• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ja dobre .. len mi je dlho doma :frowning2: Ty si doma? ja od 9tt
12. jan 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som doma tiez tak nejako na rizikovom:slight_smile: ale nejako to zvladam ak ked je nuda doma:slight_smile:
12. jan 2010 o 11:10  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (9. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sme podobne.. boli ste aj na tom 4D?
12. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neboli:slight_smile: ze vraj je to drahe
12. jan 2010 o 11:13  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (9. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som ešte nezisťovala :slight_smile: a už aj nakupuješ či ešte nie?
12. jan 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz pomalicky ano ale este je cas :slight_smile: zacnem v 30 tt
a budem mat aj pozicane veci tak to mi pomoze:slight_smile:
12. jan 2010 o 11:15  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (9. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej :slight_smile: to pomôže ... a meno už máte?
12. jan 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bud simon alebo matej:slight_smile:
12. jan 2010 o 11:17  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (9. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Simon je pekné ... :sweat_smile:
12. jan 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa paci manzelovi:slight_smile:
12. jan 2010 o 11:24  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (9. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jan 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeee

vefiiiiiiiiiii ja som bola už o pol 3 hore a nie a nie zatvoriť oči :astonished: tak zas to iste dookola, telka, časopis, net a nakoniec som varila puding :sweat_smile:

s drahym sme dostali včera pekelnu chuť na zemiaky varene v šupke, ja som ich jedla take čiste, on si ich normalne presolil a ešte maslo na ne dal, ježiši no mne by ten tlak haproval jedna radosť a mu vravím soľ nieje zdrava, našiel si vyhovorku, že morska je zdravšia :sweat_smile:

ja nevarím nič budem len leňošiť, dam si ešte mrkvovu polievočku a tarhoňu a mäsko, a poobede robím lokšeeeeeeeeeee :grinning:
12. jan 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj :grinning:

ja mam dnes postelovy den. max. na wc a zase do postele :grinning:
12. jan 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi čauko tak čo si sa dnes rozhodla pre pyžamkovy a papučkovy deň? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. jan 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile: :grinning:
12. jan 2010 o 12:17  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (9. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len pyzamo, papuce mi netreba :grinning: dnes tu budem strasit asi cely den :slight_smile:
vcera som vstavala este pred siestou, piect som zacala az neskoro vecer, takze som koncila okolo polnoci a drahy nechcel este spat, tak kukal telku, ja som pri nom spala a o pol 3 ma zobudil, nech sa presuniem do postele... tak dnes budem oddychovat :grinning:
planujes dnes este nieco ci len lokse? a chce sa ti s tym babrat? moja mama uz lokse doma nerobi. kupi v obchode, zohreje, pomasti a su ako domace s tym rozdielom, ze nema bordel po celej kuchyni :wink:
12. jan 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi to ešte je vo hviezdach či sa mi ich zachce robiť lebo chcem dnes len tak lebediť si v posteli, pri zapnutej telke a počuvať chrapot hava, ktory haja v košíku :grinning:
a tie fajnove rožky sa vydarili? my sme s drahym včera večer o pol 11 jedli zemiaky varene v šupke, a sme sa smiali, že to sme mohli rovno urobiť zemiakovy šalat :grinning:
do večera som sama domaaaaaa
dala som do albumu bruch :grinning:

lubka čaf :wink:
12. jan 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka, uz ide magazin na stv :grinning: upchaty nos uz sedi v studiu :grinning:
12. jan 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vydarili sa, mala som ich na ranajky :wink: no vy ste teda gurmani s manzom :grinning:
12. jan 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetci:slight_smile: my sme vcera robili na veceru rexovky ak viete co to je:D
12. jan 2010 o 12:27  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (9. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi jooooo stv zapnuta tak čakam čo sa tam dozviem nove :grinning:
hej ja sa obžieram ale ani za svet nepriberiem, od poslednej poradne 17.12 do 7.1 som nabrala len kilo, ale to asi preto lebo som bola 5 dni chora kvôli pizzy a dietovala :unamused:

lubka a to je čo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
garfielda si dohrala? ja už som skoro na konci ale je to pekelne ťažka hra :angry:
12. jan 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi ujo už rozpravaaaaaaaaaaaaa :grinning:
12. jan 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pozorne pocuvaj :grinning:
lubka, co je to??? to som este nepocuja :fearful: ma to nieco s komisarom rexom???
12. jan 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka zmizlaaaaaaaaaaa :confused:
12. jan 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka sa urcite objavi a ozrejmi nam tie rexovky :sunglasses:
12. jan 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka, vsimaj si, co sa deje s tvojim nosom :grinning: ujo povedal :grinning:
12. jan 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som :slight_smile: no to su zemle plnene z plnkou ( biely jogurt, sucha salama, oregano, korenie, syr) a to sa da zapiect je to super:slight_smile:
12. jan 2010 o 12:38  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (9. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, ta mas teda pupok :grinning: ja nemam take velke brusko, ale ty mas krajsie :sweat_smile: sa ti musi aj zle hybat....
12. jan 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi, no ujo by mi mohol povedať ako uvoľniť jednu nosnu dierku, sa mi to strieda jedna sa uvoľní a druha sa upcha a nechapem v noci spím ako babika :sweat_smile:

lubi to vy take fajnovinky robíííííííííte? to sa tie suroviny zmiešaju a naplni sa tym žemľa? mňam vyzera to lahodne mňam :dizzy_face:
12. jan 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozdravujem vospolok
ako sa mame?
12. jan 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok