Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
11. jan 2010

ahaa.. daj si paralen, to môžeš, vypotíš sa .. no veď uvidíš čo a ako, ja to budem mať skôr za sebou, tak potom podám info..

garonka
11. jan 2010

zazi sa teším ako podaš info a aj zakuknem do januaroviek či si porodila 😉 😉 😉 😉 😉

garonka
11. jan 2010

helouuuuuuuuuu kočice kde ste? 😕

janefonda
11. jan 2010

ja som sa sem prave vratila, dokoncila som si konecne seminarku 🙂

garonka
11. jan 2010

ťaha mi ten konííííííííííík pomaly ozaj sa budem sťažovať každý deň nemam šancu byť tu okolo ôsmej neustale ťahaaaaaaaaaaaa 😠 😠 😠

vevericka23
11. jan 2010

Ahojte tehulky, chcela by som sa spitat ci neviete nahodou ci sa moze teraz v 34tt trhat zub lebo ma strasne boli a neviem ci to nebude mat nieaky urychleny dopad na porod.Poradte lebo zajtra by mal ist von...

vejula
11. jan 2010

ahojte kočky, ste tu niektorá????
veverička na tvoju otázku bohužial neviem odpovedať 😒

janefonda
11. jan 2010

Ahoj ja som tu, len ten konik ide naozaj nejako pomaly, teda aspon mne 😒
Vevericka zubar urcite vie co moze a co nie. On ti musi povedat...ale myslim ze trhanie nie je problem aj mojej znamej trhali v tehu zub mudrosti 😖
Ako sa mas Vejula?

vejula
11. jan 2010

čavi jane 🙂 aaaa akasi som zmorená poriadne, už ledva sedím pri tom počítači čo ma chrbát boli, si akosi nemôžem nájsť polohu poriadnu.
Inač som dnes už pratala skrinu a uvolnovala miesto pre maličké, už mám aj nejaké vecičky popraté tak nech ich mám kde strčiť.
A čo ty? Čo si dnes porábala???

janefonda
11. jan 2010

Ja som dnes bola na poradni, potom som dopisala seminarku a mala by som sa aj ucit, ale no co uz ked sa mi nechce 😝
Pocuj nemas problem so spankom? Ja sa stale v noci budem aj 20 krat a uz som z toho zufala. Aka je pre teba najlepsia poloha na spanie?
Ty uz takto chystas pre babo? Ja som este nezacala, som si povedala, ze vo februari alebo v marci sa dam na pranie veciciek 🙂

vejula
11. jan 2010

jane ja moc so spánkom nemám problém. Spím celkom dobre, ako občas sa prebudím ked sa musím prevrátiť na druhý bok, ale hned zaspím. Inač spávam na boku. Na bruchu sa samo už nedá a na chrbte iba na chvílku poležím nech sa vystriem, ale spať by som tak nemohla.

No ja som tiež až teraz začala chystať pre bábo. Ale som rada, lebo už začínam byť vyčerpaná z každej námahy a o taký mesiac, to si už ani neviem predstaviť 😝

garonka
12. jan 2010

krásne zasnežene ranko želám

tak tu v KE vyzera, že perinbaba sa z Čiech presunula sem 😉 ja už nechcem sneh mohol byť na Vianoceeeeeeeeee a nie teraaaaaaaaaz 😎

kuk že som tu sama , drahy odcestoval preč, a ja som s havom a bruškom sama doma 🙂

vefi89
12. jan 2010

Dobré ránko 😉
Lucinka a ty čo tak skoro buntošíš??či si drahého vyprevádzala??
U nás ani sneh, ani dážď 😀 😀 chvalabohu....a dnes je tu celkom teplo 😝
drahý išiel po dlhom čase do roboty, takže aj ja dnes sama doma ☹

vefi89
12. jan 2010

jéééj, čtam, že zazalienka má už termín 🙂 dúfam, všetko dobre dopadne a napíše nám aj ten najmenši detail 😀
a to z vás len ja budem v bolestiach rodiť? 😕

vevericka23
12. jan 2010

Ahojte baby...je tu niekto? TAak ja uz mam ten zub vonku pred chvilou som dosla tak som zvedava na tu bolest ked od bolesti nic nemozem.....

vefi- neboj aj ja budem rodit v bolestiach aspon mi to dr. inac nepovedal tak dufam ze to bude prirodzene....a uz si aj pobalena do porodnice ja este nie ale vraj uz mam byt.

vefi89
12. jan 2010

veverička, takže dnes máš kašovitú stravu?? 😀 😀 😀
pobalené som zbežne, len ma stále ešte niečo napadne, čo treba pribaliť 😀 😀

vefi89
12. jan 2010

akurát dnes som si kúpila vložky do zásoby 😀 😀 😀 aj som zabudla, aké sú drahé 😀 😀 😀

vevericka23
12. jan 2010

no asi ano dnes som len na takych kasickach 😖 😖 😖 😖

ja sa uz tiez musim tento tyzden pobalit aby som vedela co mi este chyba.
Chcela som sa opitat, tvoj dr. ti aj povedal ze kolko prcek vazi a meria? Lebo ten moj nic a mam taky pocit ze az v nemocnici mi to povedia.

vefi89
12. jan 2010

miery viem, tie mi písal na sprievodný lístok zo sona, ale váha je otázna, pretože on nevidí tuk a také veci. však on vidí len kostičky a vmojom prípade vajká 😀 😀 😀

vevericka23
12. jan 2010

tie vajka vydel aj v mojom pripade 😀 😀 😀 😀

lubka89
12. jan 2010

ahojte baby je tu niekto?

lubka89
12. jan 2010

hallo kde ste vsetci🙂

stinka
12. jan 2010

Ahojte 😀

lubka89
12. jan 2010

stinka ahoj

stinka
12. jan 2010

AHOJ ... asi tu sme dnes same dve ... 😉

lubka89
12. jan 2010

asi ano🙂 ale co uz 🙂

stinka
12. jan 2010

nevadí 🙂

stinka
12. jan 2010

.. čakáte chlapčeka 🙂 jééé a už máte meno.. my ešte nevieme čo ale po tom všetkom nám je to jedno hlavne nech je to zdravé 🙂)

lubka89
12. jan 2010

ako sa mas🙂

lubka89
12. jan 2010

mame meno🙂 bude bud simon alebo matej🙂nevieme sa rozhodnut🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre