okiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jan 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule tak uz som tu,dnes som bola prvy krat v praci po skoro 2-3 tyzdnoch a teda tazko sa vstavalo a pracovalo ale uz som sa zabehla zase ...
11. jan 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko tak to je fajn ja idem do prace zajtra no som zvedava hihi
garonka v stredu idem na gynekologii pytat vymenny listok na morfol. som zvedava ci mi da :D a hned sa budem pytat na protilatky na vysledky...
11. jan 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...
11. jan 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati ahoj co noveho?
11. jan 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirka,aaaale nic zaujimave.a ty ako?citala som ze dneska ti nie je nejak dobre.
mne zatial v pohode dala som si rano cipok
11. jan 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale okrem ranajok co isli do zachoda som zjedal pernikov.kolacik taky mini a len cakam ci ostane alebo pojde do zachoda a cakam na musli....tlak 100/60 este dobre, ze niesom v praci a to som mala dnes byt, ale idem az zajtra tak dufam, ze zajtra bude lepsie...
11. jan 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, tak uz som tu zas :slight_smile: prepadla ma mamina a doteraz sme kvakali :grinning:
11. jan 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka to ten prvy den po nejakej dobe je najhorsi ale ked sa do toho dostanes je vsetko ok uz...stale ti je zle??hmmmmm chuda....
11. jan 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: rogerka ty vies kvakat :grinning: ako sa mas? co noveho?
11. jan 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko uz coskoro pride mm s musli mnam mnam dufam, ze kupi fajne a ne take ako chlap by kupil :grinning: :grinning: :grinning: bo ma porazi ale ako ho poznam este bude volat ze ake chcem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka hehe radsej nech zavola ako keby si si musela ist znovu ty kupit lebo on netrafil tie dobre :D
11. jan 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, uz sme sa dlho nevideli, nasi boli od vianoc do piatku na lyzovacke, tak sme mali o com kvakat :grinning:

dnes som s odratymi usami spravila skusky na vodicak, esteze mi to moje mimco pomohlo :wink: inak nic nove

miri, mojej svokre este radili 2 dcl cerveneho vina denne vypit kvoli tlaku, tiez ho mala velmi nizky...

kocky, nezavidim vam do prace chodit, este ked vam byva zle :unamused:
11. jan 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja jem kukuricne chrumky slane s medom.no som normalna?
11. jan 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierku som tu uz davno nevidela, neviete o nej nieco?
a nevesta lenka sa kedy raci objavit?
11. jan 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko neslo by oto, ze kupil zle ale tie nervy potom moje ze omg co si kupil to co ma byt a tak :grinning: sak tehulky pozname to hihi
cervene vinko mnam zboznujem ale riedene ja som nejaky mensi pijak :grinning: v stredu idem na gyndzu tak sa spytam sestricky ci mozem aj ja a gratulujem k vodicaku hihi mimco pomohlo no vidis ono pomohlo tebe ty pomozes jemu sak ste rodina :sunglasses:
jasne, mati, dobru chut :wink:
mati si normalna preco by si nebola :grinning:
rogenka dnes som vierku spominala ze tu uz dlho nebola asi uz porodila a je v nemocke inak by tu bola....
a valeria asi tiez bo sa tu neukazala dnes :grinning:
11. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, to je podarene, co si napisala :grinning: asi by bolo divne, keby sme neboli rodina, ked ho nosim v pupku :grinning: :grinning: :grinning:

inac baby, obdivujem vefi, ta je taka akcna. si povie, ze nieco treba urobit a urobi to. ja si poviem, co treba, a ostane len pri slovach... :sweat_smile: ako je to s vami? (garonka, nemusis odpovedat :grinning: )
11. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha, zeby nam pribudli mimca? no to by bolo krasne :slight_smile: hlavne nech su v poriadku
11. jan 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za garonky si odpovies aj sama :grinning: no kedy ako ked sa citim fajn tak som akcna aj ja ale vacsinou som teraz neskutocne leniva :grinning:
11. jan 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste pozerali tv noviny ako sa narodilo mimco z 3kg a po 7tyzdnoch malo 1.00-1,5kg a zomrelo a gol ze s nim do lekara nesli, ze si mysleli ze ma tazkosti a gol ze to cigani boli ja by ich asi.....normalne nerv z nich clovek len ma...
11. jan 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka aha tak si to myslela..hihi :slight_smile: noa my to babetko musime vynosit tak nech nas opartuju a staraju sa o nas muzi,no nie?
11. jan 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som akcna hlavne rano, ked sa zobudim. len ma to niekedy prejde este predtym ako vyleziem z postele :grinning:
ked si stary drochni vedla mna, nevidim dovod makat...
11. jan 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok